تیم سربازان معلول افغانستان از استرالیا باز نگشتند
 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۱۵    ۱۳۹۷/۸/۱۲ کد خبر: 155685 منبع: پرینت

شش عضو تیم شکست ناپذیر افغانستان از محل اقامت شان در استرالیا فرار کردند
رسانه های آسترالیایی گزارش داده اند که یک مربی و پنج ورزشکار تیم انوکتوس در روز برگشت به کشور شان از هوتل محل اقامت شان فرار کردند.

یک مربی و پنج ورزشکار تیم انوکتوس یا شکست ناپذیر افغانستان قبل از برگشت به کشور از محل اقامت خود فرار کردند.

نشریه آنلاین دیلی میل آسترالیا به نقل از میرویس رامکی یک افغانستانی‌ که در آسترالیا بود و باش دارد و بگونه داوطلبانه تیم سربازان معلول افغانستان را در این کشور راهنمایی می‌کرد نوشته است: شش تن که در حال حاضر در آسترالیا باقی مانده و به افغانستان برگشت نکرده‌اند، همواره دلایلی را برای باقی ماندن در این کشور مطرح می‌کردند که دلیل عمده آن تهدیدات امنیتی بوده‌است.

منجمزاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
سربازان معلول
استرالیا
نظرات بینندگان:

>>>   ههههههههه ههههههههه ههههههههه

>>>   حکومت استرالیا باید دست به کار شود واینها را هرچه زودتر دستگیر کنند وبه کشور برگردانند و زمانیکه به کشور برگردانده شوند حکومت افغانستان باید تمام انهارا به زندان پلچرخی روان کنند اینها نام افغانستان را بدکردند لعنت به همچو بازیکنان وورزشکاران
قمبرعلی ورزشکار معروف کشور

>>>   چي كنند در وطن كه از زمين و اسمانش وحشت و كشتن و بستن و خون و جنگ ميبارد، وطن و هموطن كه معيوب و معلول شان ساخته، وطن و هموطن كه اينده را در چشمان شان تار ساخته و هواي وطن را در حلقوم شان پر دود نموده.
انها بيشتر از ديگران وطن شان را دوست دارند ، اگر باور نداريد ببينيد نشان وطن و هموطن را در اندام هاي معيوب شان كه هرجا روند با خود دارند.
بگذاريد دمي نفس اسوده بكشند.
بهلول دانا

>>>   خوب کردند.

>>>   نظر اقای قمبرعلی ورزشکار معروف کشور برای تمام مردم افغانستان مورد تائید قرار دارد جای این کثافات خارج نه بلکه زندان پلچرخی است برای همیش این کثافات باید در زندان به سر ببرند
خدای بردی از خواجه دوکو

>>>   نوش جان شان خود را كشيدند. استراليا بهترين كشور براي مهاجرين است كمك هاي بشر دوستانه زياد براي مهاجر ميكند فلفور خانه ميدهد و معاش كمكي ميدهد بيمه صحي و تحصيلات عالي رايگان براي هر مهاجر بدون در نظر داشت اينكه از كدام زبان كدام رنگ و كدام دين و كدام مذهب اند.
ولي در افغانستان شما را بخاطر زبان تان ميكشند. شما را بخاطر شغل تان ميكشند و شما را بخاطر پول تان ميكشند و اگر فقير بوديد پايمال تان كرده ميكشند.
افسوس به مردم ما


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است