زمان استیضاح ترامپ فرا رسیده است
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۵۳    ۱۳۹۶/۱۲/۷ کد خبر: 147444 منبع: پرینت

نماینده دمکرات کالیفرنیا با ابراز امیدواری در خصوص موفقیت رابرت مولر در پروسه بررسی ارتباط ستاد انتخاباتی ترامپ و روسیه، از فرا رسیدن زمان استیضاح رییس‌جمهور آمریکا خبر داد.

«مکسین واترز»، نماینده دمکرات حوزه انتخابیه کالیفرنیا در مجلس نمایندگان آمریکا بار دیگر بر استیضاح دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا تاکید کرد.

واترز طی سخنرانی در کنفرانس سالیانه حزب دمکرات کالیفرنیا که در سن‌دیه‌گو برگزار شده بود، اعلام کرد «رابرت مولر»، بازرس ویژه تحقیقات در خصوص ادعای دخالت روسیه در انتخابات 2016 آمریکا در یک قدمی (دسترسی به اطلاعات درباره) افرادی است که در جریان انتخابات با روسیه تبانی کرده اند.

او گفت: زمان برای استیضاح (ترامپ) فرا رسیده است. من منتظر هستم بازرس مولر باقیِ مهره ها را به هم وصل کند.

واترز که یکی از منتقدان ترامپ در کنگره آمریکا است، ادامه داد: من مطمئنم او به کشف توافق آنها (ستاد انتخاباتی ترامپ) با روس ها نزدیک شده است و به زودی نتایج آن اعلام می شود.

او پیش از این نیز طی مصاحبه های متعدد، نسبت به موفقیت مولر در پروسه بررسی ارتباط انتخاباتی دونالد ترامپ و روسیه در انتخابات سال 2016 آمریکا ابراز امیدواری کرده بود.

مکسین واترز بارها بر استیضاح ترامپ تاکید کرده است. این نماینده سیاه پوست ماه گذشته پس از انتشار اظهارات نژادپرستانه ترامپ در خصوص کشورهای آفریقایی، درخواست خود برای استیضاح ترامپ را تکرار کرد. ماه گذشته، «آل گرین»، نماینده ایالت تگزاس در کنگره آمریکا و از همراهان واترز، طرح استیضاح ترامپ را به خاطر سخنان رکیک و توهین آمیز وی علیه مهاجران سیاه پوست ارایه کرد.

واترز همچنین از اظهارات ترامپ درباره زنان و بی توجهی وی به انتشار اظهارنامه مالیاتی انتقاد کرده است.


کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
استیضاح
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است