از پیشنهاد گروه طالبان حمایت می‌کنیم...!
 
تاریخ انتشار:   ۱۷:۰۶    ۱۳۹۸/۴/۱۸ کد خبر: 159369 منبع: پرینت

گروه طالبان در پیش شرط های شروط مذاکره شان با حکومت افغانستان راجع به مشارکت زنان در حکومت داری به ویژه حضور زنان در ساحات آکادمیک در صنوف جدا گانه ای درسی قابل تایید وبرای ملت مسلمان افغانستان توجیه پذیر است.

طالبان می‌گویند: ما مخالف حضور دختران در مکاتب ودانشگاه ها نیستیم اما باید صنوف شان تجزیه وجدا گردند.
من شخصا به عنوان یک شهروند این کشور از بسته ای پیشنهادی طالبان حمایت نموده مینگاریم: اختلاط دختران با پسران در فضای آکادمیک علمی برای خانواده های با عزت افتضاح آور وعواقب ناگوار دارد.

بسته ای پیشنهادی طالبان برای خانواده های با عزت وافرادیکه طرف دار حفظ عزت وحیثیت فامیلی شان هستند مورد تاییده بوده از آن استقبال می‌کنند اما به فامیل های روسپی وسکولاران بی دین قابل تحمل نبوده ونمی باشد.
آیا از بسته ای پیشنهادی طالبان در پروسه حمایت میکنید یاخیر؟

رحمت الله فطرت


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
طالبان
جداسازی
نظرات بینندگان:

>>>   این قدر زود مسلمان شدی ؟

>>>   گویا با تایید این بسته تمامی مشلات افغانستان برطرف میشود
اندکی فکر و تعمق هم خوب چیزیست

>>>   خیر
شفق

>>>   بلی در صنوفیکه طالب گراها وداغش گراها موجود اند باید چنیتن شود چون شیطان بر دهان اینها لجام زده واینهاراذ تحت کنترول خود دارد اینها منبع فساد هستند مانند ملا لندی و آن ملای قندزی وآن ملای دیگری درمسجد سمنگان !
اما آنجائیکه جوانان آزاد اندیش انسان با داننش وبا قلب های پاک موجود اند وعمل واراده شان در دست شیطان نه بلکه در لاختیار خود شان است صنوف اگر مختلط هم باشدهیچ عیبی ندارد
ر

>>>   ما در يك برهه تاريخي بسيار حساس قرار گرفته ايم. مذاكرات صلح به يك مثلث قومي بدل شده يعني هرسه ضلع اين مثلث گويندگان يك زبان اند. دولت اشرف غني جمع زلمي خليلزاد جمع طالبان. هرسه از يك قوم و يك زبان. اين ميتواند براي ساير اقوام كشور خطرناك باشد.
بنابرين بر رهبران تاجك ازبك هزاره خصوصا جبهه مقاومت است تا ايتلاف محكمي براي مذاكرات صلح ايجاد و تصامميم و طرح هاي خود را باهم شريك و هيت مذاكره كننده خود را با اگاهي كامل و برنامه كامل با خطوط قرمز داشته و به مذاكرات صلح معرفي نمايند تا از حق تلفي در حق مردم شان جلوگيري شود، در غير ان اين رهبران تاريخ سياه را بر خود رقم زده و باعث نابودي قوم خود ميگردند.
تاجك دوست

>>>   من با تمام قوت ازاین تصمیم طالبان حمایت می کنم
بی خبر ازکابل

ایمیل:
لطفا فارسی تایپ کنید. نوشتن آدرس ایمیل الزامی نیست
میتوانید نام و محل سکونت خود را همراه نظرتان برای چاپ ارسال نمایید
پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است