افسر وزارت داخله تیر باران شد
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۰۲    ۱۳۹۸/۷/۱۶ کد خبر: 160438 منبع: پرینت

افسر ریاست جرایم سنگین وزارت امور داخله در شاهراه پروان کابل تیر باران شد.

گفته شده است که که این رویداد ساعت 11 دوشنبه زمانی رخ می دهد که گروه طالبان موتر عامل عبدالخیبر یک افسر جرایم سنگین وزارت امور داخله در مربوطات ولسوالی قره باغ توقف می دهند و سپس او را تیرباران کرده به قتل می رسانند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
افسر
وزارت داخله
نظرات بینندگان:

>>>   میگفتند "الله و بلا سر ملا" حال هر جا قتل است سر طالبان است و شاید بعضی این قتل ها شخصی ، عقده یی و یا هم مرتبط به داد و معاملات مواد مخدر باشد.
آزاده

>>>   گروه بد نام طالبان مزدوران ای اس ای پاکستان دشمن مردم و کشور افغانستان به هر جنایتی که دسترسی پیدا کند دستور ای اس ای را عملی میکنند از این دم بریده ها غیر از وطنفروشی و بی غیرتی و جنایت دیگر چیزی دیده نشده و نمیشود.

>>>   شاید این افسر برای کسی دسیسه ترورست ویا لب را بسته بوده وکسی را بیگناه داغشی وطالب معرفی کرده وسبب زندانی شدن کسی شده تا اینکه به انتقام مواحه شده ف تعداد زیاد از جنائی خیل ها برای اینکه بتوانند پول حرام بدست آورند برای دیگرذان دسیسه میسازند
ارگان های ناکام کشفی ما یکی از دلایلش این است که اکثرا مانند کمپنی های خصوصی هستند
مثلا ریاست امنیت ناملی هشتاد فیصد پرسونل از پنشیر ووردک است ریاست دهم یا محافظت رجال دزد 90 فیصد از بدخشان هستند ، باو.جود اینکه بدخشی های همیشه محروم ومظلوم ما مستحق همه چیز هستند اما یک اداره رسمی نود فیصد پرسونل از یک ولایت فساد است
همینطور ریاست تروریزم وزارت داخله اکثریت از جلال اباد هستند که گویا کمپنی خصوصی جلال آباد باشد

>>>   ولسوالی قره باغ باید محاصره شود و ریشه های طالب و طالب پرستان از بیخ و بن کنده شود.

اگر جدی عمل نشود تبدیل به معضل همیشگی میشود پس یا الله سرعت عمل به خون افسران قهرمان و طالب کش ما احترام گذارید در غیر آن روحی قوای مسلح شکسته خواهد شد.

مردم شریف قره باغ
نگذارید که ISI در محل و منطقه شما هسته گذاری کند و تروریست های وطن فروش را جابجا کند.

>>>   زمانيكه پروان در تسلط طالب باشد، پس اين دها لافوك مانند الماس، كلكاني، و رئيس شورا و غيره در كابل غرق عياشي هستند و عسكر را طالب در مناطق شان تير باران ميشوند، لعنت به اين دولت دزدان و رهزنان ، حيف جوانان ما كه تحت نام هاي مختلف كشته ميشوند.

>>>   لافوک ها فقط در پی قدرت و ثروت هستند .نه آبرو دارند و نه عزت و نه غیرت.
در زمان حاکمیت طالبان این لافوک ها در اول تسلیم شده بودند مگر بعدن وقتی مقاومت ایجاد شد و جلو طالب گرفته شد باز هم برای تامین آینده خود مجبور شدند که به مقاومت بپیوندند.
حال هم با اشتباه در محاسبه رفتند و در پهلوی برادر کلان طالب یعنی غنی ایستادند مگر خداوند خجالت شان میدهد.
من نمیدانم این بگیل ها چگونه دوباره در بین مردم خود ظاهر خواهند شد.

>>>   افسر ریاست جرایم سنگین وزارت امور داخله در شاهراه پروان کابل تیر باران شد!
این سخن راست است!
افسر ریاست جرایم سنگین!
واقعا این ریاست در پهلوی مبارزه با جرایم سنگین خودشان نیز جرایم سنگین انجام میدهد!
من هم شکار این مجرمان سنگین شده ام!
بخاطر ّول توطیه کردند اما بعد از 40 روز بدون کدام دلیل در حبس نگهداشتند که بالاخره توس واسطه که نیاکانی مرا می شناخت که با تروریست رابطه نداشتیم نداریم و نخواهیم داشت!, ازاد شدم!
اگر او هم از طرف دردمندان چون من به جزا رسیده خو دوزخ جایش گردد و گر در دفاع از نوامیس از طرف طالب خر کشته شده باشد بلی قهرمان ما است!!!!!!!!!!!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است