حمله ماموران پولیس فدرال به دفتر وکیل ترامپ
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۲۵    ۱۳۹۷/۱/۲۱ کد خبر: 149605 منبع: پرینت

ماموران اداره تحقیقات فدرال آمریکا با حمله به دفتر وکیل شخصی رییس جمهوری این کشور مدارک مربوط به پرداخت حق السکوت به بازیگر فیلم های مستهجن را ضبط کردند.

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که ماموران اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) به دفتر کار «مایکل کوهن» وکیل شخصی دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا حمله کرده اند.

ماموران اف بی آی که حکم بازرسی دفتر کوهن را از رابرت مولر بازپرس ویژه پرونده دخالت ادعای روسیه در انتخابات آمریکا گرفته بودند، اسناد مربوط به پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم های مستهجن را توقیف کرده اند.

براساس این گزارش، این حکم بازرسی ظاهرا ارتباط مستقیمی با تحقیقات مولر درباره روسیه ندارد اما براساس اطلاعاتی صادر شده که در فرایند این تحقیقات فاش شده است.

مایکل کوهن اخیرا گفته بود که به عنوان وکیل ترامپ 130 هزار دالر به «استفانی کلیفورد» بازیگر فیلم های مستهجن که ادعای رابطه جنسی نامشروع با ترامپ را دارد، داده است.

رییس جمهوری آمریکا این اقدام ماموران اف بی آی را 'مایه ننگ' و 'حمله ای به کشور ما' خوانده و گفته است که از پرداخت پول از طرف کوهن به دانیلز خبر ندارد.

نیویورک تایمز همچنین به نقل از یک منبع آگاه افزود که ماموران اف بی آی افزون بر مدارک مربوط به این موضوع، ایمیل ها، اسناد مالیاتی و مدارک تجاری که شامل مستندات تماس های ترامپ با کوهن بوده را نیز از دفتر وی ضبط کرده اند.

کوهن همچنین در پرونده دخالت روسیه در انتخابات آمریکا نقش دارد و تاکنون هزاران سند را در این ارتباط به بازرسان کنگره ارایه کرده است.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
آمریکا
ترامپ
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است