مولوی حسام تکذیب کرد
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۳    ۱۳۹۸/۹/۵ کد خبر: 161077 منبع: پرینت

این جانب حبیب الله حسام، رییس شورای اخوت اسلامی، ریس مجتمع اسلامی افغانستان، عضو رهبری شورای انسجام و هماهنگی مجاهدین وعضو رهبری نهضت العلمای افغانستان خطیب مسجد جامع باغ بالا و عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب بین مذاهب اسلامی و صاحب امتیاز مجله بسوی مسجد، با تاسف فراوان از طریق برادرانیکه در پی تیوری توطئه بر ملت باعزت و سرافراز مان بودند میخواستند فضای برادری، همبستگی و هم صدای را برهم بزنند و شیرازه وحدت و برج های عزت را برهم بریزند و جوی اجتماعی را مکدر نمایند! دست به شایعه پراکنی زدند؛ گویا در جلسه یی خدا نا کرده به قوم نجیب و شریف و با استعداد هزاره توهین کرده ام؛ این در حالی است تاج کرمنا هدیه الهی به همه انسان ها است و آموزه های اسلام و الگوی پیامبر اعظم می آموزاند که انسان ها در خانواده بزرگ انسانی فرزند یک آدم اند و در خانواده اسلام باهم برادراند و من بهترین دوستی و معاشرت را چه در شورای اخوت اسلامی و چه در نهاد های دینی فرهنگی دیگر با این مردم با فرهنگ و صادق داشته ام و دارم؛ معاذالله که در هیچ زمان و مکانی کلمه یی علیه این قوم صادق و با فرهنگ رانده باشم.

به صراحت اعلام می کنم و آن شایعه را تکذیب می نمایم و از دادگاه عالی ودادستانی کل میخواهم موضوع را مورد کند و کاو قرار بد هد تا فرهنگ توطئه، تفرقه، تنازع، بی باوری و بی اعتمادی و بحران سازی جای خود را به برادری، همبستگی، هم دیگر پذیری، تعامل سازنده، تعاون و تکافل اجتماعی خالی نماید و ملت رنج دیده از گرو افکار استخباراتی که منش و روش یهود و بنی اسراییل در دراز نای تاریخ بوده نجات یابد و قرآن کریم برای بیداری پیروانش هشدار می دهد و این فرهنگ خبیثه را به سخت ترین الفاظ نفرین نموده محکوم می کند: ( قُتِلَ الْخَرَّاصُونَ )
"مرگ (و لعنت) بر دروغگویان و شایعه افکنان در جامعه."

بحمدالله ما فرزند اسلام و انقلابیم و شاگرد مکتب جهاد و رشادت، ایثار گری ایم و داعیه دار دعوت بسوی خدا و اسلام، وحدت مسلمانان به محور کلمه توحید؛ در صف مرصوص قرآن پسند ایم و پرچم دار برادری و اخوت اسلامی میان مسلمانان هستیم و سرگاروان قافله اسلام خواهی؛ استقلال طلبی و آزاد منشی در کشور عزیز ایم، مطمئنا این راه دشمنان معلوم الحال و زیادی تحت حمایه صهیونیسم، سکیولارایزم و شئونیزم، صلیب ایزم و لبرال ایزم استخبارات محور و حکومت های امنیت محور قرار دارند و ملت مومن شاهد چند بار به زندان کشیدن، به انتحار بستن و اقدام به ترورم بودند!

بطور قطع و یقین بنده را ملت عزیز می شناسد و امیدوارم چریک های پیش مرگ هم بدانند که زیر پرچم یک زن صلیبی در حرم سرای داخل نمی شوم و ایمانم واندیشه ام در این دایره خبیثه نمی گنجد و به خدای باورمندام که ولی مومنان است و عزت را از آن خود، پیامبرش و مومنانش نموده و این کف های روی آب نابود شدنی و حق محقق شدنی است، باطل نابود شدنی و حق پیروز شدنی است و اکنون صفی که در آن قرار دارم از چند ویژگی برخور دار است:
این جریان متشکل از ملت مسلمان، مجاهد و متحد بیدون تبعیض قومی، مذهبی، سمتی و گرایش های ستم پروری دیکتاتوری است و تلاش مان جلو گیری از فتنه نفاق، لادینیت، استعمار پروری، جنگ وخون ریزی، جلوگیر از محروم سازی، استخفاف و تضعیف اقوام می باشد!.
ما بر مبارزه خود ادامه می دهیم و در برابر توطئه تمکین نمی کنیم!.
مطمئن هستم که این حرکت نامیمون نیز در ادامه ی توطئه ها و تهمت های فراوان دیگری است که علیه این حقیر سامان میدهند.
واللٌه من و راء القصد.

