چرا پاکستانی ها انتقام سمیع الحق را از ما می گیرند؟
سوگند خوری های پاکستانی ها برای انتقام از مردم افغانستان را باید جدی گرفت. زیرا ستون پنجم و دست پرورده های او در افغانستان بیشتر از پاکستان اند 
تاریخ انتشار:   ۱۸:۲۶    ۱۳۹۷/۸/۱۲ کد خبر: 155701 منبع: پرینت

غنی توطئه کشتن جنرال رازق را بدوش پاکستانی ها انداخت و حالا پاکستانی ها افغانستان را عامل توطئه کشته شدن مولانا سمیع الحق می شمارند.
پاکستانی ها در قتل جنرال رازق جشن و شادی کردند، ولی حالا خبر کشته شدن سمیع الحق باعث شادی در افغانستان شده است.
اکثریت مردم افغانستان حق دارند که در مرگ اهریمنی مثل سمیع الحق بحیث پدر معنوی تروریزم طالبانی شادی کنند.

مولانا سمیع الحق یکی از خونخوار ترین مغز متفکر تروریزم است که جهاد در افغانستان را حلال و در پاکستان حرام می دانست.
او از سالهای ۸۰ تا روز کشته شدنش یکی از بازو های استخبارات، ارتش و حکومت پاکستان در ویرانی و نسل کشی افغانستان بود. مرگ او اگر برای اکثریت مردم افغانستان جشن است، ولی برای پاکستانی ها، طالبان و تروریزم بین المللی یک ضایعه بزرگ است. تصادفی نیست که مرگ او در میان حلقات تروریستی و استخباراتی پاکستان و عمران خان آتش خشم و انتقام را علیه مردم افغانستان شعلور کرده است.
طالبان بطور رسمی مرگ او را یک ضایعه جبران ناپذیر می شمارند.

چرا مردم بی گناه افغانستان بهای قتل یک متفکر تروریسم را بپردازند؟
برای مکتب تروریزم از دست دادن یک استاد سابقدار تروریسم همچون او یک ضایعه بزرگ است. برای آی اس آی و ارتش پاکستان مرگ او بیشتر یک ضایعه است.
دولت پاکستان از سالهای ۸۰ تا به امروز به کمک ملاهای تندرو پاکستانی نظیر سمیع الحق ، مولوی فضل الرحمن، بن لادن و ده ها تن دیگر شبکه بزرگ از تروریزم جهانی را بحیث بازوی قدرت طلبی در افغانستان و کشمیر در برابر هند وارد بازی کردند.
چرا پیروان و دست پروردگان سمیع الحق در افغانستان بیشتر نسبت به پاکستان هستند؟

نفوذ سیاسی و مذهبی مولانا های پاکستانی تنها به طالبان و یا مجاهدان و ملاها محدود نمیشود، بلکه روشنفکران، سکولار ها و تکنوکراتان غربی هم کم نیستند که به او ارادت داشتند.
باور میشود که حتی یک تعداد سکولار های چپی مکتب کمونیزم در افغانستان از سلیمان لایق تا جنرال تنی، معصوم استانکزی و ده ها تن دیگر به او ارادت دارند.
تصور میشود بسیاری ملا های افغانستان دست پرورده مولاناهای پاکستانی هستند. در شورای علمای افغانستان شاید کمتر کسی باشد که به مولاناهای پاکستانی ارادت نداشته باشند و یا از فتواهای آنها پیروی نکنند. ده ها بار مولانا سمیع الحق جهاد در افغانستان را حلال ولی در پاکستان حرام اعلام نمود، ولی شورای علمای افغانستان کوچکترین واکنش نشان ندادند. تصور میشود هنوز بسیاری ملاهای افغانستان جیره خوار از مولاناهای استخباراتی پاکستانی هستند.
حتی یک بار هم استخاره چی معروف علیه روحانیون استخبارات پاکستان واکنش و فتوا صادر نکرد.

گلبدین یکی از سر سپرده ترین دست پرورده های این مولانا است و در مرگ او عزا دار است.
حامد کرزی، اشرف غنی و خلیلزاد مدیون مدارس دینی سمیع الحق اند که ملا عمر و ده ها رهبران و لشکر طالبان را تربیت و فتوای جنگ علیه مقاومت شمال صادر کرد. شرکت نفتی یونیکال آمریکا در تحت لابینگ خلیلزاد، کرزی و غنی با سمیع الحق صاحب مدرسه دینی حقانیه قرارداد امضا کرد و در نتیجه هزاران طالب را به جبهه جنگ افغانستان فرستادند.

