سباوون ننگرهاری یا عماد صافی پاکستانی (عکس)
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۴۸    ۱۳۹۷/۵/۱۵ کد خبر: 153449 منبع: پرینت

این نابغه سباوون ننگرهاری است یا عماد صافی پاکستانی؟ سال گذشته رسانه های افغانستان از کودکی نام بردند که درس نخوانده، استاد دانشگاه شده بود؟ تلویزیون‌ها و رادیوها با او مصاحبه کردند، رهبران سیاسی و جهادی، از مسلمیار تا حکمتیار با او عکس یادگاری گرفتند. حتی اشرف غنی با او دیدار کرد. حالا این کودک در پاکستان، به نام پروفسور عماد صافی پاکستانی معروف است و از پیروزی عمران خان به خوشی مردم پاکستان یاد می کند.
کد (14)


عماد صافی نابغه افغانستانی پاکستان جعلکاران

عماد صافی نابغه افغانستانی پاکستان جعلکاران

عماد صافی نابغه افغانستانی پاکستان جعلکاران

عماد صافی نابغه افغانستانی پاکستان جعلکاران

عماد صافی نابغه افغانستانی پاکستان جعلکاران

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
عماد صافی
پاکستان
نظرات بینندگان:

>>>   سر این مردم نباید اعتماد کرد چون از متفکر گرفته تا نابغه تاریخ هویت همه چیز اینها تقلبی است .

>>>   افسوس به ما مردم افغانستان
آب را ندیده موزه را میکشیم

>>>   کشوری که صاحب نداشته باشد و دروازه هایش بروی هرکس باز باشد ازین چهره های بیگانه به لباس افغان زیاد تولید میشود.
جای بس افسوس است.
.... به اشرف غنی قوم پرست که کشور را تباه و ویران کرد.

>>>   مملکت ....ها است، اینجا همه چیز ممکن است!!!!

>>>   اوغان بیچاره بخاطریکه از دیگر اقوام عقب نمانند یک پاکستانی را آورده اورا به میدیا نشان دادند که او ننگرهاری است خدا میداند چقدر پول برای این طفل دادند تا دهن خودرا بسته کرده تنها خودرا اوغان معرفی کند . ببینم امثال کدام پاکستانی را پیدا کرده رقیب این دخترک که با نمره عالی به دانشگاه کابل راه یافته خواهند ساخت. فکر کنم تمام اوغانها حتی به تقلب به دنیا آمده باشند.

>>>   از قیافه اش معلومه که پاکستانی است، افغان تر و تمیز زیر پرچم پاکستان چه می کند، مافیای جهانی چه چیز رو به خور مردم میده مانن ملالی یوسفزی پاکستانی و نابغه جهانی و جایزه نوبل و... حالا که آنون دختر خانم افغان بود که طالبان به او آتش کشود به نام پاکستان تمام شد هههههه ای مردمان ساده اندیش دور از؟

>>>   smail Azimi
سال گذشته نو جوان هزاره مان که پدرش کارگر شهرداری کابل بود بلندترین نمره کانکور را گرفت و سر زبانها شد.
من تاجیک به داشتن چنین هموطنی افتخار کردم و صد ها بار به خودش و به خانواده اش تبریک گفتم و سلامتی برایشان با موفقیت بیشتر آرزو کردم و هنوز هم به داشتن چنین هموطن افتخار میکنم.

خانهای قبیله که تقلب در تار و پود شان تنیده است با رسانه یی ساختن عکس و ویدیویی سباوون ننگرهاری خواستند از کاروان عقب نمانند و پاکستانی را بنام نابغه قبیله بالا کشیدند و شور و هلهله بر پا کردند، تقدیرش نمودند و مدال ملاله بر سر و سینه اش آویختند.
حال می بینیم که چه افتضاحی.

خدا گر پرده بردارد ز روی کار آدمها
این هفته با ظاهر شدنش در شبکه های اجتماعی پاکستان ، آبرو ی نداشته غنی، مسلمیار و از همه زیادتر از حکمتیار را برد و ایشانرا در روز روشن شرمگین ساخت.
قضاوت با شما.

>>>   Amirzada
سباوون ننگرهاری، #عماد_صافی پاکستانی برامد. 😊 مُرده را که خدا می‌شرماند، چَتَلی‌اش رُوی تخت می‌رود، و از رهبران نادان و جعل‌کار هم روی تخته رفت.

>>>   پشتون های لَر و بَر همه متعلق به یک قوم بزرگ اند که استعمارگران انگلیس آنها را ازهم جدا ساختند.
این پسر چی از آن طرف خط دیورند باشد، چی ازین طرف. در اخیر امر او به قوم پشتون تعلق دارد.

>>>   جَوِ حاكم قوم گرايي و پشتون ستيزي ، باعث گرديده تا دوستاني كه تا به حال نظر داده اند اين نابغهء خوردسال را پاكستاني اي بدانند كه خودش را افغان و ننگرهاري جا زده بود. هيچ كس ادعا نكرد كه پاكستان ؛ اين افغان نابغه را بنام تبعهء خود معرفي كرده و در اين زمينه از وجود سباوون ، سؤ استفادهء سياسي و علمي صورت گرفته است.

