طالبان برای حمله به قندوز، بغلان، تخار آماده میشوند
 
تاریخ انتشار:   ۱۹:۱۹    ۱۳۹۸/۷/۱۱ کد خبر: 160400 منبع: پرینت

طالبان برای حمله به قندوز، بغلان، تخار و اندراب آماده میشوند.
ممکن است امشب و یا فردا سحری حملات شان را آغاز کنند؛ به آنها یک هفته وقت داده شده تا این ولایت و شهر ها را به تصرف خود شان در بیاورند؛ چون هفته بعد بین نیروهای دولتی و طالبان و ناتو آتش بس برگزار خواهد شد.

آمریکا و مقامات سازمان ملل متحد از جریان انتخابات افغانستان نا امید شده اند و از پی آمد آن مشوش شده؛ از یک طرف با عجله مذاکرات صلح را از سر گرفته اند و از طرف دیگر در خفا امیرالمومنین کرزی را موظف به آماده سازی دولت موقت ساخته اند.

یکی دو روز بعد حقیقت این خبر برای همگان روشن خواهد شد؛ چیزی که برای ما خیلی مهم است؛ عقب نشینی دولت در مقابل پاده وحشی و شپشی طالب است و قتل عام مردم ولایات شمال و اشغال و چپاول شمال توسط آن طالبان است که جز برنامه های فاشیست های اوغان و برای کوچاندن مردم ما است.

اشغال گری های فاشیستان طالب شپشی تنها به همین چند ولایت محدود نخواهد ماند پس از آن ولایت پنجشیر، بدخشان و بلخ و دیگر ولایات و تسلط کامل برشمال و غصب شمال غرب و تسلط کامل فاشیست ها برکشور و تحمیل حاکمیت مطلقه شان می باشد.

مردم ما نباید منتظر نتایج انتخابات و این بازی های فریبنده دموکراسی بازی و وحدت طلبی های بی حاصل بمانند؛ باید در فکر دفاع از خود بود؛ امیدوارم طالبان موفق به حمله نشوند و مردم شمال دست مقاومت بزنند؛ که مطمینا چنین خواهندکرد...

انور راوی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
طالبان
قندوز
بغلان
تخار
نظرات بینندگان:

>>>   مردم ما در بغلان و پلخمری ثابت کردند که فاشیسم طالبی و دولتی هردو دو روی یک سکه اند.
نه غنی نه طالب و نه سگ های انتخاباتی اش
جوانمردان وطن کمر ها را ببندید که این بار طلسم شیطان را خواهیم شکست.

>>>   قصه شان در کله پزی مفت است

>>>   قندز بغلان و تخار
ریشه طالبان را در ولایت های خود بخشکانید.
طالب پرور ها را از ولایت تان برانید
هر ملا یا مولوی که ضد طالب تبلیغ نکند از مسجد بیرونش کنید.

همه آماده دفاع باشید و از طالب کشی نترسید که اینها خوارج زمان هستند.
آنقدر طالب بکشید تا زمین از لوث وجود طالب و طالب پرور ها پاک شود.

>>>   اگر گلو هايتانرا پاره کنيد ، اگر قلمهايتانرا خالي کنيد ، همه داد و بيداد تان عبث است .
وکل جا الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا
اينراهم به صدق دل يقين کنيد که اين وطن از افغان بود ، از افغان است و از افغان خواهد بود زیرا که قوم افغان نه راه وطن فروشی هزاره های ایران پرست را می خواهد وقرار نیست زیر پرچم کشور خیالی خراسان بزرگ سینه بزند ونه به آمریکا دل خوش دارد...شما تاجیک وهزاره واقوام دیگر باید به زیر بیرق قوم پشتون در بیایید .ان شاءالله
زور شما غلامان خاين با پشتيبانهٔ ۵۰ ملک جهان ديگر ختم شده ، امروز وار ، وار افغانست .امروز روز پشتون های قهرمان است

>>>   دیگر انتحار وانفجار گم شد
خا طر جمع باشید دیگر طالب توان قدرت را از داده است

>>>   از شیطانه خانه و فاحشه خانه ارگ در نارامی و بربادی سمت شمال توسط طالبان نباید شک و تردید داشت اما مردم ولایات شمالی هم از منطقه شان اماده دفاع هستند و ناگزیر هم هستند که چنین کار را بکنند همین جاست که تجزه افغانستان اغاز خواهد شد.

>>>   میگویند نا امنی های شمال بخاطر نا ارام ساختن اسیای میانه به راه انداخته شده است در ظاهر امر این تبصره معقول به نظر میرسدولی تجربه ای چچین وسوریه واوکراین و... ومیدان تیانین مین وهنکانگ نشان می دهد که دست امریکاوانگلیس واخوان واخواتشان چندان هم باز نیست که در هر جا هرچه خواسته باشند انجام دهند معمولاظلم وستم وقتل وکشتار انها بالای ملت های بی دفاع وبدون پشتوانه میباشد هرچه اسیای میانه دیگر ان مناطق بیست وسی سال پیش نیست وروس وچین دیگر به فرمان انها گوش نمیدهند ودر برابر عملکرد های ناروای انها سکوت نمی نمایند اما بهترین تحلیل این خواهد بود که روس وامریکا وانگلیس وچین و...همه باهم متحد شده اند تا هر جا افغان ومسلمان است اذیت نمایند وگویا اینها همه بخون مسلمان وافغان مسلمان تشنه اند
فضل الله سابق مشاور ارشد وزارت تعلیم وتربیه

>>>   با وصف انکه وجب وجب این خاک مانند عضو بدنم است هر گوشه ان که دردمند میشود روح جسم من و هر اتباع این جغرافیا دردمند هست .مگر این چی نیرنگ است که جای رای میتن جنگ خاموش شده جای که رای نمی تن باید در آتش بسوزن.چی فکر میکنید که از این توطعه ها سطح رهبری مملکت اگاهی ندارد .اخر چرا ملت اگاه نمی کنند که این پروژه تا چی وقت به کدام اهداف ادامه دارد.اگر کوچانیدن مردم است اگر فقیر ساختن مردم است تا وادار به یکجا شدن صفوف تروریست ها شوند پروژه تقویت شود .
اگر موضوع معادن است.هم معلوم شود اگر بر بادی سایر خانواده اسیا است مانند ما هم واضح شود .
همه چیز را در این ۴۰ سال از ما گرفتند حال یک اتفاق در بین ملت شریف باهم برادر مانده او را هم توسط انگیزه وسعت دادن قومی نژادی سمتی تعرض به حریم یکدیگر و کوچانیدن ساکنین‌که باعث عقده ها و انتقام گیری های خطر ناک میشود میگیرند.
الله همرایشان محاسبه سخت کند


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است