دختر حاکم دبی فرار کرد
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۴۲    ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ کد خبر: 148332 منبع: پرینت

یکی از دختران حاکم دبی به دلیل محدودیت‌ هایش از این کشور فرار کرده و در حال حاضر با یک وکیل آمریکایی برای اخذ پناهندگی سیاسی ارتباط گرفته است.

روزنامه انگلیسی دیلی میل نوشت، یک زن اماراتی که می‌گوید دختر شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دوبی است، گفته آزادی برای زندگی به شیوه خود را در دوبی نداشته و برای دومین بار اقدام به فرار کرده است.

پیش از این زمانی که لطیفه آل مکتوم 16 سال داشت اقدام به فرار کرده بود که اقدام موفقی نبود. بعد از آن اتفاق، وی به طور مخفیانه 3 سال زندان گذراند.

میل آنلاین نوشت لطیفه آل مکتوم مدعی شده است پزشکان اماراتی در بیمارستان به وی مواد مخدر تزریق می‌کردند تا جلوی وی را بگیرند و ایجاد دردسر نکند.

لطیفه که اکنون 33 سال سن دارد می‌گوید وی یکی از 30 فرزند حاکم دوبی است و پدرش 6 همسر دارد و مدعی شده به کمک یک جاسوس فرانسوی موفق به فرار از دوبی شده است.

وی در حال حاضر در یک قایق در هند پنهان شده و با یک وکیل در ارتباط بوده تا پناهندگی سیاسی در آمریکا بگیرد. قبل از فرار، لطیفه آل مکتوم ویدیویی را از خود ضبط کرده که در آن دلایلش برای فرار از امارات را بیان نموده است.

لطیفه آل مکتوم مدعی شده از سال 2000 به بعد اجازه خروج از کشور از او گرفته شده است و اجازه رانندگی را ندارد. همچنین وی مدعی شده آزادی‌ های دیگری که در این کشور توریستی وجود دارد، برای او ممکن نبودند.

با وجود فرار دوباره از دوبی که این بار موفقیت‌ آمیز بود، دیلی میل نوشت دختر حاکم دوبی گفته است هنوز از خطر در امان نیست.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
امارات
حاکم دبی
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است