نیروی کماندو اسیر صلح خلیلی
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۵    ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ کد خبر: 148347 منبع: پرینت

نیروهای کماندو نیروهای ویژه نظامی آموزش دیده زیره هستند که عملیات های خاص پیچیده و یا درمواردی نقش های کمک کننده به نیروهای نظامی دیگر را انجام می دهند.

نیروهای کماندو وقتی به منطقه اعزام می شوند که از شرایط موردنظر آگاهی کامل در اختیارشان قرار داده می شود در عین حال ارتباط شان با پایگاه یا مرکز فرماندهی شان قطع نمی شود بلکه نیروهای کمکی دیگر در صورت نیاز به کمک آنها بروند.

پس چرا و چگونه در عملیات فراه سی تن از نیروهای نظامی کماندو توسط آدمخوان گرفتار شدند؟ در این نباید شک کنیم که افراد نفوذی طالبان در پایگاه حضور داشته و از عملیات آگاهی کامل داشته اند و اطلاعات را به آدمخواران انتقال داده اند اما چرا مرکز فرماندهی عملیات نیروهای دیگری به منطقه اعزام نکرده است؟

دستان پلیدی در مراکز فرماندهی اینگونه قتل ها و ماجراها دخیل است. آدمخوارانی در داخل نظام یا به نام صلح می آیند در نیروهای امنیتی رخنه می کنند و به همکاری شان در کشتار مردم و نیروهای نظامی شدت می بخشند.

خلیلی از آدمخواران صلح می خواهد ولی آنها گوشت آدم می خواهند!

گل امیری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
امیری
نیروهای کماندو
صلح
طالبان
خلیلی
نظرات بینندگان:

>>>   مشاور ارشد رئیس جمهور عباس بصیر در قم ادعا کرد: استاد خلیلی تنها فرد مورد اطمینان طالبان در افغانستان است. قاتلان مزاری فقط به تنها بازمانده ایشان اعتماد دارند... این معما را حل کنید. سوال بزرگ بر پیشانی بازماندگان مزاری که برای چه کسانی هورا می کشند؟؟؟

>>>   کریم خلیلی و سرور دانش بخاطر کرسی خود شان زیر یوغ ارگ نشینان قوم گرای معتصب در حرکت هستند اراده و شخصیت و قوم شانرا فدای کرسی و پول کرده اند به همین اساس قوم اندیشی ارگ با طالبان است که گرگان تیز دندان ادم خوران اله دست پاکستان ادم خوری شان بیشتر گردیده است .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است