در مذاکرات بنام صلح میان امریکا و خلیلزاد سمیع الحق در کنار طالبان قرار داشت و بار ها بطور علنی اعلام کرد که به زودی آمریکا افغانستان را ترک می کند و طالبان فرزندان مدارس او در این کشور درفش امارت اسلامی را بلند خواهند کرد.
او هم چنان مدعی شد که مردم افغانستان بی صبرانه منتظر حکومت طالبان اند.
اما با کشته شدن سمیع الحق روز گذشته بطور فجیح در پاکستان، وی این آرمان را بگور برد.

برای مردم افغانستان لازم است که نگران حرکات انتقامجویانه پاکستانی ها پس از کشته شدن سمیع الحق باشند. سوگند خوری های پاکستانی ها برای انتقام از مردم افغانستان را باید جدی گرفت. زیرا ستون پنجم و دست پرورده های او در افغانستان بیشتر از پاکستان اند.

هارون امیرزاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
سیمع الحق
پاکستان
نظرات بینندگان:

>>>   Dehganpoor
خوشی مردم افغانستان از خبر کشته شدن مولانا سمیع الحق ، رهبر جمعیت علمای پاکستان و پدر معنوی طالبان و هفت تنظیم جهادی ساخت پاکستان ، این پیام را میرساند که مردم افغانستان از جهاد و مجاهدین خاطره های بسیار بدی دارند.

>>>   hayam Salik
ولادیمیر پوتین رییس‌جمهوری روسیه چندی پیش در نشست خبری سالانه، پرسش یک خبرنگار در مورد «دفاع از خاک و تمامیت ارضی روسیه» را با فکاهی شوخی‌آمیزی پاسخ داد که حاضرین خود را از خنده گرفته نتوانستند.
پوتین با بیان این‌که «یک شوخی مدرن عصر وجود دارد» گفت:
«پدر (یک افسر متقاعد) از پسرش می‌پرسد: فرزندم این‌جا شمشیر من بود، حالا کجا است؟ پسر در جواب می‌گوید: پدرجان ناراحت نشوی، من آن شمشیر را با ساعت دیواری پسر همسایه مبادله کردم. پدر می‌گوید: ساعت را نشان بده... بلی پدر ساعت بسیار خوبی است.
خوب پسرم! اگر فردا باندیست‌ها و تروریست‌ها بیایند و برادر، مادر و من را بکشند، خواهرت را مورد تجاوز قرار بدهند، تو به آن‌ها چه خواهی گفت؟
پسر: خواهم گفت شام‌تان بخیر، ساعت ۱۲:۳۰ به‌وقت مسکو است.»

اکنون وضعیت مردم ما در هر جای این مملکت، همین‌گونه است. طالب به‌سرزمین‌های‌مان حمله می‌کند، خانه‌های‌مان را آتش می‌زند، مال‌مان را غارت می‌کند؛ اما ما هیچ کاری نمی‌کنیم. چون چند تا سبک‌سر عاقبت‌نااندیش، تمام خنجرهای را با ساعت دیواری تبادله کرده‌اند و ما اکنون با همان خنجرها، کشته می‌شویم. فراموش نکنید هر آن‌چه که امروز من و شما در این بدبختی و بی‌سرنوشتی فرو رفته‎ایم، باخت آن قماری چند نفرمعامله‌گر بیکاره است که امروز مردم با پوست واستخوان حس می‌کنند و هنوز از انجام این تونل تاریکی هم خبری نیست....

>>>   ادی
پسر مولانا: با ترور مولانا، دروازه صلح افغانستان، به همیشه بسته شد
پسر مولانا سمیع الحق (حامد الحق) میگوئد ، پدر من را حکومت افغانستان ترور کرده و حکومت افغانستان همراهان حکومت افغانستان، امریکا ، ترور پدرم را با یک تسلط خلاص کرد!
منطق سخن پسر مولانا در چیست چرا با اعتماد کامل چنین میگوئد شما از نوع دیدید خود چطور تحلیل میکند این سخن پسر مولانا را؟

>>>   حکمتیار به آریانا نیوز:
تماس های مستقیم و غیر مستقیم با رهبری طالبان دارم.
واقعیت اینست که او تنها پدر معنوی طالبان نبود، بلکه پدر معنوی گلبدین نیز بود. تصادفی نیست که گلبدین حکمتیار عزا گرفته است به خاطر کشته شدن سمیع الحق

>>>   همان طوری که با فتوای سمیع الحق حلقوم اطفال افغانستان بریده شد با همان خنجر این مفتی سلفی آ.اس.آی به جهنم فرستاده شد.این وعده الهی است. زخون بنوبس بر دیوار ظالم که آخر سیل آن بنیاد خونست.
شهید بلخی.
ص. از ایران.

