متجاوز جنسی افغان در آلمان بازداشت شد
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۰۳    ۱۳۹۷/۴/۱۴ کد خبر: 152396 منبع: پرینت

یک جوان ۱۴ ساله افغان در شهر ویسبادن آلمان بازداشت گردید. این پناهجو همراه با یک جوان عراقی مظنون هستند که بر دختر ۱۱ ساله آلمانی تجاوز کرده اند. جوان عراقی به یک مورد تجاوز و قتل دیگر نیز متهم گردیده است.

دادستان ها در ویسبادن آلمان از بازداشت یک جوان ۱۴ ساله افغان در این شهر خبر می‌دهند. گفته می‌شود که این جوان افغان مظنون است که گویا در ماه می سال روان همراه با یک جوان عراقی بنام علی بشار بر دختر ۱۱ ساله آلمانی تجاوز جنسی کرده بود.

پناهجویی که شریک جرم این جوان افغان پنداشته می‌شود، متهم است که در ماه می امسال یک دختر آلمانی را پس از تجاوز جنسی به قتل رسانده است. پولیس جسد سوزانای ۱۴ ساله را پس از چند روز کشف کرد. دفتر دادستانی شهر ویسبادن همچنان علاوه کرده است که این جوان افغان شاهد قضیه قتل سوزانا نیز بوده است.

قضیه قتل سوزانا یک بار دیگر سبب اوج‌گیری خشم شهروندان آلمانی گردید. انگلا مرکل پس از این قضیه خواستار برخورد جدی‌تر گردید و از نهادهای مسوول خواست که روند اخراج پناهجویان رد شده را تسریع کنند.

گفته می‌شود که علی بشار پس از قتل سوزانا همراه با خانواده‌اش از آلمان به عراق فرار کرده بود. نیروهای کُردی عراق این جوان را اندکی بعدتر در شمال این کشور بازداشت کردند و سپس به آلمان انتقال یافت.

با این همه، درخواست پناهندگی علی بشار در ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ از سوی اداره مهاجرت و پناهندگی فدرال آلمان رد شده بود.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
تجاوز جنسی
آلمان
نظرات بینندگان:

>>>   جزای شان از این بدتر ! بخاطریکه همه را پناهنده گی میدهند باید از الف الی ی همه این هار از آلمان و دیگر کشورهای اروپانی بزور اخراج و به کشور شان برگشتانده شوند در الویت آنها افغانها، ایرانیها سوری ها ، عراقی ها و دیگر کشور افریقانی . در اثر این جنایت مهاجرین در کشور های اروپانی نژاد پرستی و ضد مهاجرین بشدت روبه افزون است .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است