اول تیرباران میکنند، بعد تحقیقات میکنند...!
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۴۹    ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ کد خبر: 161724 منبع: پرینت

مطمین هستم شما حتمآ بامن همنوا خواهید بود که کشوری را در جهان سراغ نخواهید داشت که بالای خود عریضه کند و جنایت انجام داده اش را خود بدوش بگیرید خود و نظام اش را محاکمه کند، من که چنین کشوری را در سطح جهان تاکنون بجز رژیم و حاکمیتی موجود ارگ کابل واقعاً تاکنون سراغ ندارم که دست به چنین خودکشی بزند.

جالب ازهمه اینکه :" خود کوزه و خود کوزه گر و خود گل کوزه" و به اصطلاح کارشناسان مجرب و کارکشته در زمینه از جمله اقبال صافی، نماینده ولایت کاپیسا و.... عضو این کمیته تحقیق نیز هستند.

قصه جانانه ای به یادم آمد:
حکایتی است گویند روزی پرنده های محله خانه و کاشانه خود را رها مینمودند و همه در حال فرار از یک منطقه به منطقه دیگر میشدند، بقیه حیوانات و جانوران همه در حیرت شدند و از این پرنده ها پرسیدند؛ چرا با این سرعت و عجله در حال فرار هستید و منطقه را ترک میکنید؟
در جواب گفتند: یک گروه خونخوار در حال لشکر کشی اند و قصد کشتند حیوانات و جانوران پستان را دارند و اگر بدانند کسی دارایی پستان است آنرا فورا نابود میکنند.

جانوران دیگر با تعجب برای شان گفتند: شما که از این امر مبرا بوده و فاقد پستان هستید نباید به شما آسیبی برسانند، پس این ترس و فرار برای چی؟
در جواب گفتند: شما چقدر هفته فهم و بی خبر از دنیا هستید... نخیر اینطور نیستذ، اول میکشند بعد پرسان میکنند.
شرح حال اش را شما خود دانید.....

عطا صفوی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
امر ستار
می کشند
نظرات بینندگان:

>>>   این تحقیقات و بررسی در صد ها قضایا از جانب ارگ فقط بخاطر فریب مردم و ارامش مردم است تا امروز که بیشتر از پینجسال از حکومت غنی میگذرد بفرماید از همان بررسی هایش که یکی انرا به مردم روشن ساخته باشد و عاملین انرا به پنجه قانون سپرده باشد همین قطه قاتل امنیت ملی چهار جوان تحصیل کرده بی گناه را در ولایت پاکتیا در خانه شان گرفتار و در خارج خانه انها را محکمه صحرایی کردند چه شد بررسی موضوع که ارگ هیت تعین کرده بود به فامیل ان چهار برادر و مردم پاکتیا تا امروز گفته نشده که امر کننده این قتل وحشیانه به تحقیق کشانده چه رسد به سایرین قاتلین این موضوع قتل صحرایی توسط امنیت ملی هم به خاموشی مانند دیگران سپرده میشود برسی و تعین هیت همه فریب و اغوای مردم است نه حقیقت موضوع وکیل اقبال صافی یکی از طرفداران سرسخت و تقلبکار در پر کردن صندوق های رای بنفع غنی در انتخابات ریاست جمهور در پروان و کاپیسا است اقبال صافی همان کسی است که یک خانم خواسته بود تا جلو پر کردن صندوق های رای های تقلبی صافی را بگیرد با بی غیرتی تمام اول خودش انرا برویش سیلی زده بود و توسط بادیگاردان مسلح اش انرا بزور تفنگ از منطقه دور کرده بودند این همان اقبال صافی خاین است شما خود میدانید که ریس ارگ برای چه منظور اقبال صافی خاین را برگزیده در جمع هیت تحقیق کننده امید کردن به چنین تحقیقات ها کاملا اشتباه است .

>>>   اگر گنهکاربوده مستخحق کشتن بوده واگر بیگناه بوده شهید شده به جنت نزد حوران میرود

>>>   کشتن هدف غنی است و پرسان کردت برای احمق ساختن نا کشته شده ها است تا روزی آنهارا هم بکشد در غیر آن کدام کمیسیون حقیقت یاب تا حال آمده و نتیجه کار خود را اعلام کرده فقط یک راه مانده وقتی غنی یکی را کشت در بدلش باید دو تا را بکشی
یکی و خلاص

>>>   قصه اصلاً طور دیگر است.
در یک شهر آوازه شده بود که کدام آدم سه تا .... دارد.
پادشاه امر کرد که عاجل او را دستگیر کنید و یک بیضه اش را بیرون کنید!
تمام مردان در شهر هر طرف فرار میکردند.
یک نفر عریبه که در شهر آمده بود ،پرسید که شما چرا فرار میکنید؟شما خو سه بیضه ندارید!
مردم جواب دادند:سربازان پادشاه اول خایه ها را بیرون میکشند و بعداً شمار میکنند که دو دانه است و یا سه دانه؟

>>>   پدرام قاضی زاده
من به عنوان شاهد عيني ٢١ جسد افراد ملكي از حادثه ي بمباردمان دو روز قبل شيندند را به چشم سر ديدم كه زنان، كودكان، نوجوانان و بزرگ سالان هم در بين شان بود.
اما هنوز هم مسئولين ميگويند: كه اين رويداد تلفات ملكي نداشته است.

>>>   نام اشرف غنی را که می شنوم استفراقم می آید. این مردک رشد یافته کارخانه های اسرائیلی و امریکایی است. با کثافات بزرگ شده است و هرگز از کثافت کاری شرم و عار ندارد. او از انسانیت بویی نبرده و به همین علت کشتن آدم برای او کار عادی و معمولی است.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است