سفر اشرف غنی به کنر نمایشی و پیکار انتخاباتی بود
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۱۴    ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ کد خبر: 157693 منبع: پرینت

خبرنگاران محلی کنر می‌گویند که آنان هفت ساعت در انتظار رییس‌جمهور بودند، اما پس از رسیدن رییس جمهور تیم رسانه‌ای ارگ به آنان اجازه نداد از سفر رییس‌جمهور تصویربرداری کنند.
به گزارش طلوع نیوز، شماری از باشندگان ولایت کنر با انتقاد از گذاشتن دوباره سنگ تهداب برخی از پروژه‌ها از سوی رییس‌جمهور می‌گویند که سفر رییس‌جمهور به این ولایت یک سفر نمادین و پیکار انتخاباتی بود.
آنان می‌گویند که رییس جمهور در سفرش به این ولایت سنگ تهداب چند پروژه‌یی را گذاشت که پیش از این از سوی مقام‌های محلی این ولایت تهداب گذاری شده است.

رییس جمهور غنی در سفری به ولایت کنر، سنگ‌های تهداب چند پروژه توسعه‌ای را به ارزش هفتاد و هفت میلیون افغانی گذاشت.
رییس جمهور گفت: "این مردم قهرمان با دادن قربانی و با خون شان از این کشور محافظت کردند، اما بدبختانه به آنان توجه نشده است".آقای غنی همچنان گفت با آن‌که کنریان در گذشته‌ها قربانی‌های بسیار داده‌اند، اما هیچ توجهی به این ولایت نشده است.

اما باشندگان این ولایت سفر رییس‌جمهور را نمادین می‌دانند و می‌گویند که رییس جمهور درین سفرش پروژه‌هایی را که پیش از این سنگ تهداب گذاری شده‌اند، دو باره تهداب گذاری کرد.
آنان بگونه مثال می‌گویند که رییس جمهور سنگ‌های تهداب ساختمان‌های لیلیه دانشگاه و نیز شفاخانه بیست بستری این ولایت را دو باره گذاشته است.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کنر
غنی
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است