محقق: آنقدر غیرت داریم که مقابل تان بایستیم
 
تاریخ انتشار:   ۱۸:۰۹    ۱۳۹۷/۶/۲۹ کد خبر: 154767 منبع: پرینت

سیاستگران بی‌ تجربه وحدت ملی را تکه‌تکه کرده‌اند و با پررویی احزاب سیاسی را به استفاده کردن از زور تهدید می‌کنند.
محمد محقق رهبر حزب وحدت مردم افغانستان و معاون ریاست اجرایی در مسجد در غرب کابل گفت: حکومتی ایجاد خواهیم کرد که اقتدار ملی را به نمایش بگذارد.

محقق افزود که امروز تروریستان با اتکا به حامیان‌ خارجی‌شان سلاح‌های پیشرفته دارند، اکثر تلفات نظامیان افغان ناشی از تک تیراندازهای تروریستان است، اما نیروهای ما هنوز هم از M4 و کلاشینکوف استفاده می‌کنند، آنهایی که در چوکات پولیس محلی و خیزش مردمی کار می‌کنند حتی همین کلاشینکوف را هم ندارند.

وی تصریح کرد: اگر حکومت به سربازان ارتش سلاح‌ های پیشرفته نمی‌ دهد، حداقل تجهیزات متوسط در اختیار آنان‌ قرار دهد.

معاون ریاست اجرایی اظهار داشت: در سال اول حکومت وحدت ملی برای حفاظت از مساجد چند میل سلاح توزیع کردند، اما چند روز بعد روند توزیع سلاح به باد فراموشی سپرده شد. حفاظت از مسجد چقدر مصرف دارد؟ مصارف میلیاردی را تامین می‌توانند، اما برای مساجد شیعیان یک هزار نفر نیرو را گماشته نمی‌توانند؟

محمد محقق خطاب به رییس جمهور غنی گفت: وقتی به زور حکومت می‌ کنید، جواب طالبان و داعش را چگونه می‌ دهید؟ هنوز آنقدر غیرت داریم که در مقابل زورگویی‌ های‌تان ایستاده شویم.

معاون دوم ریاست اجرایی تأکید کرد که تمام شهروندان افغانستان باید در مقابل قاتلان مردم بسیج شوند و توطئه‌ها را افشا کنند.

کد (10)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
محقق
حکومت
نظرات بینندگان:

>>>   شمااقایی خردوان اول سخن‌گفتن تانرا یاد بگرید باز از غیرت گپ بزنید شما کدام شاخ هستید که ریس جمهور تمام مملکت را رها کرده امنیت تو دزد را بگیرد شاید تا آخر عمرت از این سخنان طفلانه و احمقانه دست بردار نشوید بیکار هستید بروید یک کورس سخن گفتن را سخن یاد بگیرید

>>>   والی بامیان مناسب مردم مومن بامیان نیست باید غزل شود.

>>>   باید از دولت دست بشویم در طول جند سا ل که در روز عا شورا امنیت را گرفته نمی تو انست مگر امسال که امنیت را خود مردم گرفت هچ کدام حا دثه رخ نه داد
پشنهاد من این است که همین پول که امریکا برای نیروهای امینیتی می دهد همین پول را برای مردم عا م بد هد چرا که امنیت خود مردم خو بتر می گرد نظر به دولت ع وغ و نیروی های چکه چور

>>>   غيرت دواي كم پيداست كه محقق هم از آن بي بهره است.

>>>   دروغگو حافظه ندارد چند روز قبل این آدم از طریق تریبون رسمی اعلام کرد نه سلاح دارد و نه صلاحیت فقط معذرت به پیشگاه ملت. کدام غیرت؟ کسی که چهارتا زن دارد و 24 اولاد و شهرک و سرمایه باد آورده همه اینها را در برابر غیرت کمایی کرده است. محقق همه غیرت این مردم را شما کشتید در جنیش تبسم و جنبش روشنایی و در ترور سرداران جهاد از شمال تا مرکزی. شما و خلیلی بهتر است به گذشته بیاندیشید و توبه کنید.

>>>   ما خو بیخی مردیم؟

>>>   غیرت تان بمردم معلوم است


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است