تظاهرات مخالفان حمل سلاح در فلوریدای آمریکا
 
تاریخ انتشار:   ۱۴:۰۶    ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ کد خبر: 146872 منبع: پرینت

مخالفان قانون حمل سلاح در فلوریدا با برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز خواستار اصلاح قوانین شدند.
پس از تازه‌ترین مورد تیراندازی در مدرسه‌ای در آمریکا، مخالفان قانون حمل سلاح در فلوریدا با برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز خواستار اصلاح قوانین شدند.

تظاهرکنندگان با در دست داشتن دست نوشته‌ها و سر دادن شعار‌هایی در محکومیت خشونت‌های مسلحانه در آمریکا، سکوت دولتمردان در برابر این حوادث را محکوم کردند.

یکی از سخنرانان این تجمع اعتراض آمیز گفت: این رویداد امری بی منطق نبود بلکه نتیجه مستقیم اقدام نکردن یا اقدامات نادرست بود. اولین قانونی که کنگره در ۲۰۱۷ تصویب کرد لغو قانون محدود کردن خرید سلاح از سوی بیماران روانی بود. این مسیری اشتباه بود که طی شد.

او گفت: بعد از تازه‌ترین فاجعه‌ای که روی داد، زمان آن فرا رسیده است که در برابر انجمن ملی سلاح بایستیم و به دنبال قانونی باشیم که حتی اکثریت اعضای انجمن ملی سلاح نیز از آن طرفداری می‌کنند.

یکی دیگر از شرکت کنندگان در این مراسم اعتراضی با انتقاد از اینکه هر بار که حادثه‌ای روی می‌دهد اعتراض‌هایی صورت می‌گیرد و بعد همه چیز به فراموشی سپرده می‌شود، گفت: همه شما اینجا جمع شده‌اید که نشان بدهید این بار مسئله فرق می‌کند و می‌خواهیم واقعا تفاوتی در این روند ایجاد کنیم.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
فلوریدا
تظاهرات
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است