شاه‌حسین مرتضوی، گل به خودی می‌زند
 
تاریخ انتشار:   ۲۱:۳۷    ۱۳۹۸/۱۲/۲ کد خبر: 162279 منبع: پرینت

بارها نوشتم که عامل اصلی حذف هزاره‌ها از رده‌های بالایی ادارات و وزارتخانه‌ها، مرتضوی، سالم حسنی و مشاورین دانش هستند؛ زیرا آن‌ها نه تنها از آن‌ها محافظت و حمایت نکردند، بلکه در برابر اعتراضات مردم نیز ایستادند و با توجیه‌گری، از سیاست حذفی حمایت و در نتیجه، اعتراضات را بی‌اثر کردند.

امروز نیز برای رد ادعای استاد خلیلی، مرتضوی یک نامه‌ی جعلی و بدون مهر و امضا را نشر کرده است، در حالیکه ذوالفقار، چون جناب معاون وزیر از قیافه هزارگی او خوشش نمی‌آمده، مجبور به استعفاء و به جای او یکی از افراد امرالله صالح گماشته شده است. اسناد ذیل این امر را تأیید می‌کند.

چندین بار نوشتم که امرالله صالح بسیار جسور و دانش و غضنفر بسیار عاجزند، لذا صالح ممکن است از سهم غنی امتیاز گرفته نتواند، اما هزاره‌ها و ازبیک‌ها را چون حامی ندارند، از ادارات اخراج و نیروهای خود را جایگزین آن‌ها خواهد کرد.

نوت: به مرتضوی، سالم حسنی و مشاوران دانش توصیه می‌شود؛ اگر از حق و حقوق هزاره‌ها و از کارمندان هزاره‌ها دفاع و حمایت نمی‌توانید، حداقل در برابر اعتراضات بیرونی، ایستاد نشده و دست به توجیه‌گری نزنید و اجازه دهید که معترضین با فشار از بیرون، مانع اخراج معدود کارمندان هزاره از ادارات شوند.

محمد نسيم جعفری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
شاه‌حسین مرتضوی
مرتضوی
نظرات بینندگان:

>>>   درخت گفته اگر دسته از خودم نمی بود تبر مرا زده نمیتوانست و اگر دانش و مرتضوی و سالم حسینی و باقر دو مشاور دانش همکاری و همیاری با ریس ارگ غنیاحمدزی نمی بودند مردم هزاره به چنین اخراجی ها از پست های دولتی روبرو نمیگردیدند همین چوکره گک ها و غلامک های خود فروخته شده به ارگ در سبکدوشی مردم هزاره از ادارات دولتی نقش و دست دارند .

>>>   مگر مرتضوی هزاره است؟
فکر میکنم در تذکره برقی اش افغان نوشته شده نه هزاره
اگر نشرش کند بهتر است.

>>>   من فکر می کنم به شما چیزی نرسیده واگرنه بیشتر از مرتضوی ودیگران تلاش خواهی نمود
علی پور

>>>   حیف تخلض مرتضوی به این سکه چند روی - این باید تخلض خود را پاچه خار می ماند

>>>   صالح بی ریشه است آنقدر نیروندارد.
عبید.

>>>   مرتضوی فعلن در دفتر خانم رو لا غنی مشهور به بی بی گل در خدمت زهره یوسف شاید قرار داشته باشد.
بیچاره از بس زیاد خورده کلوله شده و چون توپ هر طرف میلولد.

>>>   تلخ ترین حقیقت اینست که این متفکر فاشیست دوم جهان بعد از هیتلر نه تنها جعلی و تحمیلی است بلکه بزرگترین تهدید به امنیت ملی و منافع ملی افغانستان نیز می باشد.

>>>   بی غیرت بی غیرت است حتی اگر هزاره باشد...دربین هزاره ها یگ مرد ::شهیدمزاری::ره....بود


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است