اشرف غنی رسواترین زمامدار جهان
 
تاریخ انتشار:   ۱۹:۱۸    ۱۳۹۸/۷/۳۰ کد خبر: 160638 منبع: پرینت

تاحال در هیچ گوشه جهان انسان عوامفریب، رسوا، بدنام، اختلاس گر، قاتل ملت، آدمکش، فاسد، فحشاگستر، تروریست، آدمکش، فاسد، دزد، مزدور، پولپرست، مقام پرست، شرف باخته و فاقد وجدان مثل اشرف غنی احمد زی ندیده ام!

این بحث گنجایش شرح کامل این جنایتکار بینظیر تاریخ افغانستان را ندارد و جنایت او را میتوان در کتاب هزار صفحه‌ای که ننگ نامه تاریخ خواهد بود درج کرد، اما تنها رفتار وحشیانه اورا در مورد تقلبات انتخاباتی و دستبرد به آرای جامعه و ملت را بویژه کسانی که حتی ناخون های انگشتان شان به آرزوی انتخاب یک زعیم ملی قطع شد، درنظر بگیریم، میدانیم که جنایت غنی وسطح تقلبات او در هردو دور انتخابات، به چه میزانی باور های جامعه را برای انتخاب واقعی رییس جمهور لگد زده است؟

غنی جنایتکار، این منفورترین چهره تاریخ افغانستان تا آنجا تقلب نمود که در برخی ولایات و ولسوالیهای جنوب ده ها مرتبه بالاتر از افراد واجد شرایط رای دهی صندوق های رای را از کارت های رای دهی مشبوع کرد. ماشین های بایومتریک را دزدید، سیم کارت‌های ماشین های بایومتریک را دزدید.
برای شامل ساختن رای غیر بایومتریک از همه توان استفاده کرد. بخاطر تغییر رای در کمسیون پیشنهاد رشوه نمود.

پس از همه ناکامی ها طرح ترور کمیشنر انتخابات را ریخت و پس از ناکامی اعلان انتخابات را بخاطر یک عمل شنیع شیطانی دیگر به تعویق انداخت!
بخاطر عبرت پولیس باید مسوولین که در این جنایت نقش دارند، محاکمه گردند.

پس از این همه رسوایی و جنایت و تقلب لاجرم افراد غنی به دستور او در نقش یک دزد رسوا و بد نام قفل«مرکز ثبت معلومات» کمیسیون انتخابات را که در آنجا حدود ۲۶۰۰ دستگاه ثبت وجود دارد شکست و برای مدت سه ساعت عملیات ویژه را به نفع خود براه انداخت.

پولیس ویژه و خاندانی که باید حافظ رای مردم می بود، در این جنایت دستان خود را آلوده ساخت و از متقلب دفاع کرد.
این عناصر فریب کار به جنایت شان اعتراف نمودند و سردی هوا را بخاطر گرم ساختن سربازان بهانه نمودند!
جاسوس شناخته شده سی آی ای بنام امرالله صالح این سرقت بزرگ و گستاخی کلان به سرنوشت یک ملت را در خمیر مو پالیدن نامید.
حالا به باور من این کمسیون اعتبارش را بکلی از دست داده وکمسیون بخاطر حفظ اعتبارش میتواند کاندیدای اشرف غنی احمد زی را به دلیل این جنایت بزرگ حذف نموده و آنرا از پروسه انتخابات محروم گرداند!

اینجا حرف بر سر شفافیت و عدالت انتخاباتی و نمایش دموکراسی واقعی برای نهادینه ساختن آن بر جامعه افغانستان است نه شخص رییس جمهور آینده. به باور ما هیچ تفاوتی میان عبدالله عبدالله و غنی احمدزی موجود نیست. حرف بر سر قتل دموکراسی است که توسط تیغ خونین غنی جنایتکار به قتل رسید و به تابوت گذاشته شد.
حالا هرگاه با این همه رسوایی و جنایت هرگاه غنی مثل یک دزد از درون صندوق انتخابات بیرون آید، او غیر از سرکرده دزدان چه نامی خواهد داشت؟
باید منبعد به عوض تیم تابوت ساز تیم دزدان بالای آنها گذاشته شود!

توریالی خاوری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غنی
جنایت
نظرات بینندگان:

>>>   توریالی بچیم اول بگو داستان تو واشرف غنی چیست تا بتوانیم بهتر قضاوت کنیم
هراتی

>>>   اشرف غنی بی ...آدم دنیا!! بی غیرت ترین انسان روی زمین!! .....ترین شخص جهان!! انگهی ما او را به عنوان رئیس جمهور خود پذیرفته ایم!! شرم باد بر ما که چنین رئیس جمهور داریم.

>>>   توریالی! من ریس جمهور افغانستان را بهترین شخص در اوضاع فعلی افغانستان است!

>>>   عبدالله عبدالله گفته است: من فصل ناتمام حبیب الله کلکانی را تکمیل میکنم بهمین دلیل باید برنده شوم ،

>>>   خاوري بچيم تو خو د همي آزادي بيان ، گو كدي خدا و راستي !

>>>   این مردک مریض و روانی که تشنه قدرت است و برای رسیدن از همه گزینه ها استفاده کرده و دزدان دیگر را همراه خود کرد و گروه چهل دزد را تشکیل دادند، با شعار های قومی و انحصار قدرت مردم رنجدیده افغانستان را به شمال و جنوب مرکز تقسیمات کردند، اینبار اگر در مقابل چنین اشخاص فریبکار و نابکار که دزد چراغ بدست هستند و همه چیز مثل روز برای مرد آشکار است کوتاه بیاید فاتحه دموکراسی را هم بخوانید!

