ميلاد حضرت محمد رحمت براي عالميان مبارکباد
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۵۹    ۱۳۹۷/۸/۲۹ کد خبر: 156050 منبع: پرینت

ميلاد حضرت محمد مصطفي (ص) پيغمبري كه خداوند رسالت و پيامبري اش را رحمت براي عالميان مي خواند،
مبارك باد!
و ما ارسلناك الا رحمته للعلمين(ايه١٠٧ سوره انبياء)
اما چرا امروز شماري از امتان او نه تنها كه رحمت براي عالميان نيستند، مايه عذاب و رنج عالميان و به خصوص براي هم دينان و همنوعان خود هستند؟ و شگفت آور اين است كه آنها از نام و نشان رسول رحمت مرتكب شرارت و رنج مسلمانان هم دين و انسان همنوع خود مي شوند. به آنچي كه طالب، داعش، القاعده، بوكو حرام، الشباب و ده ها گروه مشابه انجام مي دهند، نگاه كنيد. اين ها بنام دين، بنام خدا، بنام پيغمبر، بنام شريعت و بنام جهاد چگونه خون مي ريزند، خون مي آشامند و پيامي جز خون و خون ريزي ندارند.
به آن قصابي جمال خاشقجي به فرمان متوليان حاكم مكه و مدينه نگاه كنيد كه حتي كافران و نامسلمانان تحمل شنيدن و ديدن آن فرياد ها و آن صحنه هاي قصابي خاشقجي را ندارند.
اين ها چرا از پيامبر رحمت، رحمت نياموختند و چرا اينگونه به قول ابن خلدون" شر مجسم" هستند؟
امروز كه روز ميلاد پيامبر رحمت است، آيا مسلمانان براي پاسخ اين پرسش ها سر در گريبان خود مي كنند، و يا با پختن و توزيع "شوله شيرين" وظيفه خود را انجام يافته تلقي مي كنند و ميدان را براي مجريان رنج و عذاب از نام و آدرس دين و با نام امت محمد(ص)، باز و خالي مي گذارند.

محمد اکرام اندیشمند


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
اندیشمند
پیامبر
نظرات بینندگان:

>>>   اعمال غیر اسلامی و انسانی گروه های چون طالبان و القایده و گروه حزب بنام اسلامی گلبدین حکمتیار وغیره گروه های ترورستی هیچ ربطی به اسلام نداشته وندارد رهبران این ها با استفاده از نام دین مبین اسلام مردم را فریب داده اعمال ترورستی را توسط اشخاص فریب خورده و بی خبر از دین انجام میدهند و نام اسلام و مسلمین را در این جهان بد نام کرده اند همین رهبران خاین مزدور بیگانگان زر اندوز منافق دشمنان دین اسلام و مسلمین اند همین منافقین رهبران متذکره از خود فتوا میسازند که بر ضد دستورات قرانی و دساتیر احادیث نبوی است خداوند این رهبران منافقین و شرارت پیشگان و بد نام کنندگان اسلام را بزودی زود نابود کند تا مردم از شر انها خلاص شوند.

>>>   خداوند متعال بر ما رحم کند ورنه!!!
مسعود

>>>   به فرموده صریح قرآن کریم مسلمانان باید به پیامبر رحمت اقتدا کنند: و لکم فی رسول الله اسوه حسنه

>>>   جناب رئیس جمهور دربیانیه امروز خود ارشاد فرمودند:
هرگاه مشکلی دراجرای امور برایم وارد میشود من به سیرت النبی وقرآن مراجعه میکنم !
این فرموده جناب رئیس صاحب جمهور رامن خودم باورکردم اما نمیدانم درجهان کس دیگری هم باشد که این گفته را باورکند یانه ؟؟


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است