عبدالله قرار بود توسط امنیت ملی ترور شود
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۵۱    ۱۳۹۸/۸/۱ کد خبر: 160645 منبع: پرینت

پس از چاشت روز یکشنبه، خبری درباره بازداشت مردی به ظن حمله بر محمد عبدالله، یکی از اعضای کمیسیون انتخابات پخش شد؛ اما پسان‌تر این خبر نادرست خوانده شد و گفته شد که این مرد کارمند امنیت ملی بوده است.
در میان چیزهایی که از جیب‌های این مرد به دست آمد، کارتی هم بود که در گوشه‌ای از آن لوگویی جاداده شده که چندسال پیش، طلوع‌نیوز از آن کار می‌گرفت.

خبری از ارگ ریاست جمهوری به بیرون درز کرده که نشان دهنده یک عملیات سه مرحله ای برای ایجاد تقلب گسترده در سرور مرکزی کمیسیون انتخابات بوده است.
این عملیات شامل سه بخش ترور، حذف و دستکاری در اطلاعات سرور مرکزی بوده که مرحله اول آن ترور عبدالله کمشنر سرسخت و تسلیم نشدنی کمیسیون انتخابات توسط مامور امنیت ملی بوده و مرحله دوم آن حذف و ترور یک تن از تیم انتخاباتی غنی (سلطانزوی) به عنوان دستاویز و زیر سوال نرفتن و حذف دو تن از فعالان ستاد انتخاباتی عبدالله (اخلاقی و...) بوده است.

مرحله سوم عملیات، نفوذ به سیستم مرکزی با حمله فیزیکی با کمک سه تن از ناظرین تیم دولتساز و جابجایی اطلاعات و در سرور مرکزی کمیسیون توسط دو فرد خارجی که به عنوان متخصصان شرکت درملوگ به کابل آورده شده اند، بوده است.

خوشبختانه هر سه مرحله عملیات با ناکامی روبرو شد و خانم شینکی کروخیل مسوول رسیدگی و گزارش دهی این عملیات ها از ترس افشا نشدن با دستپاچگی تمام قسمتی از اطلاعات را در صفحه گروهی (هک شده) به زبان آورد و علنی کرد.
در این میان اتحادیه های خبرنگاری و برخی از خبرنگاران دست داشتن امنیت ملی را در ترور های انتخاباتی نادیده گرفته و صرفا توصیه های ارگ در این زمینه اکتفا کردند.

(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
عبدالله
انتخابات
ترور
شایعه
نظرات بینندگان:

>>>   اشرف غنی اگر .....یهودی خود را هم به حراج بگذارد تا رئیس جمهور شود این کار را هم می کند. این بی حیا از همه چیز گذشته و انسانیت و مردانگی را پایمال نموده است. برای مردم ما شرم آور است که یک نامرد و متقلب و دروغگو و بی دین رئیس جمهور شود.

>>>   يك داستان كوتاه پليسي كه از ايده هاي الفرد هيچكاك الهام گرفته را خواندم. بد نيست!
به اينگونه داستان نويسي ها ادامه بده !
اما بكوش داستان هاي بعدي؛ كمي طويل تر باشند. ميتواني از داستان هاي خانم آگاتا كريستي هم بهره ببري !

>>>   افغانستان امنیت ملی ندارد صرف یک کگمپنی خصوصی امنیتی ناکانم ومفسد دارد که صرف مربوطیک ودو ولایت پنشیر ووردک می باشد ،
این افراد بی کفایت مفسد ترین انسانها درتمام ارگلان های حکومتای هستند، اینها تا انداغزه وجدان وایمان ضعیف دارند که به غرض انتقام گیری ضخصی وبدام انداختن کسی لک ها افغانی پول حکومت را ممصرف ودزدی میکننذ وبا راه اندازی دسیسه وخیانمت کسی رادردامئ می لاندازند که گویا ترورست وطالب است ، درحالیکه آن فرد هرگز کوچکترین علاقه ورابطه با مخالفین حکومت ندارد، تعدادی این افراد خائن تراز اشرار طالب هستند ،
ر

