سوغاتی که بازیگر هالیوود به ولیعهد عربستان می برد
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۳۴    ۱۳۹۷/۱/۲۰ کد خبر: 149567 منبع: پرینت

یکی از گران‌ قیمت‌ترین بازیگران هالیوود آمریکا به ولیعهد عربستان وعده داد که در آینده سفری به عربستان داشته و بهترین شراب را برای او و خانواده‌ اش ببرد!

محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در جریان سفرش به آمریکا در مراسمی که با میزبانی روپرت مرداک برگزار شد با چند بازیگر، کارگردان و چهره سرشناس سینمای هالیوود آمریکا نظیر مورگان فریمن، جیمز کامرون، رابرت داگلاس و دواین جانسون دیدار کرده است.

دواین جانسون، بازیگر مشهور و ستاره سابق کشتی کج آمریکایی معروف به "صخره" در پستی در فیسبوک احساسش را درباره دیدار با محمد بن سلمان و خانواده‌ اش ابراز کرد.

این بازیگر در این پست نوشت: من مشتاق هستم که به زودی اولین سفرم را به عربستان انجام دهم. من حتما در این سفر بهترین مشروب "تکیلا" را با خودم خواهم برد تا آن را به این مقام عالی سلطنتی و خانواده‌ اش تقدیم کنم.

جانسون نوشت: بسیار از این مراسم شام خصوصی با محمد بن سلمان ولیعهد عربستان، خانواده سلطنتی او و کادر ممتازش خرسند هستم. شب بسیار خوبی بود و شنیدن دیدگاه‌ های ریشه دار و در عین حال مدرن او درباره جهان و رشد مطمئنا مثبت کشورش بسیار عالی بود.

این بازیگر تصریح کرد: من شخصا از شنیدن این که مردم در عربستان این حجم بالای علاقه و عشق به من را داشته‌ اند شگفت زده و بهت زده شدم. من مشتاق هستم که خیلی زود اولین سفرم را به عربستان انجام دهم و مطمئنا در این سفر بهترین مشروب تکیلا را با خود می‌ برم تا آن را با این مقام عالی سلطنتی و خانواده‌ اش تقسیم کنم.

این در حالی است که با وجود اعلام مجموعه‌ ای از سیاست‌ های لیبرال از سوی محمد بن سلمان اما نوشیدنی‌ های الکلی همچنان در عربستان همچون دیگر کشورهای مسلمان ممنوع است.

با این حال ظاهرا این بازیگر آمریکایی بعد از انتشار این پست به این حقیقت پی برده و بعدا در صفحه اینستاگرام خود در یک پست کاملا مشابه این جمله را تغییر داده و نوشته است: اگر خوش شانس باشم در این سفر مشروب تکیلای خود را خواهم برد.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
عربستان
هالیوودی
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است