>>>   عمران خان رییس جمهور پاکستان به عربستان سفر کرد و جنرال رازق را کشت تا به عربستان نشان دهد که در افغانستان جهاد میکند و بدینصورت چند ملیارد دلار کمک عربستان را جذب کرد.
بعدآ به چین رفت و چین که از اسلام گرایی نرس دارد و همین حالا چند صد هزار بنیاد گرا های ایغور چینی را در لاگر های تجدید تربیت،مورد تربیت کمونستی قرار میدهد،عمران خان با کشتن سمیع الحق به چین میخواهد نشان دهد که در مقابل بنیاد گرایی مبارزه میکند و بدینصورت میخواهد کمک چند ملیارد دالری چین را نیز به خود جذب کند.
در عین حال با رهایی زن مسیحی که به اتهام کفر گویی متهم شده بود و به اعدام محکوم شده بود،یک راه گنجشکک برای کمک های غرب برای خود نیز در نظر دارد.
این که اگر غرب برای پاکستان کمک نکند،مسلمانان پاکستان به خاطر کشته شدن مولانا سمیع الحق،در مقابل مسیحیان پاکستان چه حال را براه خواهند انداخت و آیا به سرنوشت مسیحیان عراق و مصر دچار خواهند شد،آینده معلوم خواهد کرد.

>>>   Haroon Amirzada
جنگ نامگذاری ها در خیابانهای کابل

تقریبا ۷۰ فیصد نام ها در شهر کابل از خیابانها گرفته تا شهرک ها ، مکاتب و عمارت ها و فرود گاه کابل به نام این و آن پای لچ قندهار نام گذاری شده است. تمام تاریخ سه سده این کشور پر از قهرمانی های پای لچان مرد و زن قندهاری است. هر لچک و هر چاقچی و دست پرورده ایران صفوی، انگلیس، روس، پاکستانی، عربی و امریکایی بحیث قهرمان افغانستان معرفی میشوند.
یگانه فرودگاه بین المللی کابل بنام سلطان فساد کرزی یکی از پای لچان مزدور امریکا نام گذاری شده است.
در کابل به اندازه یک سوزن هم جای برای نام گذاری نمانده است. آخرین پای لچ قندهار که در آغوش جنرالان آمریکایی جان داد، حالا یک بلای بزرگ بر سر جاده ها و چهار راهی های کابل تبدیل شده است.
هیچ جای مناسب برای او نیافتند چهار راهی مسعود را با او تقسیم کردند.
او کجا و مسعود کجا!
چهار راهی شریکی یک اختراع جدیدی متفکر دوم جهان است.

>>>   اینکه طالبان ترورست ادم کش مردار شدن ملا سمیع الحق را یک ضایعه خواندند این واکنش شان نشاندهند از غلامی و نوکر بودن انها به ای اس ای پاکستان را بصورت قطع ثابت میکند گلبیدین و فاروق وردک و دیگران شان دست بوسان سمیع الحق جهنمی ریس مدرسه حقانی مرکز تربیه ترورستی حق شان است که غمزده شوند و گریه کنند چون با رفتن استاد شان به جهنم از اینده شان در حراس اند چون حامی و استاد رهنمای شان بطرف اتش جهنم رفته سرنوشت نها چه در اینده چه رقم خواهند خورد.

>>>   من یک سوال از خلیلی و دانش دارم سوال این است که شما این همه داد از راه رهبر شهید میزنید در چنین شرایطی اگر مزاری زنده می بود آیا مثل شما ذلت را میپزیرفت یا استعفاداده در کنار مردمش می استاد؟

>>>   مادر معنوی طالبان بی نظیر بوتو را کشتند درافغانستان هیچ تاثیر نکرد حالا که پدر شانرا کشتند این مولانای ترورست نه یک مولانای دیگر جایش را توسط آی اس آی پر میکند
--درضمن دهقان پور درست میگوید حقیقت دارد
ر

>>>   خوب شد تروریست ها احساس خطر کند جواب شمشیر را با شمشیر داد


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است