آقای غنی به چشمان مردم خاک نپاشید
 
تاریخ انتشار:   ۱۹:۴۶    ۱۳۹۷/۷/۱۵ کد خبر: 155184 منبع: پرینت

آقای رییس جمهور!
قرارداد معادن طلای بدخشان و مس بلخاب با دو شرکت امریکایی و انگلیسی به نام های افغان کرستال و طلای افغان برخلاف تمام قوانین نافذه در افغانستان است.

جناب آقای اشرف غنی!
شما امروز رییس جمهور کشور هستید، محکمه، پولیس، نیروهای ویژه و ابزارهای نیرومند اجرایی برای سرکوب حقایق در اختیار دارید اما فردا شما رییس جمهور نخواهید بود و شاید نزد فرزندانتان در امریکا برگردید. به چشمان مردم افغانستان خاک نپاشید، اجازه ندهید سرمایه های هنگفت طبیعی کشور غارت شوند، شما در نزد مردم افغانستان و آینده ی این سرزمین مسوول هستید، کاری نکنید که در آیندگان، کودکان این خاک و بوم در کتاب های تاریخ ابتدایی و متوسطه شان از شما بعنوان خاین نام ببرند.

آقای رییس جمهور!
این مملکت میراث هیچ گروه و جریان سیاسی نیست، از شما هم نیست، میراث پدران طالب و مجاهد و تکنوکرات هم نیست، سرمایه های این کشور را به قدر کافی خاینان و جنایتکاران و متملقان کشورهای دیگر به تارج بردند، خاک خاک این سرزمین مربوط به مردم افغانستان است نگذارید این سرمایه ها بار دیگر غارت شود.

آقای غنی!
بعنوان یک فرزند این خاک با تاکید بر حفظ سرمایه های میهنِ بیچاره و تنهایم می گویم که قرارداد این معادن برخلاف ماده 16 قانون معادن افغانستان است لطفا حیثیت حکمروانی خود را بدانید و همدست با مافیای بین المللی تاراج و تباهی افغانستان نشوید و بگذارید این طلا و مس و اورانیوم و لاجورد این خاک پشتوانه ی بزرگی برای افغانستان و مردمش باشد.

مهدی ثاقب


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
اشرف غنی
غارت
سرمایه افغانستان
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است