الهامات امنيتى کودک محوری متفكر دوم جهان!
 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۰۷    ۱۳۹۷/۹/۱۴ کد خبر: 156305 منبع: پرینت

با درماندگى پوليس در مهار غایله ى تميم وردك كه رسانه ها از ناز او را تميم شنسب ناميدند. متفكر دوم جهان در فضاى معنوى نيمه هاى شب در ارگ به اين كشف روحانى دست يافت كه بايد از اينهمه مردان گردن كلفتِ بيكاره گذشت و سر رشته برنامه ريزى امنيت كشور را بدستان ظريف خانمى سپرد تا امنيت كشور را همچون امنيت خانه سر و سامان دهد كه با هر حمله انتحارى در كشور، يك چشم گريان نموده با گلوى پُر از بغض در برابر رسانه ظاهر شود و حادثه را تقبيح نمايد. تا شايد دل سنگ ترويستان بيرحم، نرم شده، دست از جنايات بردارند.

روى همين ملحوظ و در تداوم استراتژى عرامفريبانه كودك محورى و ناشايسته سالارى ارگ، حسنىٰ جليل را منحيث معين پاليسى وزارت داخله مقرر نمود تا كشور بحرانزده ى ما را كه از تقابل با ٢٢ سازمان تروريستى ريز و درشت رنج مى برد، گل و گلزار نمايد.

من هيچ معلوماتى در مورد اين خانم هموطنم ندارم و نميخواهم در موردش پيشداورى منفى نمايم. اما حق اين سوال را براى خود محفوظ نگهميدارم كه بر اساس كدام تحصيلات، تجربه و سابقه كارى و مسلكى در اين بخش تؤظيف گرديده؟

محمد عارف منصوری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
متفکر جهان
کودک محوری
نظرات بینندگان:

>>>   اگر به یاد داشته باشید، قبلاً در پروژه پروموت بودجه هنگفت به منظور ارتقای ظرفیت زنان به سطح رهبری، از جانب بانوی اول حیف و میل گردیده بود، حالا به منظور پوشانیدن فساد مالی این پروژه آقای غنی بعضی از بست های سطح بلند را برای زنان اختصاص داده است تا به این ترتیب به کشور های تمویل کننده‌ای پروژه پروموت وانمود سازد که این پروژه به موفقیت انجامیده است و زنان به سطح رهبری رسیده اند و هیچ فساد مالی در این عرصه صورت نگرفته است. پس مطمئین باشید که این تعین بستی رابطه مستقیم با پروژه پروموت دارد.
با احترام
افسر پولیس وزارت امور داخله

>>>   با تایید به گفته برادر هموطن ما افسر وزارت داخله باید علاوه کرد که رولا غنی که نه در افغانستان تولد گردیده ونه بدین اسلام در امده و نه از نسل افغان بوجود امده چرا رولا غنی را بانوی اول میخوانید رولا غنی خانم اشرف غنی است بنام خانم اشرف غنی یاد کنید کفایت میکند.

>>>   این پیشنهادات کار رولا غنی است

>>>   فدای سرش
خون یک هژده هزارک سرباز دیگر وطن فدای سر این بی بی جان، چون بانو است و جوان است و.. و..
درکدام کشور دنیا یک جوان ۲۶ ساله تازه فارغ رشته تجارت مسئول پالیسی سازی یکی از وزارت های امنیتی آنجا شده در حالیکه آن کشور در یک جنگ خانمان سوز هم درگیر باشد؟
بلی، فدای سرش، چون از قوم ما است، و خوبش است، و بانوی جوان است. ها الله دگه...
بلی، دیگر اینکه بعضی شخ بروت های بی کفایت که سبب اینقدر کشتار ها تلفات شدند یک چند هزارک هم فدای سر این قندولک. جوان است دگه، بانو است دگه، از قوم خود ما است. وجدان چه بدرد میخورد. نوش جانش. چشم حسود هایش کور.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است