آمریکا، اروپا را نیز فریب داده است
 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۲۱    ۱۳۹۸/۲/۲۳ کد خبر: 158649 منبع: پرینت

امریکا گروه هایی را در بین مسلمانها بنام طالب و داعش و القاعده در کشورهای اسیایی و افریقایی ساخته و از انسوی اقیانوس ها تمویل می نماید تا تریاک خود را بدست اورد، تحت نام دموکراسی و مبارزه بر ضد تروریزم هم سلاح میفروشد هم نفت و اورانیوم رایگان بدست میاورد و هم ذخایر کشورهای اسیایی را غارت میکند، کشور های اروپایی هم فریب این دفاع واهی را خورده و باج میدهند.

اما شعله ور ساختن جنگ در اسیا و افریقا فضای اروپا را بیشتر الوده میکند و امنیت اروپا را بیشتر به خطر می اندازد تا امریکا را اروپایی ها مانند ما قربانی بی تفاوتی ها و خوشباوری ها و حتی همدستی های رایگان خود مانند ما خواهند شد. زیرا اسیب جنگ ها بیشتر به اروپا میرسد، سیل مهاجران به دروازه های اروپا، مواد مخدرش به اروپا، انتقال تروریزم به اروپا و صد ها آسیب دیگر، ولی برای خود دیوار بلندی و مستحکمی در مقابل امریکایی لاتین و مکسیکو ساخته روان است.
ما میگویم تنها ما تنبلیم ولی خدا را شکر که تنها نیستیم دڕ این حماقت...

حبیب کوهستانی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
آمریکا
اروپا
نظرات بینندگان:

>>>   مایک پمپئو به دکترغنی گفته است که آیا می خواهی با تو هم مثل طالبان به عنوان یک طرف متخاصم وارد مذاکره شویم؟ امریکا از مشکل تراشی های شما خسته شده است و نباید کاری از تو سر بزند که به سرنوشت معمرقذافی دچار شوی.

>>>   يکى از خلاقيت وقدرت وتوان ومهارت کلونياليسم اين است که متواتر ميتاماروز (تغير شکل دادن اشکال گوناگون ''استحاله'' (دگردیسی ) فرآیندی زیستی که طی آن یک جانور، پس از زایش یا از تخم بیرون آمدن، جسماً تکامل و دگرگونگی می یابد.) دارد. اما در ذات خود همان اند.
کلونياليسم > فاشيزم> و امپرياليسم > امپراليسم نوين> و لبرياليسم نو > و گلوباليسم (جهانی‌گرایی) (انگلیسی: Globalism) امروزه به ایدئولوژی‌های گوناگون جهانی‌شدن اشاره دارد. پالتو و پالان شان و رنگ وپوست جلد شان نو اما نتيجه سياست شان مفاد خودشان است . در هر صورت براى خود گروهاى سياسى واقتصادى و نظامى مى سازند و حاکمان قدرت و زورگوو ظالم مانند حاکمان پشتون مى سازند در پهلوى آن علماى کرام اسلام و لشکر يا جنگجويان دوآتشه اسلامى ترين و مذهبى ترين کلمه خوان و نماز خان که در آخرين جرگه 3200 نفرى عمال و يا گماشته غنى به عنوان رييس جرگه شد پندار راوانمود کرد که طالبان برادر اسلامى اش مى باشند.
آيا هر آدمکش٬ جانى و جنايت کار وقاتل عام خود مسلمانان که کلمه و نماز بخواند مسلمان است? سياف خان چنين چيزى گفت

نگاه کنيد درايت و چالاکى و بازى دادن مردم در زير نام دين و مذهب .هم از باداران بيگانه شان وهم از برادران افغانه شان
و در هرصورت لشکر کشى مى کنند!

>>>   پرشش سوم من
آيا ملطفت و متوجه شديد اکنون که ایالات متحده آمریکا، لانه شرارت و جنگ افروزى خونآشامى تروریستی دولتى به طور یک جانبه معاهده بین المللی برنامه هسته اى «برجام» را لغو و هنوز تحريم ها خود را متوقف نه ساخته بودند که تحریم های بیشتری را به ایران تحمیل می کند و فابريکه و شرکتهاى اتحاديه اروپا را هم تحريم مى کنند اگر با ایران داد و ستدد تجارتی و بازرگانى و نفتى کند.
بر اساس اصل سياست متقابل عمل برابر، ایران اعلام نمود معاهده بین المللی برنامه هسته اى «برجام» را پنج + 1 را نيز نامعتبر و غير قانونى لغو کند. ایالات متحده و اسرائیل ایران را با گزینه ای از تجاوز نظامی تهدید می کنند. و ديروز نماينده ایالات متحده آمریکا مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده مانند کوبايهاى "غربي هاى وحشى" به گونه هفت تيرکش در اجلاس وزيران خارجه بدون دعوت رسمى داخل شد تا اتحاديه اروپا را وادار کند تا برجام دوباره به ميل باداران حاکمان پشتون کرزى و احمدزى مواد ضد ايرانى اضافه و برجام بااهداف امريکه بادار اصلى افغانه تبديل و تصويب شود.
فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا (وزير خارجه اتحاديه) مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده اروپا خانم

آيا خواننده گان عزيز شما يک بستگى و يک پيوند مستقیم مرتبط میان وحشی گرى ایالات متحده داغ شدن موضوع زير "برجام ايران" و حاد شدن تنش و حمله نظامى یالات متحده و خونريزى اش در ايران و گستاخى پشتون حاکمان پشتون و افغانشده گان بى غريت غير پشتون ها نيست.
حقه آبه اصل بين الملى است. حاکمان پشتون و افغانشده گان بدون قدرت در دولت چنين گستاخى عليه پاکستان مبنى به ندادن حق آبه شان نمى کنند. شجاع فقط نام دارند ولى جرات٬ شجاعت و دلاورى ندارند. دلیری جلوه مى کنند.
واما ايران بزرگ 6 ميليون کيلو متر مربعى را تقسيم و تجزيه پارچه پارچه کردند.
ولى کشور امروزى ايران بامساحت ۱٬۶۴۸٬۱۹۵ ( يک ميليون ششصدکیلومتر مربع هجدهم در جهان) تقريبا سه بار بزرگتر از افغان ستان با جمعیت سرشماری شده و نه تخمينى 82 ميليون نفر (هجدهمدر جهان)
تولید ناخالص داخلی: مجموع558,385 میلیارد دلار


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است