گلبدین حکمتیار سردسته انتحاریون است
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۳۳    ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ کد خبر: 146586 منبع: پرینت

اخیرا بطور واضح گلبدین حکمتیار این جنایتکار تاریخ بطور بی شرمانه حملات جنایتکارانه انتحاری را در مصاحبه با تلویزون آریانا یک عمل اسلامی"استشهادی" تلقی نموده و آن را جواز دانست.

ورق زدن فصل جنایت این قصاب تاریخ افغانستان یک تصویر خون و آتش را از این حیوان آدمخوار به نمایش گذاشته وضرورت به پژوهش ندارد. سوال اساسی اینجا است که این جنایتکار خون آشام که درس انتحاری را در میان شبکه های تروریستی داغ ساخته و در هر گوشه وطن حمام خون برپا می دارد چگونه تحت حمایت ناتو، آمریکا و حکومت دست نشانده در میان قربانیان اش در شهر کابل مورد حمایت قاطع قرار گرفته و میلیونها دالر از هزینه مردم درد دیده افغانستان واز بودجه دولت تروریستی غنی احمد زی بدست می آورد؟

آیا هنوز هم می توان به برنامه تروریستی آمریکا وحکومت دست نشانده شک وتردید نمود؟ پاسخ دولت خونخوار عنی احمدزی در برابر ملت و در برابر قربانیان بی شمار این حملات وحشیانه چیست؟ آیا این حاکمان تروریست دیگر می توانند اعتماد مردم را با خود داشته باشند؟ آیا این نظام تروریستی سزاوار قیام ملی نیست؟

توریالی خاوری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
حکمتیار
حکومت دست نشانده
انتحاری
نظرات بینندگان:

>>>   جهاد را چه كه مردم نادان ما هزار ها دالر مصرف حج ميكنند و شيطان را به سنگ ميزنند... در حاليكه شيطان بالاي شان دارد حكومت ميكند. سنگسار اين ....هم جهاد هم حج اكبر است

>>>   گل گفتی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است