جسد سربازی که با بایسکل حمل شد (عکس)
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۴۰    ۱۳۹۸/۳/۱۶ کد خبر: 158994 منبع: پرینت

جسد بى جان سربازی كه پدرش از نادارى و ناتوانى مجبور شده است جسد بى جان فرزندش را با بايسكل به خانه نزد مادر و خانواده ببرد
مجيب ضيا


جسد سربازی که با بایسکل حمل شد

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
جسد سرباز
با بایسکل
نظرات بینندگان:

>>>   اما جسد طالب توسط طیاره های به اصطلاح دولتی انتقال داده شد!!!ودرین اواخر ۹۰۰تن از قاتلین همین سرباز شهید از بند غنی ازاد وبعد از وازش هدایاوتحایف رها گردیده ازانها استقبال رسمی بعمل امد وهم تعداد زیاد از اسرای دولتی توسط کماندوهای اردو ازبند طلبه ای کرام رها گردید معلوم نیست که این رهای یک عملیات ازاد سازی بود یا یک سازش واصل هدف هم رهای تعداد بیست وچند داعشی بود که دوباره به صف پیکار بفرستندودیگران هم از میمنت ان داعشی ها شانس اوردند
نقیب الله فایق

>>>   کجاست ملا عبدالغنی احمدزی

>>>   پول دزدی شده قره وانه اش را هم برای وزیرداخله نمی بخشد !
رنجرهای بیشمار مصروف خدمات فامیل های قوماندانان وزارت داخله ودفاع هستند درشهر ببینید تعداد رنجرها از تعداد تکسی ها بیشتر است امانه برای انتقال جسد سرباز شهید!
رنجرها برای انتقال فامیل جنرالان دزد وبیسواد به حمام آرایشگاه هوتل ها مهمانی ها وآوردن سودا از شهر است
دریکی از وزارت خانه ها من دوسال شاهد بودم که زن وطفل های جنرتال شفیع رئیس امنیت وزارت داخله را هرروز رنجر پولیس ساعت هشت بجه صبح به این وزارت آورده وختم رسمیات می آمد و دوباره آنهارا انتقال میداد این خانم درحالیکه هیچ رشته وبخشی تخصص نداشت ماهانه یکصدوپنجاه هزار افغانی مغاش داشت بعدا که جنرال شفیع بهنسبتافشا شدن دسشت داشتن دراختطاف تبعه فرانسوی واخذ سه ملیون دالر از سفارت فرانسه که گویا آنرا از نزد طالبان آزاد میسازد افشا شد برطرف ورفت و آمد آم رنجر به وزارت هم قطع شد
ر

>>>   اووف خدا

>>>   .... بر غنی که قاتلان مردم را آزاد می‌کند.

>>>   تمام پول، امکانات، و توجه دولت غنی کوچی مصرف خدمت به طالبان، زندانیان طالبان، و مصرف دادن رشوت به جنایتکار های راکتیار میشود۰
زنده باد حکومت اوغانولی۰

>>>   یک گروه چنگیزی لازم است

>>>   این جست را باید در ارگ برای غنی یهدی که نشنه قدرت است باید انتقال می دادند نه به خا نو اده اش

>>>   انهای که غنی را بابا خطاب میکنند ایا وجدان شان درد نمکند بادیدن جسد سرباز شهید که با بایسکل انتقال داده میشود .اگر این برادر ویا پدر شما میبود باز هم غنی بابا یتان است یا خیر .روحت شاد سرباز وطنم
بی غم

>>>   حیف جان این جوان ها که قربانی سیاست های این معامله گران میشوند. ایا فرزند کدام یکی از این کثافت ها در خط مقدم جبهه تا به حال جنگیده هیج کدام شان.اما اولاد غریب و بینوا همه قربانی سیاست های این آدم فروشان قرن میشوند.

