پیام پدرام به ربانی: به جنرال دوستم تکیه نکنید
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۱۵    ۱۳۹۷/۱/۲۷ کد خبر: 149847 منبع: پرینت

پیام من به همه ی همتباران و عدالتخواهان و بخصوص جناب صلاح الدین ربانی این است:
حرف مرا خوب به یاد بسپارید و این تاریخ را هم یادداشت کنید (14 آوریل 2018).

جنرال دوستم هیچگاه با کاندیداهایی که مطمین باشد برنده نیستند ایتلاف نمی کند. اگر وعده ی ایتلاف بدهد یا ایتلاف کند موقتی و زود گذر است هیچ تضمینی برای ادامه ی آن وجود ندارد.

جنرال دوستم در برابر قوم ازبک متعهد است البته این حق او است در یک جامعه ی قومی این هوشیاری قابل قبول است.

جنرال دوستم می داند که لااقل در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدای جمعیت اسلامی برنده نخواهد شد. تقابل روسیه و آمریکا شانس برنده شدن را برای کاندیداهای اتحاد شمال قبلی به حداقل رسانده است.

پدرام


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
دوستم
انتخابات
پدرام
ربانی
نظرات بینندگان:

>>>   دوستم اینهارا از سال 1372 شناخته است که از بک های بیچاره رادر تپه نادر خان وتپه که قبر سقو فعلا ساخته شده کشتند حالا باز به ازبک ضرورت افتاده ؟؟

>>>   حزب جمعیت و هم صفان یک کمبودی و فول اساسی دارد که با امریکا نه
میسازد . پالیسی سازش با جانب قدرت راه موفقیت است.
سخن را بی پیرایه گفتم اختیار دارید گوش میکنید یا نه ؟
م.ش.ف بدخشان

>>>   عبدالطیف پدرام گدیگک پلاسنیکی در دستان چند جوان و نوجوان!
معلومم نشد که این انسان (پدرام) در مبارزه اش چه راهکاری را در پیشرو دارد؟ گاهی رهبر یک ستزمان چپی است و یک دموکرات اما گاهی از گیبان یگان سازمان راست افراطی سر بلند میکند!
آقای پدرام! صلاح الدین ربانی چه وقت شما را منحیث مشاور گرفته است که حتی جمعیت اسلامی خبر ندارد؟ ترفند شما برای همتبار - همتبار گفتنها به پایان رسیده است، گفته های شما در مورد جنرال دوستم هم از روی تجارب اند که هر فرد افغانستان حتی روشنفکران ازبیک و ترکتبار این را بخوبی به آن ملتفت اند. من میگویم که نه تنها جمعیت بلکه هیچ رهبر و یا گماشته شدۀ احزاب جهادی به مقام ریاست جمهوری نخواهد رسید، شما هم این تاریخ را یاد داشت نمائید (17 اپریل 2018)! جهدی ها باخته اند و طول عمر شان وابسته است به حمایت امریکا و متحدینش از ایشان، جنرال دوستم هم آخرین روزهای زندگیش را سپری میکند و شاید چهار صباحی فرزندش باتور دوستم در میدان باقی بماند که او هم بنا بر نازدانه بودنش میدان را بزودی رها خواهد نمود، و شما خو بازیچه ای استید در دستان چند جوانک احساساتی!
میهن زرغون

>>>   جناب پدرام راست میگوید

>>>   جناب پدرام!
چرا از یک حقیقت چشم میپوشانید؟؟ جنرال دوستم برای دست یافتن شما و لالی به ویسکی و "شیشه" مرجع مطمئن است.

>>>   آقای پدرام کاملا بامنطق و مرتبط به قضیه صحبت میکند او میداند که بازی ها چگونه جریان دارد.آقای پدرام در استدلال و اسناد که برای حقیقت یابی قضایای قوم پیشکش کرده و میکند قابل تمجید است. من تاجک نیستم ولی میخواهم که شخصیتهای ملی افغانستان باید زیر تبلیغات دشمنان افغانستان قرار نگیرند و نیز فرهنگ برتری قومی باید برداشته شود.
زبیر یزدانی

>>>   جناب پدرام پدرامویچ پدراموف!
دوستم و پشتونها ازنسلهاییست که قرنها بر این وطن حکومت کرده و دولتداری را میدانند و جایګاه خودرا میداند! اما واه بجان تو که بعد از ۱۰۰۰ سال از سامانیان هنوز هم به لهو لعب سر و هنوز هم چای ناخورده معلوم می شوی! ارمانهای تو همه خیالی و ربانی ات هم یک ګدی است و بس!
ان امریکایهارا که شما بر شانه اوردید امروز میداند که تاجیک مثل تاجکستان بزودی تسلیم روس خواهد شد پس صاحب این وطن را خوب میشناسند!!!!!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است