از قدرت او چیزی کاسته نشده است
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۵۴    ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ کد خبر: 146785 منبع: پرینت

بی تردید این عنوان برایتان سوال برانگیز است اما مقصد من از قدرت عبدالله همان قدرت تخریبی او است که همیشه علیه خودی ها به کار رفته است.

کسانیکه از وقایع و حوادث دوران جهاد و مقاومت آگاهی دارند می دانند که عبدالله از قوه تخریبی خود علیه همسنگران اش در مواقع مختلف چگونه استفاده کرده است کسانیکه از گذشته آگاهی ندارند می توانند قدرت تخریبی او را نسبت به جمعیت اسلامی و شخص عطا محمد نور در دو دور انتخابات ریاست جمهوری مرور فرمایند.

اعلامیه ایشان مبنی بر صحبت روی توزیع شناسنامه الکترونیکی با رییس جمهور نیز در خط همان شیوه های قدیمی بازی با ذهنیت مردم که در همسویی و مشورت با ارگ به مقصد انحراف مردم از تب و تاب حمایت استاد عطا و جمعیت اسلامی صورت گرفته است.

یکی از دوستانم که شخصیت شناخته شده ای نیز هست شب گذشته در پیوند به ثبت نام رییس جمهور و همسرش برای اخذ اولین شناسنامه برقی با یکی از مسوولین ارشد اداره ثبت احوال نفوس صحبت کرده بود نتیجه گفتگوی خویش را اینگونه شرح داد که هیچ مخالفتی داکتر عبدالله به توزیع شناسنامه برخلاف قانون تعدیل شده موجود نداشته و حتی همین اعلامیه اش نیز برای فرونشاندن احساسات مردم به مشوره ارگ است که ممکن است در صورت یکه تازی ارگ در این راستا به خیزش مردم علیه حکومت منجر شود.

او که در طی عمر سیاسی خود جز ویرانگری و تخریب کاری نکرده اطمینان داشته باشید که حالا هم اصلا صادقانه و به نفع شما کاری نخواهد کرد او هرچند از قدرت سازندگی چیزی در اختیار نداشته باشد قدرت تخریبی اش هنوز هم بالا است.

برنا صالحی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
عبدالله
ارگ
نظرات بینندگان:

>>>   مار آستین است

>>>   به هیچ صورت ذکر کلمه افغان در تذکره قابل قبول برای ملت های محروم و مظلوم نیستند.دانش یک شخص بی صلاحیت در دولت موجود است کارها نموده ها توسط اتمر وستانکزی این سران فاشیست وشوونست های عظمت طلب صورت میگیرند.مرگ بر فاشیزم مرگ بر عظمت طلب های خائن به مردم ووطن جنگ زده مرگ بر خائنین وحدت ملی واقعی مرگ به انواع توطئه گران این وطن جهادی.

>>>   مردم شیر پر پشقل را نمی خواهند تذکره الکترونیکی که منجر بهحذف نام سایر ملیت ها به استثنای یک ملیت خاص ارگ درج کلمه افغان به همه را نمیخواهند در صورت اسرار و فشار و عدم خواست مردم و تعداد130 تن از نمایندگان مردم در مجلس پارالمان کشور دیگر همین تعداد نمایندگان ملت جلسات شانرادر مزار شریف انجام میدهند و کارات شانرا بنفع کشور و مردم به پیش میبرند چنانیکه یکی از وکلای مردم این مطلب را از طریق رسانه تصویری کشور به سمع حکومت و مردم رسانده است حال دیده شود که غنی احمدزی ریس جمهور توافقی چه میکند و در صورت چنین چیزی بیگمان تجزیه کشور حتمیست .

>>>   معضل تذکره مرگ و زندگی اشرف غنی احمدزی است.
ما افغانستانی ها تصمیم خود را گرفتیم.
غنی مریض است و عمرش آخر
بی بی گل هم به لبنان میرود تا پول ها را مصرف کند.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده است



پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است