امریکا امسال شش هزار بمب بر افغانستان پرتاپ کرد
 
تاریخ انتشار:   ۱۹:۵۹    ۱۳۹۷/۹/۱۰ کد خبر: 156241 منبع: پرینت

ارتش آمریکا در سال روان میلادی، به اندازه ای بمب و مهمات دیگر بر طالبان و گروه‌های دیگر در افغانستان ریخته است که نظیر آن در بیش از یک دهۀ گذشته دیده نشده است.

به گزارش طلوع، آمارهای تازۀ نیروهای هوایی ایالات متحده، نشان می‌دهند که در جریان سال روان میلادی، این نیروها ۵۹۸۲ بمب و مهمات دیگر بر طالبان و گروه‌های مسلح دیگر در افغانستان پرتاپ کرده است، آماری که دربیش از ده سال گذشته نظیر آن دیده نشده است.

امریکا از جنگنده‌‎های «اف ۱۶» هواپیماهای «ای سی ۱۳۰» و موشک‌های گوناگون دیگر در جنگ با طالبان و گروه‌های دیگر در افغانستان کار می‌گیرد.

به تازگی دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده با دفاع از جنگ کنونی در افغانستان گفته است که هرگاه نیروهای امریکایی به افغانستان نروند، باید در داخل کشور شان بجنگند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
آمریکا
بمب
افغانستان
نظرات بینندگان:

>>>   سیگار گفته است که درین زمینه تقلب صورت گرفته تعدادی سنگ بجای بمب پرتاب وشمرده شده

>>>   جنگ اصلی بین امریکا وپاکستان است همانطوریکه قبلا جنگ بین شوروی وپاکستان بود معلوم نیست درین جنگ پاکستان پگیروز میشود یا امریکا ، اختمال پیروزی پاکستان بیشتر است چون مصارف امریکا خیلی بلند است درحالیکه پاکستان در24 ساعت صرف نیم کیلو دال برای یک فرد اشرارش مصرف میکند ، امریکا از تلف شدن یک سرباز متاثر میشود درحالیکه برای پاکستان کشته شدن هزار فروند اشرار برابر یک موش ارزش ندارد وفورا میتواند دوهزار فروند اشرار دیگر بجای شان داخل جنگ بسازد ، درامریکا ادامه جنگ خساره زیاد وافکار عامه مخالف آنست برعکس درپاکستان ادامه جنگ باعث درامد برای شان شده ومردم در داخل پاکستان با ادامه جنگ موافق هستند
درامریکا گفتنی برای سرباز خود ندارند که او از جانش بگذرد اما درپاکستان از جهالت اشرار سو استفاده کرده آنان رابرای مردن همیشه آماده وقانع دارد ،
ر

>>>   تا اينكار را كرده عوض ان شش قوماندان مقاومت را قدرت عام و تام ميداد طالب باز مثل سال ٢٠٠١ در بغل پاكستان پت ميشد و ديگر نميبرامد. دنيا باز گل و گلزار ميشد.

>>>   امریکا شش هزار پمپ را آزمایش نمود؟؟؟؟/


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است