مولوی حبیب الله حسام


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   ‏‎M Hussain Azizi‎‏
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!
این نکته خیلی روشن است که صالح ازاهانت نژادی درمورد بینی هزاره توسط تیم ثبات وهمگرای خبر داد. واین نکته نیز روشن شد که صالح از این سوژه و تحریف صورت قضیه به نفع تیم دولت ساز، بهره برداری سیاسی نمود. و اما همین اهانت شدگان بینیی که در جلسه نخبگان ثبات وهمگرای ازنظر شکل وقیافه به وسیله ی مولوی حسام مورد جوک سیاسی قرار گرفتند بد وبیراه به صالح گفتند وصالح نیز آن را شنید. کافی یا ناکافی معزرت خواست؛ باشه سرجای خودش.
اهانت شدگان منتظر بودند که این سخن گفته شده یانه؟ یاصالح دروغ می گوید! اصل ماجرا روشن شد که چنین توهین نژادی صورت گرفته؛ ان هم توسط یگ عالم دین که همیشه ازعدالت خدا وروز معاد سخن میگوید.
وقتی گند گفتار نژاد پرستانه مولوی حسام بالازد، آن توهین آشکار تاریخی را به جوک تعبیر نمودند.
سوال این است که آیا در یگ نظام مبتنی بر دموکراسی، از کی تاحالا واژه های نژاد پرستانه وتهوع آور به جوک تبدیل گشته؟ ازکی تا حالا درمحافل بزرکان واهل خرد توهین نژادی ، تحقیر بینی وشکل و شمائیل هزاره به جوک تبدیل گشته که مردم ازآن بی خبراند؟
آیاوقتی عبدالله اظهارات صالح را غیر اخلاقی می خواند وبه شدت به او می تازد؛ واماچرا درمورد اظهارات وقیحانه ی مولوی حسام وهمراهانش سکوت می نماید ویک کلمه هم در آن مورد به مردم چیزی نمی گوید؟
پرسش این است که وقتی عبدالله در مورد نفرت پراکنی های حسام سکوت می کند؛ ایا صحه گذاشتن وموافق بودنش با افکار حسام را درمورد هزاره ها تائید نمی نماید؟

>>>   مولوی صاحب خدا ترا ببخشد.
این غنی آدم کش و سادیست است و قیضه اش در دست بی بی گل است.

حال که از فعالیت های لازم مانده دست بسته دستورات
بی بی گل را اجرا میکند.

ترسم اگر که بی بی گل بفهمد کدام توطئه نکند.

>>>   یقین دارم هم عبدالله عبدالله و هم بعضی های دیگر در این مجلس با شنیدن این جوک خندیده اند و شاید هم مورد تأیید شان قرار گرفته باشد.

>>>   بینی امرالله کوهان شـــــتــــر ی است اینگونه افراد از نظر روانشناسی خیلی ناقص توصیف شده اند مثلا : جاسوس مشرب متکبر، متقلب ،متحجر ،متنفر ،چاخان ، ابن الوقت ، پله بین ،فتنه ،ومانند شتر چندین خم وپیچ وکجی وراستی دارند ،
سعدی علیه الرحمه درگلستان خود فرموده ای فرزند هر آئینه ازینگونه افراد بپرهیز ، که پشیمانی آری وآنگاه ندامت ترا سودی نبخشد،

>>>   همین استادیدی راکه دربالا ازشان نام بردی تازمانیکه در قدرت بودند درخدمت همین ( فاشیزم )آیا نبودند بطور مثال مراد علی

>>>   فكر ميكنم خواب قدرت انقدر انسان را كور ميسازد كه به هم زبان و قوم خود هم توهين ميكند. بعد از پيروزي مقاومت و شكست كامل طالبان و پاكستاني ها در كشور طالع امرالله صالح بلند شد و از طرف مارشال صاحب فهيم رحمت الله عليه به صفت رييس امنيت تعيين گرديد و علت اين تعيينات هم داشتن تحصيلات مسلكي امرالله خان در رشته جاسوسي بود . ورنه مثل امرالله صالح مليونها جوان در صف اول مقاومت عليه پاكستان و طالب و عرب جنگيده بودند و بهتر ا امرالله خان شجاعت و غيرت هم داشتند.
متاسفانه امرالله خان امروز به قوم شريف هزاره بخاطر موزه پاكي به اشرف غني متعصب توهين نموده كه جاي بسا شرم و خجالت است. قوم محترم هزاره و قوم محترم تاجك از خم جدا نيستند هردو به اسم يك قوم بنام فارسيوان ياد ميشوند چون هردو زبان مشترك دارند.
ما به صفت تاجك و به صفت فارسيوان سخنان امرالله صالح را نكوهش و تقبيح نموده از مردم محترم فارسيوان خصوصا قوم هزاره ميخواهيم سخنان همچو ديوانه هاي قدرت را سخن قوم تاجك تلقي نمايند چون امرالله صالح از طرف قرم تاجك قبلا عاق شده است و در دامن اشرف غني و متعصبان اطراف او چند صباحي به خواري و ذلت زندگي افتاده است.
زنده باد دوستي فارسيوان ها ( هزاره و تاجك) .
سلطان سنجر


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است