حکمتیار مسوولیت آموزش داعش را برعهده گرفت
 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۵۱    ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ کد خبر: 157732 منبع: پرینت

حزب اسلامی در شرق افغانستان روند آموزش جنگجویان گروه تروریستی داعش را به دوش گرفته اند.
به گزارش نن تکی اسیا، حزب اسلامی به رهبری گلبدین حکمتیار در شرق افغانستان روند آموزش جنگجویان گروه تروریستی داعش را به دوش گرفته است.

بر اساس این گزارش (امان الله خان) فرمانده حزب اسلامی در ولایت کنر مسوولیت آموزش این جنگجویان را به عهده دارد.
امان الله خان چند روز پیش با حکمتیار در کابل دیدار کرده است.
حکمتیار در این دیدار از فرمانده حزب اسلامی خواسته تا گروهی از جنگجویان گروه تروریستی داعش را پس از آموزش در ولسوالی شیگل ولایت کنر مستقر کند.

این فرمانده حزب اسلامی با آموزش و پشتیبانی از گروه تروریستی داعش در ولایت کنر مخالفت کرده است، اما رهبر حزب اسلامی تقویت داعش برای ادامه جنگ در کشور را ضروری دانست.

این در حالی است، که گلبدین حکمتیار پیش از این نیز از جنگجویان این حزب خواسته بودکه در درگیری بین گروه تروریستی داعش و طالبان از داعش پشتیبانی کنند.
(در تمام حملات انتحاری که از طرف داعش در افغانستان صورت گرفته و به طور مشخص حملات چند روز اخیر در تجلیل از سالروز شهید مزاری، حزب اسلامی دست داشته است)

محمود منجم زاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
داعش
حکمتیار
نظرات بینندگان:

>>>   آی اس آی برای گلو وگلئو برای امان الله وظیفه داده اند کار به سلسله مراتب صورت گرفته است

>>>   حتمن دست دارند.زیرا انتحاری ها وحملات داعش قویترشده اند.

>>>   اینه بخیر یک امان الله خان دیگر پیدا شد.
امان الله خان سابق از جمله چپی ها بود،اما امان الله خان فعلی از جمله دست راستی ها است.
در زمان کرزی در پارلمان افغانستان،روی نام افغانستان در تذکره تابعیت بحث صورت گرفت،لطیف پدرام گفت که مه افغانستانی نیستم،بلکه مه خراسانی هستم و حکومت قبیله و نام افغانستان را نمی خواهم،من نان سابق افغانستان یعنی خراسان را میخواهم.
حامد کرزی عاجل یک گزوپ تروریستی را بنام خراسان در افغانستان تشکیل کرد.
حالا اشرف غنی میگوید که من در افغانستان راه امان الله خان را پیش میبرم،حالا نمیدانم که ایران است و یا حزب وحدت و یا سیاف و یا گلبدین و یا همه مشترکاً،امان الله خان را مسئول تمرینات نظامی داعش مقرر کرده اند.

>>>   ناممکن نیست زیرا حکمتیار عامل اصلی خشونت ها درکشور است
س

>>>   حرف مفت را هرکه میزند عمل نمودن واحساس داشتن مشکل است وقتی ثابت نمودید داعش را حکمتیار تعلیم میدهد وحکمتیار هم در پناه خارجی ها در کابل به سر میبرد نتیجه این که داعش زیر تعلیم وتربیه ای خارجی ها است واین چیزی نیست که تازه فهمیده ایم باید در پی چاره بود وراه نجات را یافت همانطوری که طالب را از طریق پاکستانی تربیه مینمودند حال تربیه ای داعش را به حکمتیار سپرده اندوهر قدر بکوشید حکمتیار این که داعش مجاهد سربه کف وفی سبیل الله است یک سرمو هم از حرفش عدول نمی نمایدانند خودش !!! معلوم است که طالب کیست وداعش وحکمتیار و...باشند مارا به مبدا ومرجع چه کاراما چرا ملت بیچاره ای ما قربانی اینهمه ندانم کاری های رهبران نابخرد ومعامله گر باشند؟

>>>   گلبیدین حکمتیار این شخص خاین به ملت افغانستان وطنفروش جاسوس پاکستان در تمام جنیت ها در کشور ما چه طالب و چه داعش و یا گروه حزب خودش است مستقیم دست دارد و با این خیانت و جنایت ضد اسلامی و انسانی و اخلاقی حال خود را بریاست جمهوری کاندید کرده است رسیدن این خاین مزدور بکرسی ریاست جمهوری در حقیقت رسیدن نفر خاص ای اس ای بکرسی ریاست جمهوری افغانستان است و وعده قبلی گلبیدین تحقق پیدا میکند که گفت بود در صورت دستیابی به قدرت دولتی در کشور ما افغانستان را در کانفدراسیون پاکستان داخل میکند و بنام صوبه پینجم پاکستان انرا مسما خواهد کرد و مرز بین این دو کشور از بین برده میشود اما گلبیدین جاسوس پاکستان کور خوانده اگر هر قدریکه توسط مصرف پول ای اس ای بکوشد تا در انتخابات ریاست جمهوری موفق گردد با شناخت مردم از این چهره کثیف جاسوس و اعمال زشت و خاینانه اش ارمان خاینانه اش را بگور خواهند برد .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است