گرمی روابط دوستم با غنی در اوج نسل کشی ازبک ها
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۵۲    ۱۳۹۷/۴/۲۰ کد خبر: 152555 منبع: پرینت

در حالیکه با گذشت هر روز بعد از دستگیری نظام الدین قیصاری ابعاد جنایات تکان دهنده فاشیزم ارگ برملا می شود و اعتراضات مردمی گسترش می یابد جنرال دوستم با سرور دانش معاون دوم غنی با خرسندی و افتخار ملاقات می کند و با کمال سنگدلی نسل کشی ازبکان بی گناه را نظاره می کند.

در عین حال پسر دوستم باتور بحیث نماینده پدر هر روز با افتخار در زیر عکس غنی رجال سیاسی را ملاقات می کند. آیا این شایعه درست نیست که در دستگیری قیصاری و کشتار بی رحمانه ی ازبک های بیگناه دوستم همدست غنی است؟

اما جالب این است که یکی از دوستم پرستان روشنفکر مقیم تاشکند با ترس و لرز بسیار که مبادا مورد تجاوز و خشم پسر رهبر قرار نگیرد جرات می کند و از باتور دوستم عاجزانه خواهش می کند که عکس های اشرف غنی را به اصطلاح او از مهمانخانه "ترکتبار" های افغانستان دور کند.

چرا هیچ دوستم پرستی از ترس تجاوز دوستم و پسرش حتی در زمان اوج فاجعه جرات نقد به آدرس آنان را ندارند؟ این چه بازی با سرنوشت مردم شریف و خوشباور ازبک تبار است؟

هارون امیرزاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
دوستم
نسل کشی ازبک ها
اشرف غنی
نظرات بینندگان:

>>>   در حالیکه میدانید و میدانیم که ما وطن نداریم وطن ما اشغال گردیده چرا نا مردانه در پی یک دیگر توطعه میکنیدمثل دیگر دوره ها این هم میگزردتنها چیزی که باقی میماند برای نثل آینده همان بی غیرتی و از بیگانه ها پیروی کردن اگر دوستم مردهزار دوستم دیگرپیدا میشود اگر اشرف غنی مردهزاران اشرف غنی دیگرپدا میشودواگرمحقق مرد باز هم هزاران محقق دیگر پیدا میشودچراکه دنیا به نام اینها اباد نگردیده دیا بخاطر عدالت و اسلامیت پیدا گردیده پس چیزیکه باقی برای وطن ما میماندبی همتی بی فرهنگی و نا مردی میباشد در واقعیت چیزیکه باعث این همه عقب مانی ها وبی غیرتی ها شده همان پول پرستی و خود نمائی میباشد بس.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است