ترامپ کسانی را که به او خندیدند نمی‌بخشد
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۳۲    ۱۳۹۷/۷/۵ کد خبر: 154918 منبع: پرینت

یک رسانه انگلیسی با اشاره به افتضاحی که در سخنرانی رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل پیش آمد نوشت: ترامپ کسانی را که به او خندیدند نمی بخشد.

به گزارش گاردین، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا و در جریان سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل وقتی از پیشرفت آمریکا در دوره ریاست جمهوری دو ساله خود سخن گفت با خنده حضار مواجه شد.

به نوشته گاردین، رییس جمهور آمریکا در واکنش به خنده حاضرین گفت: «انتظار این عکس العمل را نداشتم اما خوبم.» حقیقت این است که ترامپ اصلا خوب نیست و او نمی تواند کسانی را که به وی خندیدند ببخشد و این امر کار را برای دولت آمریکا در سال های باقی مانده از ریاست جمهوری ترامپ سخت می کند.

گاردین در ادامه می نویسد: ترامپ در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل با چند جانبه گرایی که اغلب رهبران جهان بر آن تاکید می کنند مخالفت کرد. در مجمع عمومی رهبران کشورها معمولا از توافقات خود با سایر کشورها و یا از موفقیت هایی که در رسیدن به پیمان های بین المللی داشته اند سخن می گویند اما ترامپ در دو سال گذشته اقدام به خروج از پیمان هایی کرده که تلاش های زیادی برای به نتیجه رساندن آنها شده بود.

به نوشته این روزنامه، متن سخنرانی ترامپ مانیفستی از ناسیونالیسم بود و نویسنده آن کسی نبود جز «استفان میلر» پل ارتباطی ترامپ با راست افراطی آمریکا.

بر همین اساس و با توجه به عملکرد ترامپ در دوران ریاست جمهوری باید گفت بعید است وی کسانی را که به سخنان او در مجمع عمومی سازمان ملل خندیدند ببخشد.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
آمریکا
ترامپ
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است