>>>   و فردا
جسد فرزند غنی و کرزی و عبدالله اگر احتمالاً شرف و عزت دفن شدن در خاک وطن را پیدا کنند باعث تعطیل پایتخت خواهند شد

>>>   آهسته تر برو که ما هم برسیم، بنظرم آخرین منابع آتش افروزی وارداتی تان را بدست آورده اید و میترسید که همچنان بدون بر انگیخته شدن مردم غریب ما باز ضایع شود!
بمبارد تبلیغاتی چند ساله چنینی تان ، تسلیح و تمویل بیرحمانه جنگهای فراه ، بادغیس ، سرپل ، و ... ، انفجارات برچی ، علما ، پسته های کابل ، و ... ، اعتصابات کارمندان دولتی هرات ، کابل و ... ، تمویل و تشویق مافیا به جنایات شهری کابل و سایر نقاط کشور ، منع سیاسیون از همراهی دولت در لوی جرگه ، نشستهای صلح ، انتخابات و ... ، تهدید به بازگرداندن مهاجرین ، و خلاصه هر نفاق اندازی و بیوجدانی که اراده کردید را بر همین مردم فقیر ما عملی ساختید و در یکی دو سال اخیر ۹۰% فشار بالای دولت افغانستان و آسایش جامعه ما را به همسایه داری خود اختصاص دادید ولی باز مثل قرضدار بالای مان گپ میزنید.
خود را ذله نسازید چون؛ ۱-قدرت اقتصادی و سیاسی امریکا چندین برابر چین و روسیه بر جهان حاکم است.
۱-مردم حیران و فقیر افغانستان معامله گران قومی و مداخلات بیرونی را کامل درک کرده اند و منبعد توکل خود را بخدای خود کرده و خود را در معرض انتحاری های نامعلوم(مثل فیر راکت ها بالای مصلی شهید مزاری برچی) قرار نمیدهند.
۳-شرایط را باندازه ای بی نظم و مخوف ساخته اید که مردم هیچ اعتباری به اعمال اراده خود نمیتوانند.
۴- آنقدر انتقادات ضد و نقیض و بی بنیاد را بالای ذهن مردم بار نمودید که توقع هیچ گپی جز فریب و تخریب بهمراه ندارد.
۵-سیاسیون بی اعتبار تکراری هیچ عملکرد و باورمندی از کارکردهای اخیر خود ایجاد نتانسته تا مردم به چنین تحریکات در مقابل روند نسبی احساساتی شوند.
۶-جامعه همیشه متآثر و منفعل گذاشته شده افغانستان از جانب قدرتهای تاریخی جهانی و مداخله گر فعلی ، نقش و صدای خود را در مقابل مشکلات فعلی نیز نارسا و ضیاع می بینند.
و....
لطفاً یخن مردم همیشه متروک ما را ایلا کنید و یا با عوامل مستقیم گپ بزنید و یا که پرپوزل شفاف و همه شمول خود را ارائه کنید.
کنشکا ورسجی

>>>   هرکسی قاتل را آزاد می کند خود قاتل است(ویکتورهوگو)

>>>   سرقوماندان اعلی قوای مسلح باید این عکس را دیده و برای مردم دلیل آنرا بگوید که بیش از ۴ ملیارد دالر مصارف سالانه قوای مسلح به کجا مصرف می شود. وای بر حال این ملت ؟ اگر از غنی و شاه حسین مرتضوی پرسان شود که چرا مردم و سربازان این کشور به چنین حالت اند و یا ایشان را انتقاد نمایید در جواب می گوید طرح خود را ارایه کنید شما و هر کسی که انتقاد می نمایند و یا مردم هیچ طرحی ندارند اما مردم وجدان دارند صبر دارند عزت دارند اما اگر کسانیکه در اهرم قدرت اند و مسولیت رفع این نا بسامانی ها و بی عدالتی ها را دارند و دارای وجدان باشند از مردم در برابر انتقاد و فریاد شان طرح نمیخواهند و صادقانه عمل می کنند.

>>>   بر مدیران دولت شرم باد خداوند در دنیا و آخرت جزای شان را بدهد.

>>>   کجاست لندکروزر سوارهایتان

>>>   این سرباز خودش .....بود که خودرا قربانی دزدان شمالی و پنجسگ نمود.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است