مولوی نورالله کوثر با حکمتیار
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۲۰:۱۰    ۱۳۹۷/۲/۱۲ کد خبر: 150580 منبع: پرینت

مولوی نورالله کوثر با حکمتیار یکجا شده است.
مولوی کوثر کوچی امام مسجد ما سردار عالم واقع در شرق پنجصد فامیلی پوسته کچالو است، جایی که یک خانواده کوچی هم غیر خودش زندگی نمی‌کند.
به گفته‌ای خودش در دوران طالبان به صفت قمچین بدستان نهاد امر بالمعروف و نهی از منکر در کابل و پس از آن در مزار به اجرای قانون طالبی و خدمت به طالبان پرداخته است.
او خدمت به پشتونوالی خودش را زیر پوشش دین در این منطقه‌ای تاجیک نشین انجام می‌دهد و این حس پشتونوالی اش را شما می‌توانید در تغییر جبهه اش از طالب به حکمتیار مشاهده کنید.
او با استفاده از این مسجد جوانان شمالی و به حساب یون شورای نظاری های زیادی را به ترفند و ظاهر دینی اش گرفته است.
از وقتی که کوثر به این مسجد پا مانده است مانند ظاهر شاه از خدمه تا موذن و تا قاریان دایمی این مسجد را پر از قوم خودش -که معلوم نیست از کجا اند- کرده است و همانطور که در بالا یادآور شدم که غیر خودش پشتو زبان و کوچی دیگری در این ساحه زندگی نمی کند، جمعه ها نیم خطابه را با زبان پشتو و نیم دیگرش را با زبان فارسی بیان میکند و در خطابه هایش به نابودی شیعه ها دعای دسته جمعی می‌کند.
شکیب
(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


مولوی نورالله کوثر با حکمتیار

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
مولوی نورالله
کوثر حکمتیار
نظرات بینندگان:

>>>   تروریستان قاتلین و جناتیکاران با گلدبیدن همکارند طالب و داعش برادر گلدبیدن است

>>>   من این ملا را میشاسم ودرمکتب و مسجد یکجا درس میخواندیم، وی دردوره مجاهدین با گرایش به فرقه فیضانی که توسط دوتن از مبلغین به اسم های ملا عبدالرحیم و ملاسکندر به این فرقه گرایید اگر نه قبلاً یک ادم لچک، اوباش، ک..ی، دزد بود که با گرایش به این فرقه شخصیت ملایی را پیشه نمود.

>>>   این مردم کوچی جز دامن زدن به کشت و کشتار قاچاق مواد مخدر سلاح آوردن پاکستانی و چچنی ها در افغانستان کاری ندارند ویروسی هستند که باید هر چه زودتر محو بشوند

>>>   خدایا جهان مسلمان و غیرمسلمان در جاهای دیگر مصروف چیست؟! و ما در چه گوه بند مانده ایم!!!!

>>>   ازین قبیل خاینین ملاهای نا فهم قوم کوچی زیاد است در زمان اشغال کشور ما بوسطه نظامیان پاکستان با صلاح های پیشرفته شان همین قوم خاین وطنفروش منجمله همین ملا کوثر جاسوس ای اس ای پاکستان که جز نفاق و تفرقه و خیانت و جنایت در چانته ندارد و بدستور ای اس ای اعمال خاینانه اش را بمانند گلبیدین حکمتیار بزیر نام از اسلام در حالیکه عمل شان مخالف با اسلام و انسایت است انجام داده و انجام میدهند پس از توافق تیم تحول و همگرایی و تیم تحول وتداوم دو رقیب دوران انتخاباتی باساس توافق دوطرف و پا در میانی جانگیری که اشرف غنی احمدزی بحیث ریس جمهور توافقی دو تیم تعین گردید تعداد زیادی ازپشتون های انطرف سرحد مربوط پاکستان مخفیانه به افغانستان بنام قوم کوچی و پشتون اورده شده و در جهای فارسی نشین بخصوص سمت شمال جابجا کرده شده که این بزرگترین خیانت اشرف غنی احمدزی معتصب قومگرا بشمار میاید شخصی بنام شفیع عیار که یک تلویزیون خصوصی در کشور امریکا دارد ومسایل سلامی و سیاسی را جرو بحث و دنبالمیکند یک ملای دیگر هم بنام ملا کوثر منافق است که بنام ملا رقاصه مشهور است در تلویزیون عمر خطاب در لاسنجلس امریکا که یک تلویزیون نفاق افگن و بنفع پاکستان کار میکند گاهی کاهی بزیر نام اسلام نفاق افگنی را بین امت اسلامی دامن میزند فرق بین ملا کوثر رقاصه و این ملا کثر منافق اصلن تفاوتی وجود ندارد این ملا های طلبانی ساخت پاکستانی بی علم همه شان جاسوسان پاکستان و نفاق افگن بین مردم افغانستان بمانند قصاب کابل کار میکنند چنین منافقین را هرجا که دیدید خوب بکوبید و بمانند گلبدین در داخل مسجد بدهنش با بوت بزنید .

