شروع کودتای محب در کمیسیون انتخابات
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۲۱:۴۹    ۱۳۹۸/۷/۱۸ کد خبر: 160471 منبع: پرینت

آقای ننگ رییس دارالانشای‌کمیسیون انتخابات که از سوی اشرف غنی تعیین شده است، محمد کبیر پناهی رییس تکنالوژی این‌‌ کمیسیون را به دادستانی معرفی کرد.
آقای پناهی به رسانه ها گفته بود که در چند روز گذشته هکرها تلاش کردند تا سرور مرکزی را هک کنند؛ ولی موفق نشدند. این هکرها که از سوی حمدالله محب مشاور امنیت ملی رییس جمهور استخدام شده اند و با استقرار در سرک‌۱۶ وزیر اکبر خان وظیفه دارند که سرور مرکزی کمیسیون را هک و آرای خیالی تیم دولت ساز درج سیستم نمایند.

احمد سعیدی
(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
شایعات
انتخابات
نظرات بینندگان:

>>>   Sina J. Etemad
این باند تبهکار وطن فروش بدانند که جای شان عقب میله های زندان است .
با وجودیکه سرویر ها تحت مراقبت جدی قرار دارد اما بخاطر خیانت ملی که انجام میدهند بعد از اعلام نتایج به اشد مجازات محکوم شوند .

>>>   Amin Akbari
صرف آگاهی دادن ضرور نیست بلکه اقدام جدی و هدفمند در مقابل تخریبات نیز ضرور است، صرف رییس دار الانشاء صلاحیت حذف یک مسول را ندارد تمام کمیشنر ها و امضا خود رییس کمیسیون در حذف رییس تخنیکی ضرورت می باشد که بایست عملی گردد.

>>>   Tawfiq Rahimi
فرموده سعیدی صاحب دقیق است این آغاز کودتای محب در کمیسیونهاست امید است این محب نام هم یکروز انشالا به ثارنوالی معرفی خواهد شد.

>>>   Mohammad N. Aslamy
هکر یا هکر ها باید با پشتیبانان شان هر کس که باشد رسوا و به محکمه باید محول گردند. رسیدن به ریاست جمهوری به رای اکثریت مردم و به شفافیت صد فیصد بدست می آیید نه به تقلب، فریب، و جعل کاری.

>>>   Amin Akbari
شروع کودتا از داخل ارگ برعلیه نظام آغاز شده است و برای محو کودتا چیان بایست در داخل ارگ اقدام صورت بگیرد، تلویزیون ملی افغانستان از صلاحیت ارگ حذف و به یک نهاد ملی و مردمی بیطرف تسلیم داده شود، مصونیت همه اعضای کمیسیون مستقل انتخابات نیز توسط یک نیروی ملی مشترک تامین گردد. حمدالله محب از سفارت امریکا به مشاوریت امنیت ملی روی تخصص در کامپیوتر آورده شده است تماما” امور کامپیوتر ها ی، امنیت ملی، ارگ، قصر سپید دار در وزارت مخابرات ایجاب تحت نظارت بیست و چهار ساعته را می نماید.

>>>   Farhang Uz
اینها میخواهند تمام رای خیالی را در مدتی همین زمان وارد سیستیم کند ؟
وهم تصاور میشود وارد کرده تمام آرای. تلقب را به دیتا به نفع. خودشان باید به یک هفته مشخص میشد ؟

>>>   Hafiz Hamidi
امریکا اگر خواسته باشد که غنی شود هیچکس مانع شده نمیتواند و اگر نخواهد و غنی با محب که چوب دستش است کله شخصی کند درانصورت کله کدوی خامش را از دست خواهد داد . ارگ سر خور است بدانید و تاریخ ارگ را از شروع تا حال بخوانید !!!

>>>   Gulam Yahya Nzami
ملت که باآراي پاک خويش ميخواهندآينده خود وميهن خودرارقم بزنند هيچگونه تقلب وفريبکاري رانپذيرفته ودرمقابل هرگونه بي عدالتي وتقلبکاري ايستادگي نموده ومبارزه ميکنند

>>>   Ghafoor Amiri
این تقلب کاران بیرو نی دکته شده هیچ گاه نمیتوانند اسلام و دین ما یا ن را به دذ دند هر گز ای نها دین فروش خود فروش وطن فروش اند از اسلام هیچ ا گاهی ندارند چرا که حق حق حق را قبول ندارند

>>>   خاک سار
اومردم فاشستان شکست خورده اند نکزارین این چپاول گران انسان های وطندوست را زندانی نمایند وبه اهداف شوم وتقلب کاری برسند ازتمام مردم افغانستان تقاضامیکنم تا این عمل فاشستان متقلب را محکوم نمایند

>>>   Sul Ab
محب خاین ملی اگر تو از طریق خیانت و کودتای خاموشانه میخواهید که خود را به شانه های ملت ستمدیده ما حاکم بسازید آیا از کودتای ننگین هفت ثور کمونستها عبرت نمیگیرید که تا به الحال دامنه خونریزی ها چیده نمیشود

>>>   نورستانی ریس کمیسیون انتخابات:
از آدرس تیم مشخص زیر فشار هستیم، میگویند یا به نفع ما اعلان کنید یا انتخابات را به دور دوم ببرید.
از نظر شما این کدام تیم باشد، دولت ساز؟

>>>   غنی ارگ را تخلیه می‌کند
پس از نابود کردن اسنادهای‌ میلیون‌ها دالر اختلاس و فساد اداری در ارگ، پی‌پی‌اس از چند روز بدینسو اموال و الماری‌های مملو از اسناد را از ارگ بیرون میکشند که گواه کوچ کشی غنی از ارگ می‌باشد.

>>>   نگذارید که غنی فرار کند.

>>>   اشرف غین و .... محب دزدزاده اند و دزدی حرفه ای است که آن ها به آن مهارت دارند. او در انتخابات باخته ولی با استفاده از مهارت دزدی، نتایج آن را به یغما خواهد برد. دیده شود که آقای رئیس اجرائیه چگونه با این دزدان رفتار خواهد کرد.
داود

>>>   تا زمانیکه غنی و باند وی است . افغانستان اباد نمی شود.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است