گارد ملی نیویورک عازم افغانستان می‌شود
 
تاریخ انتشار:   ۱۹:۴۸    ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ کد خبر: 161670 منبع: پرینت

گارد ملی نیویورک عازم افغانستان می‌شود تا در حملیات 🔻نظامی شرکت کند.
رسانه های آمریکایی گزارش دادند که شماری از نظامیان گارد ملی نیویورک برای اعزام به افغانستان آماده می‌شوند.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از «آسوشیتدپرس»، 24 تن از نظامیان گارد ملی آمریکا پنجشنبه آینده برای آمادگی پیش از اعزام به افغانستان به پایگاه «فورت بلس» در تگزاس می‌روند.
در ادامه این گزارش آمده است که این نیروها پس از این دوره برای یک بازه 10 ماهه و تامین امنیت یک فرمانده نظامی آمریکایی به افغانستان اعزام خواهند شد.

پیش از این نیز «آرمی تایمز» گزارش داده بود که یک تیپ رزمی ارتش آمریکا که در پایگاه «فورت درام» نیویورک مستقر هستند زمستان امسال در قالب نیروهای چرخشی به افغانستان اعزام می‌شوند و جایگزین تیپ سوم رزمی نیروهای هوابرد لشکر هشتاد و دوم ارتش آمریکا خواهند شد.

آمریکا در حالی بر ادامه حضور نظامی در افغانستان پافشاری می‌کند که طالبان همواره تاکید کرده تنها درصورت خروج همه نیروهای خارجی حاضر به پذیرفتن صلح است.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
گارد ملی
آمریکا
نظرات بینندگان:

>>>   میخواهم دریک نکته ای کوچک این بحث تماس بگیرم وان این که طالبها فقط درصورت برامدن امریکای ها حاضر به مصالحه هستند اما نگفته اند که صلح با که؟ اگر منظورشان از مصالحه با امریکا باشد اول اینکه انهارا خارجی ها ساخته اند وکسی با دست نشانده واجنت وسرسپرده اش چرا وچگونه صلح میکند ؟واگر انها میخواهند با هموطن های خود از در مصالحه پیش بیایند دیگر شرط برامدن خارجی ها چه معنی خواهد داشت؟ازین معلوم است که این نشست وبرخواست ها و دیدوباز دیدها درامه ای بیش نیست وچون منبع تمویل وتسلیح هردوطرف یکی است ازین رواین سناریوادامه خواهد داشت تا هرچه بتوانند خون انسان وافغان را بریزند وکشور عزیز ما را بیشتر به ویرانه تبدیل نمایند
گل نبی عیدی زاده

>>>   هر چقدر نمایندگان عراق غیرت نشان دادند در برابر آمریکا نمایندگان افغانستان ...

>>>   افغانستان شار بی دروازه است هر سگ و شغال که بخواهد میاید هیچ کسی نیست که پرسان کند این کشور بی صاحب نیست


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است