>>>   اشرف غنی مسئولیت تاریخ دارد تا نگذارد بنام انتخابات قدرت بازهم بدست غارتگران دهه هفتاد بیافتد،اگر تقلب باشد یا هرطریقی که مثمر باشد باید از برنده شدن این قانون شکنان جنگ سالاران دزدان قلدران غاصبان جلو گری شود ،واشرف غنی برای پنج سال دیگر الی زمان فراهم شدن صلح کشور را از شر این فرعون ها نجات دهد کسانیکه برای عبدالله رای داده اند به کدام برنامه اش رای داده اند؟؟ این رای ها قومی ، پولی ،،قابلی پلوی ،؛ ودالری است
ر

>>>   همان انتحاری دروغین برخیمه های زنان معترض هم کار همین کمپنی ناکام پنشیر وردک بود

>>>   سازمان های استخباراتی کشورهای همسایه چگونه فعال هستند ومخالفین حکومت شانرا که درهرگوشه جهان باشد دستگیر وبدام می اندازند ، استخبارات کشور پاکستان یک فرد هندی راکه غرض کارهای استخباراتی وارد هندشده بود دستگیر نمودند، سازمان اطلاعاتی همسایه غربی فرد پروپاگند چی برضد حکومت شان راکه روح اللهخ زم نام داشت طوری برایش دان گستردند که با پای خود از پاریس به بغداد آمد واز طیاره پائین نشده دستگیرش کردند وهمه رابطهایش راهم شناسائی کردند،
اما کمپنی خصوصی پنشیر وردک ماچی مصروفیت دارد؟؟
اینها بدنبال زنان روسپی به تاجکستان وهند سفر میکنند درهوتل های شهر نو مصروف فساد هستند ، براساس یک سروی بیشترین مراجعین فاحشه خانه هادرکابل جوانان امنیت ناملی هستند وصد ها فساد ومافیائیگریدیگر که هفتاد من کاغذ میشود، همانگونه که خغادیست های نجیب حالا دراروپامانند موش درنهکاوی ها زندگی میکنند وخودرا از مردم پنهان میکنند روزی روی این دسیسه بازان مفسد هم یسیاه وافشا میشوند

>>>   به نقل از هشت صبح، افغانستان در جریان ۱۶ سال (۱۳۸۱ – ۱۳۹۷) بیش از یک میلیارد و ۱۹۰ میلیون دالر امریکایی از کشورها و سازمان‌های مختلف جهانی قرض گرفته است.
این وام‌ ها به هدف تطبیق پروژه‌ های انکشافی به دولت سپرده شده است. طبق اسنادی که در اختیار روزنامه ۸صبح قرار گرفته است، تا پایان سال گذشته خورشیدی، تنها حدود ۱۱۲ میلیون دالر از این وام ‌ها به کشورها و سازمان‌ های وام ‌دهنده برگردانده شده است. از مجموع سود این وام‌ ها نیز حدود ۶۵ میلیون دالر به وام ‌دهنده‌گان پرداخت شده است. به این ترتیب، افغانستان در حال حاضر بیش از ۱ میلیارد و ۷۸ میلیون دالر از این وام‌ دهنده ‌گان، بده ‌کار است

>>>   امنیت ملی و پولیس ملی توسط اشرف غنی احمدزی نوکر امریکا به گروگان گرفته شده و برای مقاصد شخصی غنی احمدزی استفاده میشود.

>>>   داود سلطانزوی خودش پلانگزار و مهندس تقلب و ترور محمد عبدالله است و او در لست ترور بوده نمیتواند. یاد تان باشد که داود سلطانزوی یک جاسوس پخته و آبدیده سی‌ آی ا است و خیلی‌ خوب برنامه‌های تروریستی را مهندسی میکند و چون به عنوان مشاور فعالیت دارد کسی‌ گمان هم نمیکند که کار این شخص با تبانی سی‌‌ای ا ترور و حزف اشخاص ملی است. این آنسان کثیف بسیار خطرناک است.
ای دل طریق رندی از محتسب بیاموز
مست است و در حق او کس این گمان ندارد

>>>   چرا این کارمند امنیت ملی به جای رفتن به وظیفه محول شده گرد و بر عبدالله می گشت.

