رهایی طالبان توسط غنی، بی احترامی به مردم است
 
تاریخ انتشار:   ۱۸:۲۷    ۱۳۹۸/۳/۱۴ کد خبر: 158970 منبع: پرینت

نشستن اشرف غنی احمدزی بالای سفره افطاری در زندان با آدم کشان تروریست و رهایی ۹۰۰ تن از آنها ، بی احترامی به بازماندگان شهدا ، معلولین ، بیوه های سربازان , افسران و مردم افغانستان است!

اشرف غنی احمدزی بعد از انقضای مدت مقرری خود بسیار به صورت افراطی عقده گشایی نموده ، قلدورانه و دیکتاتور مآبانه در ضدیت با افکار عامه قدرت نمایی می کند ، همه روزه در ضدیت با نامزدان انتخابات ریاست جمهوری افراد تازه را مقرر می کند ، اطرافیان خود را که در تجارت سکس در بدل چوکی متهم شده اند به جای معرفی به ارگانهای عدلی و قضای به خانه خدا برده با آب زمزم شستشو می نماید.

شهریان کابل ، سربازان و افسران همه روزه مورد قتل عام تروریست ها قرار می گیرند اما اشرف غنی احمدزی به پابوسی تروریست ها به زندان پل چرخی رفته با تروریست ها بالای سفره افطاری می نشیند و با امامت تروریست ها و در صف تروریست ها صرف به خاطر رضایت تروریست ها بدون وضو نماز جماعت ادا می کند و بالاخره فرمان رهایی ۹۰۰ تن از آنها را از زندان امضا می نماید تا ماشین جنگی تروریسم را فعال تر نماید و بیشتر شهریان کابل ، سربازان و افسران را به کام مرگ بفریستد.

اشرف غنی احمدزی بقای قدرت خود را در ناامنی ، فساد ، فحشا و تروریسم می بیند از همین جهت است که بالای مردم اعتماد ندارد و بیشتر بالای باند های جنایت کار اتکاه می کند.

دوام حکومت اشرف غنی احمدزی به معنای ادامه کشتار مردم ، سربازان ، افسران و تقویت باند های فساد پیشه و تجارت سکس است . دیده شود که بعد از عید نامزدان انتخابات ریاست جمهوری ، احزاب سیاسی و مردم افغانستان با این شیوه دیکتاتوری اشرف غنی احمدزی چگونه مقابله می کنند و چه راه را برای نجات مردم از چنگ یک افراطی یاغی جستجو می نمایند.

حسن علی عدالت


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غنی
طالبان
نظرات بینندگان:

>>>   این عمل اشرف غنی به مراتب بد تر از انتحاری‌های طالب است، این آدم عمدا تروریست‌های طالب را آزاد میسازد تا انتحار و انفجار از روز مره به هر ساعت و هر لحظه تبدیل شود و دامنه فعالیت‌های تروریست‌های طالب به نام داعش و این و آن چنان وسیع شود که دیگر مجال اعتراض برای مردم نماند. رهبران جهادی ، روشنفکران، جامعه مدنی و رسانه‌های آزاد نباید در مقابل این جنایت اشرف غنی بیتفاوت بمانند ورنه سلطه قبیله پرستان و تروریستان طالب سه صد سال دیگر در سرنوشت این مردم حاکم خواهد شد.

>>>   جناب عدالت! همین مردمی را که میگوئید مورد بی احترامی اشرف غنی قرار گرفته اند خود شان باعث و بانی این وضعیت هستند حالا هم باید خود همین مردم راه نجات خود را پیدا کنند. شاید بگوئید چرا مردم؟
مگر حکومت کارمل و نجیب چه بدی داشت که همی مردم رفتند و حلقه غلامی غلام های مرتجع ترین کشور را به گوش شان آویزان کردند و همان غلام ها را تبدیل به استاد، انجنیر ،مولوی ، ایت الله ، شیخ الحدیث و غیره و غیره نموده و به فرمان همان غلام های ارتجاع هموطنان بی گناه خود را کشتند ، دارایی های ملی را نابود کردند حکومت نجیب را ساقط نمودند و به فرمان همان غلام ها جنگهای داخلی را به پیش بردند و زمینه پیدایش طالبان متحجر را فراهم ساختند و کاری کردند که یک نظام مردم سالار را تبدیل به یک نظام مزدور غرب نمودند . اکنون همان غلامان ارتجاع به نزد فاسد ترین و فاشیست ترین افغان قرن حاضر که به جزء از هم تبار خودش چه خلقی چه غربی چه اشرار متباقی مقامات غیر افغان را مانند پارچه کهنه یکی یکی به آشغال دانی انداخته و هنوز هم به دور انداختن شان ادامه میدهد و چرت ک .ی .ر خود را خراب هم نمیکند! میگوئید نه ؟ پس کجا شد قدرت تاجیک ها به خصوص پنجشیری ها؟ کجا شد قدرت ازبیک ها؟ و کجا شد سهم هزاره ها در قدرت؟
راه حل اینست که اول این مزدوران ارتجاع را که خود همی مردم به مقام و ثروت رساندن از قدرت به زیر کشند و بعد یک شخصیت وطن پرست واقعی که فرد آگاه و کاری باشد از بین خود صرف نظر از قومیت اش پیدا کنند و همه دست در دست هم داده فارغ از مسائل قومی و مذهبی به مبارزه برخیزند و تا تامین عدالت برای همه اقوام ساکن در کشور از پای ننشینند . در غیر آن روز شان از این بد تر.

