حکمتیار برای نامزدی در انتخابات اعلام آمادگی کرد
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۳۴    ۱۳۹۷/۱۰/۵ کد خبر: 156637 منبع: پرینت

گلبدین حکمتیار با دریافت بسته معلوماتی انتخابات ریاست جمهوری، آمادگی خود را برای نامزدی در انتخابات آینده اعلام کرد.

یک منبع از کمیسیون انتخابات تایید می کند که علاوه بر حکمتیار تا کنون چهل و یک تن بسته های معلوماتی نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را دریافت کرده اند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
حکمتیار
انتخابات
نظرات بینندگان:

>>>   شرم و حيا چيز خوبيست.

>>>   ای .... ، ای قاتل هزاران انسان بیگناه و ای راکت پران دستگاه استخبارات پاکستان:
تو اجنبی هستی ، بیرحم ، جانی ، قاتل ، نوکر آی اس آی ، خادم اسرائیل ، مزدور آمریکا و غلام حلقه به گوش انگلیس هستی!
همین برایت کافی است که از برکت و پول آمریکا با بادیگارد های خارجی تامین امنیت شده ای و در قصر مجلل با اخذ ملیون ها دالر از پول بیت المال به زنده گی رقتبار غلامی ادامه میدهی؟
تو در تمام کشور بیش از ۳ % رای نخواهد به دست بیاوری ، زیرا بخت تو و حزب غیر اسلامی تو یکبار تجربه شده و در انتخابات ریاست جمهوری دوره های قبل نتیجه بدست امده ثابت نموده است.
ای کافر بی دین و ای قصاب کابل:
لطفا از شرارت و ماجراجوئی بیشتر پرهیز کن وهر چه عاجل از مردم مظلوم افغانستان معذرت بخواه و باقی زنده گی ات را در گوشه عزلت و شرمساری بگذران!
انجینیر فریده فرید

>>>   از حکمتیار پرسیدند که چرا با وجود چهل و پنج سال اخوانی بودن و مبارزات اخوانی گری و جهاد،فقط دو ماه صدر اعظم بودی و باقی زندگی ات در جنگ و غربت و مهاجرت و غیره سپری شد.
او در جواب گفت:این یک حکمت خداوندی است که برای من قدرت در نظر نگرفته است.
از همین خاطر من تخلص خویش را حکمت یار گذاشتم.

>>>   تره کی در سال ۱۳۵۷ در جواب خبرنګار بی بی سی ګفت: ما شمعی را بری خوشبختی مردم ما روشن کردیم و هرکسیکه کوشش خاموش کردن این شمع را بکند ریشش سوخت ورویش سیاه خواهد شد! طوریکه ریشهای ربانی ومسعودو مزاری را با اتش دوزخ سوختاند و روی خاص و ګلبدین و ...را درین دنیا سیاه و تسلیم امریکا شدند!!!!!!شکر الحمد لله

>>>   جای شک و تردید نیست که راکتیار توسط بادارانش ریس جمهور هم شود.

>>>   این .....و چشم پاره به کدام عمل شائسته خود ، خود را کاندید انتخابات ریاست جمهوری افغانستان نموده است این جانی تاریخ و عمالش آنقدر انسان را ، در افغانستان کشته است که از حساب خارج است وهمچنان کشور به ویرانه تبدیل کرد آیا کدام انشسان عاقل باشد که به این مجرم تاریخ رای بدهد بجز چند تن مزدوران که ر داخل و خارج کشور در عقبش دنبک زنان روان هستند به امید آن لحظه ای که .... را بنشویم

>>>   حكمتيار عزيزبدون شك وترديدكه 98 فيصدملت عزيزت باتو است بانهم فعلا مشوره مان برعدم كانديدت درين مرحله ميباشد.

>>>   حکمتیار هیچگاهی به انتخابات, دموکراسی, صلح,و ترقی کشور پابند وعلاقه مند نبوده وهرکز نخواهد بود صرف تشنه قدرت, انتقامجویی, ترور وحذف اشخاص اتبارران دیگر است درجهاد چه کرد؟ اگر امریکا اورا به قدرت بنام انتخابات برساند شکی نیست درغیر آن خودش آنقدر محبوبیت ندارد ومردم اکثرن از وی متنفر اند. صرف یک گروپ اخوانی های افراطی تند رو ووابستگان پاکستان طرفدارش است.

