جان کری رقیب جدید ترامپ می‌شود
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۳۹    ۱۳۹۷/۶/۱۴ کد خبر: 154353 منبع: پرینت

وزیر خارجه اسبق آمریکا برخلاف اظهارات خود درباره شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در این کشور اعلام کرد: خیلی بعید است که بار دیگر نامزد انتخابات شوم.

«جان کری» وزیر خارجه اسبق آمریکا روز سه شنبه و بر خلاف اظهاراتش در همین شبکه درباره شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در این کشور اعلام کرد: خیلی بعید است که بار دیگر نامزد انتخابات شوم.

وزیر خارجه اسبق آمریکا در این خصوص گفت: بار‌ها و بار‌ها گفته ام که فرار از این رویداد خیلی سخت است؛ اما شرکت من در انتخابات آتی ریاست جمهوری خییلی بعید است.

وی در گفتگو با شبکه سی بی اس با اشاره به این که در حال حاضر بر انتخابات کنگره متمرکز است، احتمال نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا را رد نکرده و گفته بود: باید اعتماد کشور را دوباره جلب کنیم و آن را در مسیر بهتری قرار دهیم.

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا نیز دوشنبه در توییتی طعنه آمیز خطاب به وی نوشت: می‌ بینم که جان کری پدر توافق لغو شده برجام، به فکر ریاست جمهوری افتاده است. باید خیلی خوش شانس باشم. آرایش سیاسی که هم اکنون در حال شکل گیری است، واقعا خوب به نظر می‌ رسد؛ البته برای من!


کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
جان کری
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است