>>>   هر قدریکه شر غنی احمدزی چاپلوسی و خوش خدمتی به ترورستان طالبان کند طالبان شر غنی را دشمن خود و شخص عوام فریب خاین میپندارند و سر سازش با وی ندارند حتا که حاضر با باند شر غنی و تفاهم روی مسایل موجود نبوده ونیستند و اگر دست شان با شر غنی احمدزی عوام فریب دوکه باز منافق برسد بدتر از داکتر نجیب الله این قات روده منافق پیشه را مورد اذیت و ازار قرار خواهند دادند و کله قاق انرا بدار خواهند اویختند چون در انتخابات سال ۱۳۹۳ با تماسی که با طالبان بر قرار کرده بود و تهد ضد منافی کشور با انها بسته بود در مناطق تحت کنترول طالبان صتدوق های رای بنفه شر غنی پر کاری و صندوق های پر شده توسط ضیاالحق امر خیل ریسدبیر خانه کمیسون انتخابات بنفع غنی بکار گرفته شده بود که از پر کاریصندوق های رای توسط طالبان در مناطق تحت کنترول شان هم طالبان و هم اسناد و شواهد و افشاگری همای اشخاص وافراد حاضر در صحنه تاییدی انرا صحه گذاشتند حال که انتخابات ریاست جمهوری در پیش رو قریب الوقع است شر غنی با رهایی زندانیان طالبان میخواهد که بازهم از پر کاری صندوق های رای جعلی و تقلبی در مناطق تحت کنتولطالبان بنفع خودش سوءاستفاده غیر قانونی کند چون خوب میداند که اکثریت مردم نسبت عملکرد حال و گذشته ان برای و ی رای خود را نمیدهند و در مناطق تحت کنترول حکومت غیر قانونی غنی دو فیصد رای را گرفته نمیتواند با این یرنگ بازهم رخ بطرف طالبان کرده اما طالبان هم از عوام فریب و قدرت خواهی تهعد شکنی ان در گذشته بالی حرف دروغین شر غنی اعتبار و اعتماد نمیکنند هر قدری که تپ و تلاش و خیز و خرپ کند در انتخابات ناکام است دیگر غنی احمدزی اعتبار خود را هم در نزد ملت و هم در نزد طالبان از دست داده روسیاه وناکام است اگر لجاجت کند کله اش هم بسر دار است .

>>>   خوب شد که همین بندی ها رها شد

>>>   عحیب اینست که یکتعداد افراد فاشیست و قوم پرست تا هنوز به غنی احمدزی کوچی باورمند اند ، و می پندارن که این مفلوج روانی ناخدا خوبی به این کشتی شکسته است.
کوه کن

>>>   Badakhshan Faiz
اشرف غنی با آزاد سازی ۸۸۷ تن از خطرناک ترین زندانیان طالبی و آنهم در شرایط که جنایت و کشتار یومیهٔ آنها به یک امر معمول تبدیل شدهٔ مایهٔ شرم و ننگ تاریخی وی و تیم فاسد و متقلبش است ، باید گفت این آزاد سازی های گروهی که گاهی با استفاده از قانون و گاهی هم با فرار دادن ها در جهت بیلانس تعادل قومی زندانیان صورت میگیرد همه و همه بمنظور تقویت صفوف انفجار ، انتحار ،کشتار و جنات آفرینی ها صورت میگیرد
با آزاد سازی این همه جانیان حرفوی که منجر به تقویت صفوف و عملکرد این جنایت پیشه گان میگردد ، غنی خود از جملهٔ رهبری طالبان و چون گرگ در لباس میش است ، برای دفاع بسیج باید شد در غیر آن آمادگی برای قبول نابودی و بی آبروئی ها تا سرحد جهاد نکاح را باید داشت

>>>   اگر امرالله خان و دانش واقعا افغانستانی و یا یک مسلمان و یا یک سیاست مدار هستند و پشتیبانی ملت خود را میخواهند باید از غنی فاصله بگیرند چون عمل کرد غنی مثل سگ دیوانه شده با کدام منطق این خدا شرمانده 900 طالب تروریست را از زندان رها میکنی صالح ایا تو یک روز با مسعود نشست و برخاست کرده بودی تو چقدر بی پاس و نمک نشناس هستی ایا فراموش کردی که غنی کی است تو بکدام سمت در حرکت هستی بخدا من میشرمم که تو از تبار ما هستی .
بی غم

>>>   طالبان مثل دز سر گردنه هستن ودزدفکر پرکردن جیب خود است
بادزد مذاکره کردن حماقت است
دزد پی منافع خود است
واوازهمان راه زندگی خودرا میگذارند
چراطالبان صلح نمیکنن
منافع طالبان درجنگ است
وانها مفت خور هستن
یک آدم مفت خوربه دنبال راحتی است
پس مذاکره کردن با طالب وتروریست فایده ندارد
مردم افغانستان راهی دیگرجستجو کنید
وقتی یک آدم کش یاجنایت کار دستگیر میشود باید به اعدام شود نه از زندان رها شود
.. وانها هرقدر آزاد شون بیشتر نا امنی میشود
با دزد سر گردنه معامله کردن فایده ندارد
دزد سرگردنه همه چیز شمارا میخواهد

>>>   غین بابا خوب میکند که همین طالب هر را رها کنید زیرا انها هم از خود پدر مادر و اولاد دارند انها به خاطر استقلال افغا نستان می چنگند تا ما وشما از اشغال کشور های کفری نجات یابم


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است