انتقاد ترامپ از تحقیقات مولر درباره پرونده روسیه
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۵۱    ۱۳۹۷/۶/۲۵ کد خبر: 154665 منبع: پرینت

رییس جمهور آمریکا بار دیگر از تحقیقات دادستان ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 میلادی انتقاد کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره، دونالد ترامپ با انتشار پیامی در توییتر رابرت مولر دادستان ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری را متهم کرد که با اقداماتش به محبوبیت نامزدهای جمهوریخواه و همین طور شخص رییس جمهور آمریکا لطمه وارد کرده است.

بر اساس این گزارش، ترامپ بار دیگر تحقیقات مولر درباره دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و تبانی کمپین انتخاباتی اش با مقام های روسی را نوعی توهم ارزیابی کرده است.

در حالی که میزان محبوبیت ترامپ طی هفته های اخیر به کمتر از 50 درصد کاهش یافته است، رییس جمهور آمریکا در این توییت افزود: اگر تحقیقات مولر درباره تبانی کمپین انتخاباتی ام با روسیه وجود نداشت، میزان محبوبیت من و نامزدهای جمهوریخواه در سراسر آمریکا بسیار بالاتر بود.

ترامپ افزود: گرچه ارقام نظرسنجی درباره من خوب است، آن هم با توجه به بهبود شرایط اقتصادی کشور، ولی اگر توهمات مولر نبود، میزان محبوبیت من 25 درصد بیشتر بود.

توییت های ترامپ یک روز پس از آن منتشر شده است که پل مانافورت رییس سابق کمپین انتخاباتی اش روز جمعه در خصوص 2 اتهام فدرال گناهکار شناخته شده است.

مانافورت چهارمین مقام نزدیک به ترامپ است که در جریان تحقیقات مولر گناهکار شناخته شده است.

این در شرایطی است که دمکرات ها بسیار امیدوارند تا در انتخابات میان دوره ای نوامبر، کنترل کنگره را در دست بگیرند.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
مولر
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است