>>>   استاد فاکولته انتحاری است ....

>>>   خاموش :
نظریه پردازان متعصب قوم پرست ،نژاد پرست ، سمت پرست ونشنالیست های دنباله رو رهبران فاشیست وفاسد دذد ووطن فروش را دیگر رها نماید خوشبین وواقعیت بین باشید در قرن 21 زندگی مینمایم دیگر برای ما بساجای شرم وخجالتی است که درپی جمع آوری حاصل پوچ وگنده تخم کثیف نفاق را که رهبران شوم وفاسد در وطن ما به امر دستگاه های استخباراتی بیرونی به خاطر بقای زنده گی کثیف وشرم آورخود واهداف پلید باداران خود در بین مردم واقوام باهم برادر مسلمان ما کشت نموده اند آستین برداریم بیاید منحیث یک افغان دست به دست هم بدهیم افتخارات خود را باهم تجلیل نمایم از تنگ نظری واز دادن نظر یات که از ان بوی تنفر وانزجار به مشام میرسد قلم های پاک را به آن آلوده نکنیم نگذاریم که افتخارات ما را چرکستان ومتعصبین حکومت ایران سرقت نمایند طوریکه که تاکنو درحق این ملت بیچاره نموده اند من منحیث یک افغان به اختراعاترا که دونوجوان بامیانی وغزنیچی مانود ن واز طریق تلویزیون ها به نمایش گذاشته شد از فرط خوشی باخود صدها بار برای شان افرین گفتم به عوض بغض وکینه توظیبیاید از حکومت خود بخواهم تا آن نابغه کوچک را از کشور چرکستان دوباره بخواهد ودر کابل برای وی وهم برای دونوجوانان بامیانی وغزنی ما زمینه کاری بهتر را آماده نماید تا استعدادهای خدادادهگی شان بیشتر به نفع وطن ومردم ما بکار رود نه به نفع همسایه گان دشمن صفت ونامرد ما .

>>>   جالب است هههههههههههه

>>>   ای قومپرستان اگر هزاره میبود، هیچ حرفی نداشتید. خداوند شما را به راه راست هدایت کند.
شریف

>>>   به گپ اوغان به قسم اوغان وبه مسلمان بودن اوغان هیچ وقت اعتمادنکنید همین طایفه مانند خوارج هستند هرطرف که پول و زر و زیور بود همان طرف لول میخرند اصلا بریشان مسلمانی واسلام مهم نیست اکثریت
شان کلمه خواندن بلد نیستن اما مجاهد وطالب وداعشی
هستند ومردم بیگناه را قتل عام میکنندبخاطر منافع خود وبااین کارهای خود دین مبین اسلام ومسلمانان را
پیش چشم جهانیان بد وزشت ساخته اندهمه مردم جهان
میدانندکه یگانه طایفه ای که درافغانستان حاضربه وطن
فروشی واسلام فروشی خواهدشد وتاآخرش هم به اعمال
زشت خود وفادارخواهد بود ورضایت کافران راجلب خواهدکرد همین طایفه اوغان است طوریکه درمدت دوصدسال گذشته صابت کردند که وطن فروشان وجنایت
کاران خوبی بوده اند که شاهد آن اعمال پلیدشان عقب ماندگی افغانستان درسطح جهان است

>>>   هیچ فرقی نمیکند۰ گویند سگ زرد برادر شغال۰

>>>   حال اگر هردو باهم فرق داشته باشند سباوون که باید شهروند افغانستان و افتخار افغانستان باشد کجا است و چرا در کشور خود نیست و چرا به او تا آن اندازه اهمیت و عزت دادند؟

>>>   مه هم فکر میکنیم این دو کودک یکی نیست ولی میخواهم دلیل این کارشان ره بگوییم که چرا سباوون ننگرهای ره معروف ساختن. در آن زمان وقتی نتایج کنکور اعلان شد و دیدن که در بین نفر های تاپ از قوم پشتون کسی نیست سخت زورشان داده ، ورخطا شدن و با عجله و با کلی تبلیغات و هیاهو ای کودک ره معرفی کردن که نابغه افغان است. تا افکار عمومی و توجه مردم و رسانه ها ره از اول نمره کنکور کم رنگ کنن

>>>   خداوند این طفل دروغگو را دوباره دیوانه بسازد که بگوئیم پروفیسور دیوانه پاکستانی

>>>   شرم و خجالت بیشتر معرفی طفل پاکستانی بنام افغان ننگرهاری بر میگردد بکسانی که ان طفل پاکستانی را طفل افغان ننگرهای خوانده بود و پهلویش نشسته و عکس یادگاری گرفته است و تحایف نقدی و تقدیر نامه را برایش جاهلانه و قکومگرایانه داده اما یک دختر خانم جوان کشور خودما که اول نمره عمومی امتحان دانشگاه کابل گردیده نه غنی احمدزی و نه مسلمیار و نه دیگران همین قوم افغان حد اقل یک دید و باز دید خشک و خالی هم نکرده و حسودانه به ان برخورد کرده اند اینها را میتوان گفت از خود کش بیگانه پرست معتصب قومی و زبانی و سمتی .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است