>>>   آقا زاده
وقتی خودت اطلاعات داری که کارمندان امنیت ملی همچو کارهایی میکنند چرا افشا نمیکنی و مستندات خود را تسلیم محکمه نمیکنی

>>>   مکتب لانه زاغ
معلم سر صنف به يكي از شاگردان
گفت درس چوپان دروغگو را بخوان.
بچه زد زير گريه و گفت : نمي توانم آقا معلم!
معلم پرسيد: چرا؟
بچه پاسخ داد: معلم صاحب ! پدرم اين صفحه را از كتابم پاره كرده.
معلم بر آشفت و جويا شد: به چه دليل؟
پسره با لحني لرزان گفت : معلم صاحب!
پدرم چوپان است. از خواندن اين درس سخت خشمگين شد و رو به من گفت:
من و پدرم و پدر بزرگم و بسياري از مردم چوپان بوديم و هيچ کدام دروغگو نبوده ایم
اما يك نفر در ده ما پيدا شد و گفت به من راي بدهيد تا براي شما مکتب بسازم، خانه درست كنم ، به روستا جاده كشي كنم و برای فرزندانتان شغل ايجاد كنم.
ما هم باور كرديم و به او راي داديم و آقا شد نماينده مجلس و به هيچيك از حرف هايش هم عمل نكرد و جواب سلاممان را هم نمي دهد.
به معلمت بگو اين صفحه را پاره كردم تا
به جاي چوپان درغگو درس جديد:
" نماينده دروغگو را تدريس كند
معلم:صاحب بجای چوپان دروغگو کمیشنران ونماینده کان دورغگو تدریس کن در جامعه اوغانستان بسیار کار آمد است

>>>   بمانند آفتاب روشن و هویدا است که اشرف غنی احمدزی کوچی این فاشیست و مغز متعفن قرن 21 در انتخابات تقلب نموده و چون جلو تقلبات سازمان یافته اش توسط چند تن کمشنران پاک نفس گرفته شده حالا با توطیه ، حذف فزیکی و شکستن دروازه دیتا سنتر کمیسیون انتخابات میخواهد به آرای قانونی وپاک مردم دست برد بزند ، ولی برخی افراد فاشیست ، نوکرصفت ، قوم پرست و مزدبگیر ارگ وشورای امنیت محب ، به هیچ وجه شکست شانرا قبول ندارند و باز سر کیر پنجشیری ها خیز میزنند، پنجشیری ها مردمی بودند که دوبار کشور را ازدهن استعمار و اشغال سرخ و سیاه مردانه وار بیرون کردند ، دل تان بکفد پنحشیری ها و سایر تاجیکان قهرمان واقعیتی اند که به هیچ وجه فاشیستان و قبیله پرستان نوکرصفت نمیتوانند آنها را نادیده بگیرند.
کوه کن

>>>   معلوم شد بسيار ترور ها از طرف امنيت ملي ميشود باز طالب ميگه بلي كار ما بود كه خود را قوي تر نشان بدهد بسياري كشتن قتل و قتال ترور كار امنيت ملي است. خودشان خود را افشا كردند .

>>>   Baha
عجب صبری خدا دارد ؟
سرمای زمستان عجب معجزه هایی می کند، کودکی فقیری از سرمای زمستان جانش را از دست می دهد و برای دیگری قفل های تاج و تخت باز وشکسته می شود تا بر اریکه قدرت تکیه بزند!
ستایش کنید یخبندان الاسکا و سایبریا را که " دولت ساز " اند!
ونفرین به دزدانی که شبیخون می زنند درسرمای طاقت فرسای زمستان در قطب شمال و " تابوت ساز" اند برای فرزند من و تو...


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است