هفده هزار افغانستانی در سال جاری وارد اروپا شدند
 
تاریخ انتشار:   ۱۹:۰۳    ۱۳۹۸/۷/۲۴ کد خبر: 160567 منبع: پرینت

بربنیاد یک گزارش تازه‌ای اداره سرحدات اتحادیه اروپا “فرنتکس” در ٩ماه اول سال ۲۰۱۹ میلادی، حدود ۱۷ هزار پناهجوی افغانستانی وارد کشورهای عضو اتحادیه اروپا شده اند.

گزارش این اداره “فرنتکس” نشان می دهد که در جریان سال روان میلادی، حدود ٨٠ هزار پناهجو وارد کشورهای شامل در اتحادیه اروپا شده که از میان این رقم ١٧ هزار تن آنان پناهجویان افغانستانی و ١٠ هزار آنان پناهجویان کشور سوریه هستند.

در گزارش اداره سرحدات اتحادیه اروپا آمده است که نصف پناهجویان افغانستانی از ایران به اروپا رفته اند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
پناهجو
اروپا
نظرات بینندگان:

>>>   از کنفوسیوس :
«خوبی و بدی به اندازهٔ کوه‌های هیمالیا واضح و آشکارند. اگر آنها را نمی‌بینید چشمان خود را درمان کنید»
«پیشینیان که می‌خواستند فضایل عالی را در سرتاسر ملک تابان کنند، ابتدا دولت‌های خودشان را به وجهی نیکو سامان بخشیدند. چون خواستند دولت‌هاشان را به وجهی نیکو سامان دهند، ابتدا خانواده‌هاشان رانظم و ترتیب بخشیدند. چون خواستند خانواده‌هاشان رانظم و ترتیب بخشند، ابتدا نفوس خود را تربیت کردند. چون خواستند نفوس خود را تربیت کنند، ابتدا قلب‌هاشان را مصفا کردند. چون خواستند قلب‌هاشان را مصفا کنند، ابتدا درصدد برآمدند اندیشه‌هاشان را قرین صدق و صفا سازند. چون خواستند اندیشه‌هاشان را قرین صدق و صفا سازند، ابتدا دایره معرفت خود را تا حد اعلی گستردند. این قسم گسترش دایره معرفت، در تحقیق از چیزها نهفته‌است. آن‌گاه که چیزها محل تحقیق واقع شدند، معرفت به کمال رسید. آن‌گاه که معرفت ایشان به کمال رسید، اندیشه‌هاشان قرین صدق و صفا شد. آن‌گاه که اندیشه‌هاشان قرین صدق و صفا شد، قلب‌هاشان مصفا گردید. آن‌گاه که قلب‌هاشان مصفا گردید، نفوسشان تربیت یافت. آن‌گاه که نفوسشان تربیت یافت، خانواده‌هاشان نظم و ترتیب حاصل کردند. آن‌گاه که خانواده‌هاشان نظم و ترتیب حاصل کردند، دولت‌هاشان به نیکی اداره گردید. (و سرانجام) آن‌گاه که دولت‌هاشان به نیکی اداره گردید، سرتاسر ملک به آرامش و سعادت رسید.»
ر

>>>   ای بدبخت کینه توز! اخر دلته یخ میکردی و می ګفتی که ۱۷۰۰۰ خراسانی، اخر چرا افغانستانی! چرا افغان نی؟
اخر هم دلتان خواهد ترقید!
ما هستیم!
افغان


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است