گروهی که یک ملت را گروگان گرفته است
 
تاریخ انتشار:   ۰۷:۵۸    ۱۳۹۹/۵/۱ کد خبر: 164270 منبع: پرینت

گروهی که یک ملت را گروگان گرفته است شاید به دو هزار تن نرسد. گروهی‌که سال‌ها بر گرده های ملت سوار است. گاه وزیر، گاه وکیل، گاه رییس، گاه عضو این شورا و آن مقام پوشالی، گاه مشاور و گاه سفیر و گاهی هم جنرال و مارشال می‌شود. این‌ گروه دوستان نزدیک امریکایی‌ها، اروپایی‌ها، روس‌ها، چینایی‌ها، هندی‌ها، پاکستانی‌ها و ایرانی‌ها هستند.

این گروه سرسپرده‌ترین مزدوران تاریخ هستند. هر کشوری که پول بیش‌تر دهد، خورجین مزدوری همان‌جا پر می‌شود. از همین‌جا است که فرقی میان روسیه، امریکا، چین و هند را نمی‌شناسند.

برای این گروه چیزی به نام ایمان و عقیده معنا ندارد. ایمان اصلی منبع کلان پول است و همین! این گروه حتا با طالبان و سایر گروه‌های تروریستی دشمنی ندارند. زنان و فرزندان این گروه در خارج از کشور به سر می‌برند.

جالب این‌است که این گروه خانواده های خود را از فقیر ترین کشور جهان به غنی‌ترین کشور های جهان در خلیج، ترکیه اروپا و امریکا کمک مالی می‌کنند تا آن‌ها از زندگی لذت ببرند. این گروه نسبت به مافیای ایتالیا و روسیه، به مراتب قدرت بالای مانور دارد. این گروه در حکومت، قضا، پارلمان، احزاب سیاسی، سکتور اقتصادی و دینی گپ‌های نهایی را می‌زند. تروریستان با این گروه کاری ندارند.

در واقع تروریستان به این گروه به عنوان دوستان استراتژیک نگاه می‌کنند. این‌ها از برکت موجودیت هم‌دیگر تقویت می‌شوند. رهبران این گروه در ارگ، سپیدار، وزیراکبر خان و شهرک‌های خود ساخته و قصر های مرمرین که از پول بی‌حساب ساخته شده به سر می‌برند. اینان از بس می‌خورند و می‌نوشند، از سلامتی خوب برخوردار نیستند. اما به حمایت طبابت و دارو های گران‌قیمت از زندگی لذت می‌برند.

از آن‌سو رهبران طالبان در دوحه، دوبی، بحرین و ریاض مشغول عیش‌ونوش هستند. در واقع گروه حاکم در افغانستان با گروه حاکم در دوحه رقابت نه بلکه پیمان استراتژیک بسته اند. پارتنر اصلی که نقش قیمومیت بر هر دو را دارد آقای پامپیو و وکیل آن خلیل‌زاد است.
یک روز در هوتل شیراتون دوحه همراه رهبران طالبان قهوه‌ی عربی می‌نوشد و روز دیگر با ارگ، سپیدار و «رهبران جهاد» چای سبز هیل‌دار می‌نوشد.

هر دو گروه نه با خود و نه هم با هم‌پیمانان خارجی خود دشمنی دارند، دشمن اصلی آنان ملت است. هرقدری که ملت را می‌کشند، دامنه‌ی سرخ خون گسترده‌تر و سلسله‌ی سبز دالر دامنه‌دارتر می‌شود. دشمن دوم هر دو گروه صلح است. صلح شأن بین‌المللی، عیاشی فاحشه‌خانه های دوبی، می‌خانه‌های دوحه، کاباره‌های استانبول، موتر های زره و مودل سال، خانه های کود ۹۲ و صد ها امتیاز دیگر را خواهد ربود. پس زنده باد جنگ!

ملک ستیز


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
جنگ
خلیلزاد
نظرات بینندگان:

>>>   ین گروه سرسپرده‌ترین مزدوران تاریخ هستند. هر کشوری که پول بیش‌تر دهد، خورجین مزدوری همان‌جا پر می‌شود. از همین‌جا است که فرقی میان روسیه، امریکا، چین و هند را نمی‌شناسند.
برای این گروه چیزی به نام ایمان و عقیده معنا ندارد. ایمان اصلی منبع کلان پول است و همین! این گروه حتا با طالبان و سایر گروه‌های تروریستی دشمنی ندارند. زنان و فرزندان این گروه در خارج از کشور به سر می‌برند.فکر میکنم همه در این مملکت خاین به نظری می رسد به رهبر وطن دوست را از کجا پیدا کنیم.
میباید که ملت زرکانه رهبری دیگری را سر از نوع انتخاب نماید.