>>>   راكتيار رييس جمهور ، راكتي معاون اول ، راكت خيل معاون دوم
چانته وردار رييس اجراييه ، چانته دوست معاون اول، چانته خيل معاون دوم
قوماندان فشنگ رييس شوراي امنيت
قوماندان منفرد وزير داخله
قوماندان ضربه وزير دفاع
قوماندان شلاق رييس امنيت
دوكتور بي عارق وزير ماليه
انجنير چكه چور رييس بانك مركزي
وغيره از همين قماش .....
مردم عزيز حالي راي تان را بدهيد بعدا وا به جان تان!
معلم نصرالدين

>>>   همه ميدانند كه رهبران تنظيم هاي اسلامي و جهاد را هم رهروان نهضت اسلامي و هم مجاهدين و هم ملت غيور بي اندازه قدر كردند ، و حتي بسياري نواقص شانرا نا ديده گرفته و شرائط دشوار زمانرا علت كمي و كاستي شان شمردند ، و به گفته مولوي صاحب خالص خداوند هم برايشان قدر و عزت داد، ولي به مجرد بقدرت رسيدن چهره ها و نيات ناپسند و اعمال غير اسلامي و غير انساني شان سبب ذلت و خواري شان شد، چشمان شان كور و گوشهاي شان كر و قلب هاي شان مكدر شد ، بغير از فاميل و قوم خويش كسي را نميديدند، گفتن حق را شنيده نميتوانستند، حلال و حرام را تفريق نميتوانستند، خون شهداء ، رنج يتيمان و آه بيوه زنان جهاد و نهضت را در مقابل امتيازات قليل مادي فروختند، حتي اعمال بعد از قدرت شان ذره با اسلام توافق نداشت و ندارد، و ديگر كسي حاضر نيست از اينها پيروي نمايند، كه ثبوت آن انتخابات دوره هاي قبلي بود، كه شيخ الحديث استاد سياف، و هم قطب الدين هلال كمترين رأي گرفتند حتي كمتر از اعضاي تنظيم هايشان.
بگذاريد كه اين بار گلبيدين حكم تيار بخت و طالع خود را آزمايش نمايد، و از نتيجه منفي خود قضاوت خداوند را كمي درك نمايد، كه امتحان آخرت چقدر سخت خواهد باشد.

>>>   تره کی اگر ادم میبود با بالشت خفه اش نمیکردن
از انسان حرف بزن

>>>   بهتر است در افغانستان سر نفوس خود را کاندید کند

>>>   ياره ! چه بگوييم ؟ هرچه بگوييم يا راكتيار صاحب خفه ميشه يا تقلب صاحب پس بهتر است چيزي نگوييم. بگذار كه ببينيم تقلب صاحب در موجوديت راكتيار صاحب تقلب ميتواند يا نه.

>>>   قصاب كابل باز بخاطر قدرت تلاش دارد. انشاالله كه روي پادشاهي را نميبيند و در زلت و خواري و حسرت چوكي و مقام پادشاهي ميميرد. دعاي بد فقير و مسكين و بيچاره در عقبش است و هرجا بدرقه اش ميكند.

>>>   گلبدين صاحب !
يكبار به نتيجه انتخابات جرير صاحب دامادت و نتيجه هلال صاحب معاونت نظر بيانداز بعدا خود را كانديد كن. بازي نخوري ، ان يك نفرت كه معاون دبل عبدالله شد هم راي نداشت راي خود عبدالله و محقق او را هم معاون ساخت. اصلا عبدالله سياست بلد نبود كه او را معاون گرفته بود. تا حال نام او را هم هرقدر ميكنم ياد نميگيرم چون مشهور هم نبود و مشهور هم نشد. بنظرم كه كريم الله يا شفيق الله يا چي نام دارد؟

>>>   اسياب اگر از پدر هم باشد به نوبت است اينبار نوبت جوگي است رييس جمهور شود .

>>>   يارا راكتيار صاحب چه بگوييم؟ هرچه بگوييم خفه ميشوي پس بهتر است چيزي نگوييم ولي همينقدر ميگوييم كانديد مانديد نكني كه بي ابرو ميشوي چون راي نداري.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است