"مار آستین" آستین گرم می پالد
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۳۸    ۱۳۹۷/۵/۱۶ کد خبر: 153465 منبع: پرینت

انتخابات نزدیک است و بازار سربازگیری ها و ایتلاف سازی ها خیلی گرم شده است هر گروه برای پیدا کردن همسفر انتخاباتی شب و روز خواب ندارند.

سلطان بزرگ فساد و تقلب با تشکیل "ایتلاف بزرگ" از جنگسالاران شکست خورده و سرگردان یک تشکیلاتی شلوغ و پر سر و صدا برای خود دست و پا کرده تا به مصاف غنی به ارگ برود به مصاف کسی برود که 5 سال قبل او را خودش از راه تقلب برتخت نشاند ولی حالا به سادگی پایین کرده نمی تواند.

متفکر تبهکار ارگ که لذت تقلب و یکه تازی را خوب چشیده است با تشکیل ایتلاف با قصاب تبهکار کابل در زیر حمایت آمریکایی ها برای 5 سال آینده خود را آماده قدرت مطلق می سازد که اثری از کاخ سپیدار نباشد.

"مار آستین" که سال اخیر سلطنتش در کاخ سپیدار است هم آرام ننشسته است و در جستجوی آستین گرم است تا قربانی آینده را پیدا کند چنانچه با کمال بیشرمی دست آشتی به دامان "دندان شکن" دراز کرده تا از این طریق در آستین گرم "ایتلاف بزرگ" تحت رهبری سلطان بزرگ فساد راه پیدا کند.

همچنان هرازگاهی از روی ناچاری و افسردگی سیاسی سر به دکانداران فقیر می زند تا با سر کردن قصه های حماسی حضور خود در رکاب مسعود اشک به چشمان آنها جاری ساخته و طعمه خود را شکار کند ظاهرا همه چهره اصلی این مار آستین خوش خط و خال را شناخته اند و همه متوجه آستین خود خواهند بود.

هارون امیرزاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
عبدالله
کرزی
غنی
انتخابات
نظرات بینندگان:

>>>   انشاالله که بدون چون و چرا وبه اطمینان کامل گفته میتوانم که رییس جمهور اینده کشور اشرف غنی احمدزی است و اتلاف بزرگ که از جنایتکاران قاچاقبران کمیشنکاران غاصبین و دزدان حرفه یی تشکیل شده است دربین مردم جا ندارد و جای انها در اینده باید در عقب میله های زندان باشد
کمالپوری

>>>   خدا خیر پیش بیاره خدا کند مار آستین داخل تنبان نشه او بیدر اگر داخل تنبان شد خداو راستی چی طوفان بر پا خواهد نمود.
دفعه پیش خو تنها گریان وشکایت بود این دفعه اگر داخل تنبان شود این مار چه خیز وجست ها وچه سیل وساز بر پا نماید که کل ملت حیران بماند از این چل وفریب مار تنبان مغز متفکر دوم جهان.
آریائی نژاد

>>>   عطا صفوی
بازار معامله گرم وامتعه هم خیلی ارزان...!!
------------------------------------------
" که خریدار هرگز ضرر نمیکند..."
وقتی انسان سرگردانی ودق الباب کردن یک تعداد افراد معلوم الحال بیچاره سبکسر را که در این شب روز گاهی صف کشیدن درعقب دروازه ارگ ، گاهی دربیرون ازارک ، گاهی بنام ایتلاف "اسارت "وگاهی هم ایتلاف" ناقلین "شمالی که این خود توهینی است استفاده ازنام عیاران شمالی متوجه میشود که هرکدام شان برای فروش "عزت وشرف " خویش همچون مال ویا امتعه سعی میکنند که از یک دیگرسبقت جویند وحتی گاهی هم در زمینه مسابقه میدهند و بقول معروف در این راه "هر کس برای مطلب خویش دلبری میکند." و دقیقآ ازهیچ گزینه هم رسیدن به این هدف ننگین حتی تا فروش آبروی برباد رفته انسانی خویش آنهم درصورتیکه باقیمانده باشد دریغ نخواهند ورزید.
مقوله سیاسی اش را اخلاقا به خود اجازه نمیدهم بیان کنم ، زیرا نهایت وزنین است . ولی مقوله اقتصادی اش یعنی :" بازار معامله وامتعه هم ارزان" که خود مفهوم زیبایی را بیان میکند درخور اهمیت است.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است