اگر نشد دوستم را از طریق بشقاب های پرنده می آوریم
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۲۹    ۱۳۹۷/۴/۱۸ کد خبر: 152479 منبع: پرینت

استاد عطا: اگر نشد جنرال صاحب دوستم را از طریق بشقاب های پرنده می آوریم.

صحبت های مظلومانه استاد عطا، محقق و بابر فرهمند سخنگوی جنرال دوستم را شنیدم خیلی دلم به حالشان سوخت از یک طرف از قدرت مردمی حرف می زنند و از طرف دیگر از فاشیزم گستاخ و حرف ناشنوا تقاضاهای عاجزانه دارند.

بیچارگی آنان تا آن حدی است که برای نجات دوستم از اسارت اردوغان-آمریکایی ها دست به دامان بشقاب های پرنده می زنند. به باور این قلم دوستم را حتی بشقاب های پرنده هم نجات داده نمی تواند. تنها ایشچی می تواند دوستم را نجات بدهد و پرونده تجاوز او را ببخشد.

حتی ایشچی هم او را ببخشد دوستم یک مرده سیاسی بیش نیست هرگز او زنده نخواهد شد همچنان آوردن دوستم نه درد مردم ازبک را آرام کرده می تواند و نه جبهه ایتلاف نجات ملی را نفس تازه بخشیده می تواند شاید بودن دوستم در ترکیه به نفع او باشد.

این دوستم بود که فاشیزم را بر سر شانه هایش بلند کرد و بر تخت انتقام از ازبکان نشاند و حالا مردم ازبک تاوان سنگین او را می پردازند هم چنان تسلیمی تاج و تخت بلخ به فاشیزم تبهکار پس از سه ماه بلند پروازی آخرین میخ را خودش به تابوت اعتبار سیاسی و اجتماعی خویش کوبید.

اشتراکتان در انتخابات که نتایج آن از قبل معلوم است یک خودکشی بیش نیست.

هارون امیرزاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
رهبران شمال
دوستم
انتخابات
حکومت
نظرات بینندگان:

>>>   نتیجه ایشچی هیچوقت معلوم نشد که مثبت بود یا منفی ؟ امریکائی ها میگویند مثبت بود اما داکتران داخلی میگویند منفی بود !

>>>   کون گنده ایشچی برای اوزبیک وفارسی زبانان بسیار گران تمام شد شاید الماس کوه نور درهمان جاباشد .
اقبال

>>>   دوستم نا حق خود را نا رام می کند زور نور که به غ نرسید از دوستم هر گز نخو اهد رسید

>>>   دوستم را با آن کو. کټه بشقاب پرنده آورده نمیتواند. از شوخی که بگذریم دوستم در مقابل شهید داکتر نجیب الله با وصف تمام خوبیهایی که برای او مهیا ساخت خیانت عظیم کرد و اورا مظلومانه بدست پاکستان و امریکا به شهادت رسانید. دوستم باید بداند که چوب خدا صدا ندارد ولی بیخ و ریشه او را میسوزاند!!! هنوز در کجاست!!!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است