اشتباه پولیس، علت انفجار در هوتل عروسی
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۳۴    ۱۳۹۸/۵/۲۸ کد خبر: 159835 منبع: پرینت

چند مساله‌ی پیچیده است.

۱- می‌گویند شب انفجار با حضورداشت قومندان امنیه، ایست امنیتی در نزدیکی هوتل کابل-دبی گذاشته شده بود، و قرار راپور شخص قومندان امنیه در محل بازرسی امنیتی حضور داشته است. انتحاری وقتی نزدیک "چک‌پاینت" پولیس می‌شود، از ترس شناسایی وارد هوتل می‌شود.

۲- انتحاری در داخل هوتل شناسایی و توسط شخصی در بند گرفته می‌شود.

- اگر حضور شخص قومندان امنیه در محل رویداد دقیق باشد، باید وزارت داخله در مورد جزئیات راپور شان گزارش بدهند. چرا که اگر قضیه چنین باشد، این حادثه از اثر اشتباه پولیس اتفاق افتاده است.

- از نظر من واسکت نمی‌تواند چنین خسارتی را به بار بیاورد. ما شاهد حملات انتحاری در اجتماعات بوده‌ایم. این حادثه به جاگذاری بم می‌ماند. هیچ ممکن نیست که یک واسکت انتحاری چنین فاجعه‌یی را بیافریند. این قضیه بسیار پیچیده است، مردم برای روشن شدن حقایق، باید از طریق پارلمان نهادهای امنیتی را بازپرس کنند.

نجیب باور
(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
پولیس
تالار عروسی
انفجار
نظرات بینندگان:

>>>   S.A. Sayaar
واسکت انتحاری میتواند این قدر فاجعه را بار آورد چون فضای بسته و از سوی دیگر ریختن سقف هم تلفات جانی بار می آورد ؛ اگر بم گذاری می شد ، همان یک هزار نفر از اثر نشست تعمیر هوتل نابود می شدند ، حمله ی انتحاری بوده اما مقدار مواد انفجاری اش بیشتر بوده است ؛ حضور قومندان امنیه میتواند این باشد که خودش انتحاری را تا آنجا برده و رهنمایی اش کرده باشد ، هیچ چیزی بعید نیست .

>>>   Tawfiq Fetrat
در مراسم جنازه سالم ایزیدیار چهار انتحاری صورت گرفت که تمام تلفات شهدا به ۲۰ نفر میرسید!
نظر به تحلیل این حادثه امکان این است که از قبلا مواد جاه سازی شده بود و یا فرد انتحاری با خود برعلاوه واسکت چیزی دیگر هم منتقل میکرد

>>>   Zabi Shadan
بم داخل بکس و زیر میز نیاز به حفر ندارد، تعداد تلفات و خسارت و تخریب بالاتر از توان یک حتا دو واسکت است.

>>>   Abdul Ghafar Hanifi
مسئول همه این قتل و کشتار رهبران جبه متحد یا اتحاد شمال است‌.
همین جنایتکاران بودند که بعد از شهادت قهرمان ملی در مقابل یک مشت پول ناچیز در یک معامله ننگین شرف و عزت مردم افغانستان را فروختند و ماموریت را توام با ذلت و حقارت پزیرفتند و اقتدار و حاکمیت سیاسی را برای سیکولاران سگ شوی مزدور فروختند و تمام نیروهای متعهد و مخلص وطن را که سالها در مقابل تجاوزات بیرونی و توطئه های درونی جوانمردانه و جانبازانه رزمیده بودند و از خاک ،ننگ، ناموس، شرف ،عزت و تمامیت ارضی، آزادی و استقلال این وطن دفاع و حراست نموده بودند همه را بنامDDR از وظایف شان برکنار و خلع سلاح نمودند و در عوض آنها بقایای نظام کمونیستی و طالبانی و جاسوس های پاکستانی را جابجا نمودند که حال ما شاهد چنین قتل و کشتار مردم بی دفاع خود استیم.
اگر مردم بخود نیایند و علیه این سیکولار های مرتد بسیج نشوند و دست این مزدوران بی دین و بی فرهنگ را از قدرت کوتاه نکنند ما شاهد فجایع بدتر از این قتل و کشتار خواهیم بود.
برماست تا به صفت یک مسلمان علیه این جنایتکاران مزدور که قدرت را در انحصار گرفته اند و خون ملت را به اشکال مختلف می مکند بسیج شویم و مسئولیت انسانی و دینی خود را در برابر خدا و مردم ادا نماییم در غیر آن ما نزد خداوند و رسول مسئول وپاسخگو خواهیم بود.

