خلاف شرع ولیعهد سعودی با دختر اماراتی (عکس)
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۰۴    ۱۳۹۷/۳/۱۹ کد خبر: 151769 منبع: پرینت

ولیعهد جوان با این اقدام با یک نامحرم خارج از چوکات قوانین اسلامی عمل کرد.
در میان عکس‌هایی که تحت عنوان دیدار ولیعهد عربستان و ابوظبی به نشر رسید، یکی از تصاویر جنجال برانگیز شد.

در خلال اخبار نشر شده تحت عنوان دیدار بن سلمان و محمد بن زیاد ولیعهد ابوظبی در جده، عکسی در روزنامه عکاظ نشر شد که ولیعهد سعودی را در حال ملاقات با شما بنت سهیل بن فارس المزروعی وزیر امور جوانان امارات به تصویر کشیده بود، اما نکته‌ای که باعث شد این عکس در شبکه‌های اجتماعی جنجال برانگیز شود زیر پا گذاشتن قوانین اسلامی بود که تا مدتی قبل مقامات سعودی مدعی تلاش برای رعایت این قوانین در کشورشان بودند.

این قوانین، اما مدتی است که جای خود را به اصلاحات سریالی ولیعهد خام سعودی داده است، اصلاحات جنجالی که ظاهر روشنفکری و غرب زدگی در تک تک آن‌ها موج می‌زند.

همانطور که در ادامه مشاهده خواهید کرد در تصویری که عکاظ اقدام به نشر آن کرده، بن سلمان در حال مصافحه با شما المزروعی است، دست دادن با یک نامحرم که بدون هیچ شک و شبهه‌ای برخلاف قوانین دین اسلام است.

کد (6)


بن سلمان با دختر اماراتی

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
بن سلمان
دختر اماراتی
نظرات بینندگان:

>>>   تاریخ گواه این مطلب بوده است که این طور اشخاص سر خود را زود می خورند.

>>>   خیر است خود دختر رضایت دارد مشکل در چیست
داکتر لیلا

>>>   مصافحه و قول دادن یک مرد نا محرم با یک جنس مخالف کدام معنی سکسی ندارد بلکه نشانه ای انسانیت است ، اگر نیت انسان خراب باشد انسان با تخیلا ت نا روا می‌تواند در مورد هر شخص فکر دگری کند. امروز قرن بیست و یکم است و بسیاری از متون ادیان نمیتواند با شرایط کنونی سازگار باشد لذا خواهی نه خواهی تغییرات و تبادلات صورت می‌گیرد.
بیجهت مخالفین تحولات خود را زحمت می‌دهند . نا گفته نماند که عربستان سعودی در جهان از لحاظ تماشای فلم های سکس در ردیف اول قرار دارد . همه چیز در کشور های اسلامی حرام اما در عقب پرده حلا ل است...
حنظله »»»»»

>>>   مفتی های همین عربستان معلوم نیست با فتاوای خود تا به امروز چند میلیون انسان را به خاک و خون کشیده اند.
یا گروهی را برای انجام انتحار فریب دادند یا گروهی دیگر را مظلومانه قربانی ترور کردند.

>>>   این وهابی های جیره خوار افغان چطور سکوت کرده اند. اگر چنین کار در افغانستان واقع میشد اسلام در خطر و ایمان سقوط میکرد و کشور در آتش میسوخت


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است