>>>   بہترین مدیر و بہترین رہبر بہ سطح جھان ۰

>>>   بخدا قسم اشرف غنی فاشیست به مرض روانی گرفتار است. یک متعصب و مریض روانی چطور یک کشور بزرگ را اداره کرده میتواند.؟

>>>   احمدزی به دامان غربیها کلان شد و حتی با یک مسیحی غربی ازدواج کرد اولادهایش در دیسکوتک های امریکا اروپا عیش نوش میکند. پس چطور مردم مسلمان افغانستان یک رییس جمهور متقلب بیدین داشته باشد؟

>>>   اشرف غنی یعنی
یک امریکای
فاشیست
متقلب
بیرحم
قاتل
دزد
مریض
قوم پرست
دروغگو

>>>   مه فکرمیکنم بااین همه تقلب تبعیض شکستن قفل خودخواهی وقانون شکنی غنی کسانیکه این همه را نادیده گرفته بازهم ازاوتوصیف میکنند مسلمان واقعی ویک انسان باوجدان نیستند که این همه جنایت رانادیده گرفته وعمل کردهای غیراسلامی وغیرانسانی اورا توجه میکنند انسانیکه شیرانسان را خورده وباانسان نشست وبرخاست کرده باشد هرگزاین خاین وکثیف را توصیف نمیکند
....

>>>   اشرف غنی کسی است که چورو چباول را ریشکن کرده از کسانیکه به نام جهاد چور می کنند.
وسلام .

>>>   بعضی‌ها فکر می‌کنند وقتی قوای جسمی ضعیف شد، دیگر حال عبادت و حوصلۀ تلاوت قرآن هم برای انسان باقی نمی‌ماند.

>>>   سلام.
خاوری باید قضاوت عادلانه داشته باشی.جنایت ،چور کشتار وتجاوز دوران حکومت غارتگران را فرا موش کردی یا خودت هم از همان دار دسته هستی
غنی صرف دست جنایتکاران را کوتاه کرده وکرنه چیزهای را که اظهار نمودی غرض آلود است .نفرین بر همدستانت.
باشنده کابل.

>>>   در یک کلام اشرف غنی احمدزی یک انسان بی غیرت شوخ چشم عوام فریب خاین چپاولگر دزد سر باند دزدان و خاینین و از همه بدتر ملحد متقلب طرفدار خاینین جنایتکاران غاصبین دارایی عامه چون ریس غضنفر قوماندان زاهد الماس و قوماندان صافی اقبال وکیل در پارالمان وده های دیگری انها و دروغگویان رسوا شده سیاه چهره بخاطر عوام فریب دادن مردم و دروغ گفتن بنفع غنی تقلبکار دوران انتخاباتی اش از ادارات مختلف جمع اوری و در تیمش تعین و مقررکرده چون دانش سخنگوی قبلی وزارت داخله و سخنگوی وزارت دفاع و بعدش کمیسون مصالحه نامش فراموشم شد از همه جالبتر اینکه سلطانزوی اختطاف چی طیاره اریانا و تسلیمی انبه ای اس ای و دزد پول کرایه گرفتن طیاره به خاطر انتقال حجاج و وکیل اسبق مجیدی مربوط ولایت پکتیا و ده های دیگری را ازمایش کرده و تعین و مقرر کرده است ایا یک ریس جمهور یک کشور با همین خاصیت ترورست پرور و تقلبکار دوستان خاینین و غاصبین و جنایت کاران قومگرای معتصب شخصا سهم گیری با دزدان و مختلسین ضد اقوام و رهبران دیگر در نظام در کدام جای دنیا وجود دارد که اشرف غنی با همین اوصاف میخواهد باز هم با رای های ساختگی تقلبی بر گرده های مردم سوار شود و اینبار بقی کشور را به ترورستان بسپارد و قتل مردم را بیشتر کند و دزدی و چپاولگری را بیشتر از پیش انجام دهد بالاخره خودشاز ترس مردم به امریکا فرار کند و مردم کشور را با یک عالم درد و غم مبتلا و تنها گذارد .

>>>   غنی چیزی برای باخت ندارد.
نه دین دارد نه ایمان دارد نه شرف دارد نه عزت دارد نه آب دارد و نه آبرو.
تشت رسوایی اش از بام سیاست و دیانت و دنیا و آخرت افتیده و دامنش تا ناف بالا شده .
بعد از این هیچ هراسی از هیچ باختی ندارد.
متقلبان درجه اول انتخابات گذشته را مثل داودزی و سلطانزوی و وحید عمر و امرخیل و باقی دزدان امانت رای مردم را استخدام کرده و تو کلش را به شیطان کرده و در صورت باخت بی بی گل راهش را میگیرد و میرود لبنان و این آدم روانی شاید در علی آباد بستر شود

>>>   دین و ایمان یاد کردن خندیدن بر مردم است! زیرا همین ایمانداران دین فساد روی زمین است!

>>>   گفته اندکه" عقل سلیم دربدن سالم است" . شخصیکه مشکل روانی داشته باشد ,مشکل جسمانی مریضی داشته باشد عقل و قضاوت وتصمیم هایش ناقص است. عدالت درست کرده نمیتواند. کسیکه درین وطن زنده گی نکرده باشد به دین وآیین مردم ندانسته باشد چنین حاکم کشور را به پرتگاه ناودی میبرد.
بااحترام داکتر ع .ا.

>>>   پشتون به رهبری بابا غنی قدرت مطلق است شما خود را بکشید یا نکشید هیچ کاری تانسته نمیتوانید خود را بیخود آزار ندهید شما تاجک ها ترسو هم هستید.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است