>>>   يعني كساني كه طي پروسهء DDR خلع سِلاح شده اند مردمان شريف و نجيب و وطنپرستى بودند كه از خاك، ناموس ، تماميت ارضي ، شرف ، عزت و ازادي و استقلال كشور ؛ جوانمردانه دفاع ميكردند؟! والله بسيار جالب اس!!!

>>>   فقط اینقدر میگویم بد پدری کرزي و غنی لعنت

>>>   من متیقن هستم که این انفجار کار دولت نبوده است.زیرا بیچاره دولت تیاری جشن را گرفته بود و بخاطر این حمله انتحاری به تعویق افتاد.
طالبان امکان دارد،با وجودی که انکار کردند.زیرا بخاطر خونخواهی قتل برادر ملا هیبت الله رهبر طالبان که در کویته کشته شد و در کویته هزاره ها زیاد است و در کویته همیشه جنگ بین شیعه ها و سنی ها بوده است و در مقابل یکدیگر از حملات انتحاری استفاده میکنند.
داعش نیز امکان دارد.
دولت ایران نیز امکان دارد.زیرا زور ایران به خر نمیرسد،در پالان خر که عبارت از افغانستان است،میزند.
انگلیس ها نیز امکان دارد.زیرا بخاطر تجلیل صدمین سالگرد استقلال افغانستان از دست انگلیس.
چنانچه چند وقت پیش انگلستان در حضور اشرف غنی،تیم کریکت افغانستان را بی آب کرده نه تنها خودشان بردند،بلکه تمام کشور های دیگر نیز افغانستان را بردند.
مخالفین انتخاباتی اشرف غنی نیز امکان دارد،بخاطری که جشن استقلال او را برهم بزنند.
اگر عروس و داماد هردو از قوم هزاره بوده باشد،امکانات ملیتی وجود ندارد.در غیر آنصورت امکانات ملیتی نیز وجود دارد.
دشمنی های شخصی و کدام عاشق جان سوخته عروس تیز امکان دارد که این کار را کرده باشد.
امرالله صالح که میگوید من اکتور نیستم،بلکه یک جاسوس هستم،بیاید و عاملین این انتحاری را ،مثلی که عاملین دیگر انتحاری را پیدا کرده بود و به پنجه قانون سپرده بود،این عاملین را نیز پیدا کند و به پنجه قانون بسپارد.
اما یک عامل انتحاری را که دفتر روند سبز را انفجار داده بود،من پیدا کردم.
فکر میکنم که موسس همین روند سبز است که این روند را بخاطر انتقاد از دولت تشکیل کرده بود و حالا خود موسس این روند خودش کاندید منحیث معاون یکی از دسته های انتخاباتی است.فکر میکنم که دست خود همین موسس روند سبز باشد.
زیرا دیگر ضرورت به این روند نداشت.

>>>   تا زمانی که دست اشرف غنی دروغگوی قومگرای خود خواه متکبر را از قدرت دولتی که با جعل و تقلب در دستش نگهداشته جلو ان گرفته نشود همین اش است و همین کاسه و هر روز از روز قبل تلفات بیشتر بر ما وارد خواهد گردید غنی دشمن مردم مسلمان افغانستان بخصوص مردمان فارسی زبانان و ازبیک و ترکتباران است بحرف های دروغین و قومگرایانه ان فریب نخورید .

>>>   تشگر از نیروهای بیدار امنیتی واستخباراتی ومکشفی که پیش از وقوع خداقه جنایت کارا شناسائی وزنده دستگیرنموده به پنجه قانون تسلیم کردند!!!
اینکه ما ده ها اداره کشفی امنیتی استخباراتی مبارزه با فلان وقلان داریم همین است که هر حادثه را پگیش از وقوع کشف وخنثی میکنند!!!
رئیس جمهور باید همه اینهارا به رتبه سه تر جنرال مفته خـر سلازد

>>>   ریاست های کشفی وزارت داخله :
ریاست مبارزه با تروریزم با تشکیل ده ها مدیریت
ریاست مبارزه با جرایم جنائی با دعه ها مدیریت
ریاست استخبارات با ده ها مدیریت
ر یاست کنترول منطقوی با ده ها مدیریت
ذیاست مبارزه با جرایم سنگین با ده ها مدیریت
- ریاست تحقیقات جرایم جنائی با ده هامدیریت
حوزه هاای هژده گانه پول لیس
ریاست های بیشمار کمپنی خصوصی پنشیر وردک که یابق بنام ریاست عمومی امنیت ملی یاد میشد
ریاست های پنجصد گانه که درداخل این کمپنی تشکیل دارند
- ادارات کشفی واستخباراتی وزارت دفاع :
ریاست کشف
ریاست مبارزه با تروریزم
ده ها وصد ها تئولی کندک غند لوا پرکه کول اردو

