ترامپ: اپرا را در انتخابات شکست می دهم
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۵۱    ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ کد خبر: 148319 منبع: پرینت

دونالد ترامپ بار دیگر به احتمال نامزدی «اُپرا وینفری»، سرشناس‌ ترین مجری آمریکایی در انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا واکنش نشان داد.

«دونالد ترامپ»، رییس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در جمع هوادارانش در ایالت پنسیلوانیا باز هم به احتمال شرکت کردن «اپرا وینفری»، مجری سرشناس آمریکا و جهان در انتخابات ریاست جمهوری 2020 واکنش نشان داد و گفت: دوست دارم اپرا پیروز انتخابات شود. دوست دارم او را شکست دهم. من ضعف های او را می شناسم. این یک تجربه دردناک برای اپرا خواهد بود.

رییس جمهور آمریکا هیچ اشاره ای به اینکه منظور او از ضعف های اپرا چیست، نکرد، فقط در ادامه افزود: «من او را خوب می شناسم. من در یکی از برنامه های او حضور داشتم. من مهمان برنامه او بودم.»

درواقع رییس جمهور آمریکا به شایعات منتشره درباره احتمال نامزدی اپرا در انتخابات آتی واکنش نشان داد. این شایعات پس از سخنرانی جنجالی او در مراسم گلدن گلوب و حمایت وی از زنانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته بودند، مطرح شد. حتی یکی از دوستان صمیمی اپرا هم گفته بود که او این کار را خواهد کرد و این کار به تصمیم مردم بستگی دارد.

دونالد ترامپ تاکنون چندین بار به خبر نامزدی اپرا در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا واکنش نشان داده و گفته بود که اگر او در این انتخابات شرکت کند، وی را شکست خواهد داد.

رییس جمهور آمریکا پیشتر بارها اپرا وینفری را تحسین کرده بود. وی در سال 1999 پیش از ورود به عرصه سیاست، اعلام کرد که اگر در انتخابات 2000 شرکت کند، اپرا را به عنوان معاون خود انتخاب خواهد کرد.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
انتخابات
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است