متجاوزان جنسی در اداره مهاجرین سمنگان (سند)
 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۲۹    ۱۳۹۹/۷/۱۸ کد خبر: 165086 منبع: پرینت

کارمندان آمریت مهاجرین و عودت کنندگان ولایت سمنگان از بروز سوء استفاده های جنسی که بالای مراجعین این اداره صورت می گیرد به مقامات مسوول شکایت کردند.
به گزارش شفقنا؛ کارمندان آمریت مهاجرین و عودت کنندگان سمنگان طی نامه اعتراضی خود به مسوولین ذی‌ربط از سوء استفاده های جنسی که در این اداره بالای مراجعین و بیجا شدگان سمنگان صورت می گیرد شکایت کرده و خواهان توقف تکرار چنین اعمالی توسط آمر این آمریت شدند.

این نامه های اعتراضی به وزارت مهاجرین و عودت کنندگان، والی سمنگان، شورای ولایتی و شورای علمای سمنگان ارسال گردیده است.
«محمد هاشم سروری» معاون شورای ولایتی سمنگان پیش از این گفته بود؛ شورای ولایتی سمنگان مشترکاً با شورای علمای این ولایت قضیه ای که در آمریت امور مهاجرین و عودت کنندگان رخ داده است را جدی پیگری می‌نمایند.
وی و از نهاد های عدلی و قضایی خواهان بررسی شده این قضیه شده بود.

از سویی هم شورای علمای سمنگان در واکنش به فساد اخلاقی آمریت امور مهاجرین و عودت کنندگان می‌گوید؛ این اولین باری نیست که آمر اداره مهاجرین سمنگان دست به چنین اعمالی می زند، سال گذشته نیز مسوول این آمریت از سوی شورای علما به اتهام فساد اداری و اخلاقی به نهاد های عدلی و قضایی معرفی شده بود و دوسیه وی درج محکمه استیناف می‌باشد.

در ارتباط به این قضیه «محمد داوود کلکانی» والی سمنگان می‌گوید قضیه فساد اخلاقی آمریت امور مهاجرین و عودت کنندگان از سوی مقام ولایت جدی مورد پیگرد قانونی قرار میگرد.
به تاریخ ۸ میزان، شب هنگام یکی از زنان که هویت آن مشخص نیست، داخل ساختمان آمریت امور مهاجرین و عودت کنندگان می‌شود و لحظات بعد مردمان محل به ساختمان این آمریت یورش می‌برند.

شاهدان عینی می‌گوید؛ پس از آنکه یکی از کارکنان این آمریت از سوی مردم لت و کوب شد، کارکنان که از طرف شب در این آمریت بسر میبرند، از درازه عقب ساختمان آمریت زن را فرار میدهند.
اما با وجود تمامی این اتهامات مسوولآن آمریت امور مهاجرین هرگونه فساد اخلاقی را در این اداره رد می‌نماید، اما یک مقام امنیتی که نخواست از وی نامبرده شود می‌گوید؛ تمامی رویداد در کمره های امنیتی اداره مربوطه ضبط گردیده است.

کد (9)


متجاوزان جنسی در اداره مهاجرین سمنگان

متجاوزان جنسی در اداره مهاجرین سمنگان

متجاوزان جنسی در اداره مهاجرین سمنگان

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
متجاوزان جنسی
اداره مهاجرین سمنگان
نظرات بینندگان:

>>>   هموطن نازنین!
هرچه باشدبااطمینان میتوانم عرض کنم که:
فساداخلاقی امراداره مهاجرین سمنگان به مراتب کمترازفساداخلاقی ریس شوربای جهلای این ولایت است.
بیدار

>>>   آيا يك مرد يافت نمي شود كه همچو أشخاص را جزاي بالمثل بدهد ، كجا شد مجاهديني كه سر شان در راه آزادي تير بودند، شرم است والله تا كي از حكومت كمك بخواهيم ، در سابق هم مردم همچو مشاكل را خود شان حل ميكردند، و آسانترين مجازات همچو بي ناموسان همانا جزاي بالمثل توسط عياران و مردان واقعي منطقه است، و ديگر كس جرئت همچو اعمال را نميتوانند.

>>>   آیا زن مهاجر بود ؟
آیا زن بیجا شده بود؟
آیا زن تن فروش بود؟
آیا زن مجبور بود؟
چرا در اداره دولتی کارمندان از طرف شب اقامت دارند؟

>>>   مجاهدین به نام حالا مصروف ایجاد تعصبات در کشورند و مصروف چور و چپاوول.

>>>   خوبست که فاشیزم پشتونی ازین امر مستثنی اند. این همه تمدن و بی ایمانی غیر پشتون هارا نشان میدهد.
پشتون

>>>   وقتی از اجداد و نیاکان همین کار منحوث را به ارث برده اند، چه باید گله کرد. وقتی دوستم خان با این سن و سال آقای ایشچی را ....میکند باید ازین قوم بی ایمان گله نداشت.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است