>>>   کمپاین نه به غنی راه اندازی شد
به همه رای دهید به جز غنی

>>>   پولیس همه ایشان غیر مسلکی از همان دزدان و چپاولگران شورای نظار وجمعیت است صرف به چور چپاول خود مصرف است همه این ها باید تصفه شود. زلمی

>>>   Nazruddin Moslih
یاسر ده ساله ره پس از دست کم سی روز شکنجه و آزار و اذیت به گونه ی فجیعی کشتند .
یکی از گروه های مسلح های غیر مسوول در ولسوالی نهرین ولایت بغلان بار بار این کودک بی گناه ره شکنجه می کرد واز پشت تلفن به خانواده یاسر فشار می آورد تا پول دریافت کند.
این گروه مسلح غیر مسوول نخست از چپلی های کهنه ولباس پیوندی او به خانواده اش نشانی گفته بودند تا خانواده ی یاسر مطمین شود که این کودک نزد آنان است.
هرچند ریاست امنیت و پولیس بغلان از این رویداد خبر بودند اما کوچک ترین کاری برای نجات او نتوانستند.
یاسر به خانواده اش : مادر جان اگر پول ندارید گاو ما ره بفروشید دلم به کفیدن آمده ...
مادر یاسر بر جسد بی جان فرزندش :خداوند همی روز مه ره به سر کلان های دولت بینداز .
پدر یاسر : زور ما نمی کشد همه چیز ره به خدا می سپارم
گواهان رویداد : جسد خیلی خراب شده بود از صورت بچه گک معلوم می شود که خیلی زجر کش شده است .
جنازه یاسر ره به دلیل وضعیت بد بهداشتی پس از چند ساعت ازدریافت اش امروز به خاک می سپارند .

>>>   مهمانی چند هزار نفری در انترکانتیننتال بخاطر نامگذاری بچه جواد پیکار وزیر شهر سازی ‌و مسکن !

چور بیت المال از طرف سرپرست وزرا، امشب جواد پیکار سرپرست وزارت شهر سازی و اراضی که در تمام محافل بچه خوان اشرف غنی احمدزی خود را معرفی می‌کند با استفاده از چور وچپاول منابع مالی وزارت شهرسازی و اراضی امشب بیشتر از هزار تن را بخاطر نامگذاری پسر نوزادش در هوتل کانتینتال مهمان نمود، ده ها هنرمند و رقاصه تا صبح ساز کردند تا جواد پیکار پسرش را نامگذاری نمود.

کمی دور تر از کانتیننتال هزاران کودک گرسنه و بی سرپرست در میان خیمه های بیجاشدگان ولایت هلمند و ارزگان خوابیده اند اما این دزدان بصورت ماهرانه از پول بیت المال چور و‌چپال می کنند، حاضر هستند هزارتن را فقط در محفل نامگذاری کودکان شان نان دهند آنهم از پول دزدی و خون مردم، مطمئن باشید! اولادهای تان حرامی بار می آیند.

احمد الدین محمدی

>>>   مهمانی چند هزار نفری در انترکانتیننتال بخاطر نامگذاری بچه جواد پیکار وزیر شهر سازی ‌و مسکن !

چور بیت المال از طرف سرپرست وزرا، امشب جواد پیکار سرپرست وزارت شهر سازی و اراضی که در تمام محافل بچه خوان اشرف غنی احمدزی خود را معرفی می‌کند با استفاده از چور وچپاول منابع مالی وزارت شهرسازی و اراضی امشب بیشتر از هزار تن را بخاطر نامگذاری پسر نوزادش در هوتل کانتینتال مهمان نمود، ده ها هنرمند و رقاصه تا صبح ساز کردند تا جواد پیکار پسرش را نامگذاری نمود.

کمی دور تر از کانتیننتال هزاران کودک گرسنه و بی سرپرست در میان خیمه های بیجاشدگان ولایت هلمند و ارزگان خوابیده اند اما این دزدان بصورت ماهرانه از پول بیت المال چور و‌چپال می کنند، حاضر هستند هزارتن را فقط در محفل نامگذاری کودکان شان نان دهند آنهم از پول دزدی و خون مردم، مطمئن باشید! اولادهای تان .....بار می آیند.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است