>>>   واقعا همین طور است اینها که در زمان کمونست، لنن پرست بودند در زمان مجاهدین مجاهد شدند در زمان طالب طالب شدند و در زمان امریکا هم سکولار و دموکراسی پرست.
حالا راه حل پیشنهادی چیست و چه باید کرد؟؟؟

>>>   کاملاٌ دقیق بیان داشته ایید. حقیقت امر همین است. این وضعیت به همان مثل مشهور صدیق می کند که می گوید تا احمق در جهان است مفلس در نمیماند.
حالا این مفسدین و مافیا مفلس و مردم افغانستان احمق اند و احمق به خاطر اینکه ،ازین گروهای مفسد و نا بکار اطاعت کرده و هر روز قربانی میدهند.

>>>   جناب ملک ستیز همه نوشته های شما را میخواهم ‌لذت میبرم، در این نوشته مثلیکه دار و دسته اشرفغنی کدام چوکی درباری وعده داده‌اند ، زیرا از سردمدار دزدان دموکراسی و انتخابات نام نبردید. لطفآ با همین قلم فرسا سر دبیر و استاد دزدان تاریخ استاد اشرفغنی را اضافه کن، در غیر آن میترسیم پول رنگ قلم شما از کود ۹۱ نرسد.
احترام فایقه

>>>   چی زیبا وواقعی ازدرد مردم افغانستان تحریر شده - قلمت رسا باد ستیز عزیز

>>>   ملت احمقی که با حماقت تمام دستور بگیر دو گروه مافیایی فاشیسم قومی شده اند.
مدعی و مدعی الیه هردو از یک تبار و مربوط سیاه ترین قشر یعنی فاشیست های قومی میباشند و در تبانی با هم ملت را احمق ساخته اند و خود در نوکری از باداران شان با هم در مسابقه هستند.

>>>   زنده باد قلم، درود بر ملک ستیز!
ملک زاده

>>>   دو گپ دارم
اولا تا هنگامی که تاجیک و هزاره در این کشور کاملا متحد و یکپارچه نشوند این وطن اصلاح نمیشود و از فاشیست قبیله نجات نمی یابد
دوم مطمن شوید صبح تا شب پشتونیزم در حال تفرقه افکنی و نفاق اندازی بین اقوام غیر اوغان است جچون خوب میداند حاکمیت ظالمانه و ستمکارانه در بستر نفاق و اختلاف بین فارسی‌زبانان خواهد بود.
اما گپ سوم را هم بگویم اگر جوان ما اندکی هوشیار باشد خوب سیاست های اوغان پرستی و حذف غیر افغان ها را خواهد فهمید و نیاز به دقت زیاد نیست
اگر میخواهید نسل نوین کشور آزادی یابد زیر بار اوغانیزم نروید! ما پشتونهای منصف را احترام داریم ولی هرگز هویت حقوق فرهنگ و تمدن و تاریخ خود را
فروخته نمی‌توانیم
عبدالله تخارستان خراسان عزیز

>>>   کاملآ حقیقت را بیان داشته اید ، آقای ستیز ، بلی فامیل های اکثریت این خاینین و وطن فروشان پول پرست در خارج از کشور بسر میبرند و خود شان دراینجا مصروف چور ، چپاول وغارت دارایی های دولتی و مردم میباشند ، این بی غیرتان و بی ناموسان چیزی که ندارند حب وطن پرستی و مردانه زیستن است ، با هر خارجی و اجنبی که پول بدهد یارند و زندگی مردم برایشان به اندازه سرسوزن ارزشی ندارد ، چون خود شان بی ناموس اند به آسانی به ناموس مردم دست درازی میکنند و از ارگ فاحشه خانه ساخته اند ، ولی همین کاسه وهمین آش ، همین مردم جاهل و همن دولت فاشیستی و تک قومی غنی - عبدالله ، قیچ ناصالح ، الماس دزد ومعامله گر ، فاروق وردک دزد ، کرزی وطن فروش و مزدور ، غنی دیوانه فاشیست ، دوستم بیسواد و آدم کش ، احدی مزدور ، قیومی و اکلیل حکیمی رشوت خوار و فاسد ، قانونی لنگ معامله گر ، معلم عطا مد چور وغیره شرف باختگان بی هویت و مزدور.
کوه کن


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است