محدودیت شبکه های مخابراتی در بادغیس
 
تاریخ انتشار:   ۱۵:۰۵    ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ کد خبر: 162135 منبع: پرینت

باشندگان ولایت بادغیس در شهر قلعه نو، مرکز این ولایت در اعتراض به محدود شدن فعالیت‌ های شبکه های مخابراتی، دست به تظاهرات زدند.
به گزارش طلوع، اعتراض کنندگان هشدار می ‌دهند تا هنگامی که خدمات شرکت‌های مخابراتی ۲۴ ساعته نشوند، از این شبکه‌ های مخابراتی استفاده نخواهند کرد.

محمد شریف، یکی از اعتراض کنندگان می گوید: "ما در این تظاهرات طی یک قطع نامۀ پنج ماده ای از طالبان خواستیم که دوباره رفاع مردم را برهم نزنند و فعالیت ‌های شبکه‌ های مخابراتی، را قطع نکنند.»

صابر، اعتراض کنندهۀ دیگر در این باره می گوید: "به خاطر قطع شبکه‌ های مخابراتی که در بادغیس رخ داده، تظاهرات دسته جمعی را راه اندازی کردیم. ما خیلی متضرر شدیم و خواست ما از حکومت و مخالفین این است که شبکه ‌های مخابراتی را، مختل نسازند.»
اعتراض کننده ها می افزایند که شبکه‌ های مخابراتی از۱۰ روز بدینسو در یک شبانه روز، تنها شش ساعت کار می ‌کنند.

ضیاالدین اکازی، عضو مجلس نمایندگان از این ولایت، می گوید: "ما صدا می کنیم بالای اترا که مشکلات ما را حل کند، مردم با مشکلات رو به رو است. اگر حل نکند ما در بادغیس هیچ چیز از این ها نمی خواهیم..."

ریاست مخابرات بادغیس این مشکل را تأیید می ‌کند و می ‌افزاید که تهدیدهای طالبان باعث شده تا شبکه ‌های مخابراتی فعالیت ‌های شان را کمتر سازند.
عزیزالله صابری، سرپرست این ریاست می گوید: "قطع نامه خود را به ما تسلیم کردند. ما قطع نامه این ‌ها را با مکتوب به خدمت جناب وزیر صاحب مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و ادارۀ اترا ارسال می کنیم."

این نگرانی ‌ها در حالی ابراز می ‌شوند که از دو سال بدینسو شبکه‌ های مخابراتی ولایت بادغیس در یک شبانه روز ۱۲ ساعت فعالیت داشتند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
مخابرات
بادغیس
نظرات بینندگان:

>>>   طالبان کثیف این نوکران بیگانه را بکشید
طالب نه آدم است و نه مستحق ترحم


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است