>>>   از مسجد بیرونش کنید

>>>   دانشمندان جرمنی کمپیوتری را اختراع کرده اند که مغز انسان را می خواند و آنچه درکنه وضمیر خود دارد این وسیله آنرا می خواند ، درعین زمان حرف های راست ودروغ راسریعا تشخیص میدهد، تا حال که چند مراتبه آنرا تست کرده اند همه نتایج آن مثبت بوده وموفق بر آمده
مثلا یکی از اعضای حزب سبزهای جرمنی درمقابل سوال ژورنالستان درموردپناهندگان گفت: حکومت باید با پناهجویان با مدارا و مسالمت برخورد کند ماشین یا کمپیوتر فورا الارم داد یعنی دروغ میگوید درضمیرش برعکس این گفته اش است واین حرف رااز روی سیاست میگوید،باطنش اینست که پناهندگان باید فوری وبزور بیرون رانده شوند،
سیاستمدار حزب سبزها حیران ومتعجب شده بود وبالآخره تائید کرد که این کمپوتر حقیقت راگفت ،^
حالا اگر روزی آن کمپیوتر ببازار بیاید وگفته های بزرگان ما توسط آن تست گردد خدامیداند از صد یکی درستگو وراست کردار یافت شود
مثلا همین گلو را شاید آن کمپیوتر فورا بگوید دروغ میگوید این پاکستانی است و مفکوره داغشی دارد
کمپنی تولید کننده گفته است این کمپیوتر را صرف برای آزمایش سیاست مداران طرح ریزی کرده تا مردم دیگر فریب آنان را نخورند مجلس سنای امریکا پنجاه پایه فرمایش داده اما کمپنی جرمنی گفته است تاحال درمورد قیمت وجواز فروش آن فیصله صورت نگرفته است و میگویند ترامپ از مرکل تلفونی خواهش کرده از فروش این وسیله به سناتوران امریکائی الی زمانیکه او رئیس جمهور است خود داری کنند

>>>   به نظر من که مسجد و منبر به کتابخانه و شفاخانه تبدیل شود و این ادم که علیه شیعه یان هر روز تبلیغ می کند چرا هنوز از طرف پلیس دستگیر نشده

>>>   کوثر یک انسان بداخلاق است و به وجدان است. او یاد دارد که چگونه دخترها را فریب دهد.
سگ زرد برادر شغال است
نصیب از کابل

>>>   این مولوی کوثر قبلا بنام کوثر آخوند نام داشت و در مساجد پاکستان بحیث چلی ( چنی) غذا جمع آوری میکرد. داستان کامل وی را برایتان بعدا بشکل مستقل خواهم نوشت.

>>>   انکه نام اسلام را با تنظیمش بگیرد معلوم می شود که دزد قاتل و نا انسان اند!

>>>   اگر در منطقه پنجصد فامیلی کدام حادثه ترورستی رخ داد همین شخص مسئولل است

>>>   قارنک عزیز تو خوب انسان بیسواد و بی اطلاع از دنیا هستی. مسجد و تکیه خانه به این موضوعات چه ربطی دارد. ترکی، کارمل، امین، نجیب، کرزی، غنی، اتمر و غیره که افغانستان فروختند و در حال فروختن و نفاق افگنی است نه شاگرد مسجد هستند و نه شاگر تکیه خانه.خیر است بیسواد و پوچ مغز هستی یا اینکه از طرف دشمنان اسلام گماشته شده اید تا برعلیه مساجد تبلیغ نماید.
قربانعلی حسن زاده

>>>   روح اسلام از عملکرد افرادی چون گلبدین وطالب واعش شرم دارد.دین اسلام انقدر با ارزش وانسانی وپاک است که ظلم وستم را بر نمی تابد.متاسفانه امروز با پروپاگاند وتبلیغات منفی علیه اسلام می خواهند چهره دین اسلام را زشت وغیر اسلامی بنمایانند وباتفرقه بین مسلمانان می خواهند جوامع کشورهای اسلامی را از دین تهی کنند ودر پشت این پرده صهیونیزم وبرادرش وهابیزم نقش دارند .چگونه طالب میکشد وداعش سر انسان بیگناه را می برد ایا در دین اشلام بحث دیه نداریم که اگر فردی دندان یک نفر را بشکند باید دیه دندان را بپردازد بنا" طالب وداعش از خاطر فتنه درجامعه اسلامی بوجود امده تا چهره پاک ومعصوم اسلام را الوده وسیاه نشان دهند .هر چند این خبر در مورد مولوی کوثریا شایعه است یا راست است واینکه برای نابودی شیعه دعا کرده در مسجد بداند که امروز ازخاطر تفرقه بین مذاهب هرکس به دو یا هریک از مذاهب اسلامی توهین کند کافر است البته از مزدوران کثیف دالر بگیر وهابیزم سعودی وصهیونیزم اسراییل ییشتر از این انتظاری نیست ونمونه این ملای وهابی بیسواد در میان ملاهای شیعه مذهب دست پرورده امریکا وانگلیس وهم ملاهای سنی مذهب وهابی وجود دارد وعلمای راستین مبارز وانقلابی هم در مذهب اهل سنت وهم درمذهب اهل تشیع زیاد است که خداوند حافظشان باشد. .
داکتر عبدالرب آچکزی

>>>   مه در یک مرکز علمی آموزش زبان عربی درس میخواندم ، این آخوند کوثر نیز همانجا بود و در ابتدا گمان می کرد که کتی که اوراق زرد دارد را خوانده است لذا نسبت به هر کس دیگری متبحر است، ازینرو سعی میکرد که در هر موضوع رشته کلام را بدست گیرد. اما چنان عربی فسیق ( نه فیصح) می گفت که همگان را در صنف از فرط خنده گرده درد میکرد. وی سعی میکرد که هر کلمه نا مأنوس را از رهگذر صرف ببیند و درک کند. همین که بخود آمد دید مردمان زیادی نسبت به او هم در علوم دینی و هم در زبان عربی دست بالا دارند، فرار را بر قرار ترجیح داده بدون خدا حافظی صنف را برای همیش ترک کرد.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است