اکمال داعش و انتقال آنها به اینجا کار آمریکا است
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۴۴    ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ کد خبر: 148433 منبع: پرینت

شاهد هستیم که هواپیماهای ناشناس به راحتی در هوای افغانستان پرواز می کنند و مخالفان مسلح ما را اکمال می کنند و نیروهای مربوط به داعش را انتقال می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)، علیرضا محمودی، آگاه سیاسی در برنامه «نگرش» گفت: متاسفانه در گزارش ها می شنویم که داعش از خاورمیانه به افغانستان انتقال داده می شود و امکان ندارد که بدون نظر و نظارت آمریکا این کار انجام گیرد. فضای افغانستان کاملا در اختیار آمریکایی ها است. هواپیماهای ناشناس در فضای افغانستان تردد می کنند.

وی افزود: در حالیکه چندی پیش دیدیم که معاون اول رییس جمهور به افغانستان آمد و کسی اجازه فرود هواپیمایش را نداد، شاهد بودیم که والی بلخ عطامحمدنور می خواست پرواز به قندهار داشته باشد اما اجازه داده نشد. اما شاهد هستیم که هواپیماهای ناشناس به راحتی در هوای افغانستان پرواز می کنند و مخالفان مسلح ما را اکمال می کنند و نیروهای مربوط به داعش را انتقال می دهند.

محمودی گفت: تازمانیکه آمریکا با افغانستان پیمان استراتژیک دارد و آنها در اینجا پایگاه دارند مسوولیت تمام چنین قضایایی به پای آمریکایی ها است. تیم جدید ریاست جمهوری آمریکا فقط به سود خود فکر می کند و برنامه های متعدد آنها اصلا به نفع افغانستان نمی باشد و جنگ جزو این برنامه ها است و افغانستان ناامن و حکومت نیم بند در اینجا به نفع آمریکایی ها است. پس اکمال و انتقال داعش هم کار آنها است.

کد (30)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
داعش
آمریکا
افغانستان
نظرات بینندگان:

>>>   وزیر دفاعش هم شاید به همین سبب آمده باشد


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است