طالب و داعش دو روی یک سکه اند
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۰۳    ۱۳۹۹/۷/۲۲ کد خبر: 165135 منبع: پرینت

طالب و داعش دو روی یک سکه اند؛ نه تنها داعش بلکه به اصطلاح بیست دو گروه فعال تروریستی دیگر در افغانستان همه از یک مرکز و محل یعنی پاکستان و آی اس آی تمویل، تجهیز، سوق و اداره میگردند و یک هدف و ماموریت را تعقیب مینمایند!

بناً همه جنایات وحشیانه جاری از یک آدرس و یک مرکز صورت میگیرد و همه این گروه های تروریستی چه طالب، چه داعش، چه سپاه صحابه، جیش محمد، نهضت اسلامی ازبکستان و غیره همه یک هدف، ماهیت و ماموریت دارند!

دلیل: از زمانیکه طالب ها در ۲۹ فبروری سال روان میلادی با آمریکایی ها توافقنامه صلح شانرا در دوحه - قطر به وساطت و ضمانت پاکستان امضا نموده و آتش را با آمریکایی ها اعلان کردند، از همان زمان الی امروز که تقریباً شش ماه سپری میگردد، هرگز نه داعش و نه این گروهک های دیگر تروریستی به نیروهای آمریکا و متحدینش در افغانستان حمله نه نموده و نه جنگیده اند!

سوال این است که آیا اینها هم با آمریکایی ها و ناتو توافقنامه آتش بس امضا نموده اند؟

ثانیاً زمانیکه تا حال دو بار طالب ها در دو عید حاضر به مراعت آتش بس عمومی در افغانستان گردیدند، چرا این گروه های دیگر تروریستی که ظاهراً مستقل از طالب فعالیت می نمایند، آن آتش بس را مراعات نمودند و هیچ تحرک تروریستی و نظامی نداشتند؟

فلهذا کاملاً واضح و مبرهن است که طالب، داعش، حقانی و همه گروه های تروریستی دیگر یک گروه، یک جبهه و یک مفکوره و متحد و شریک اند!
هیچ فرقی میان قرائت تاریک و قرون وسطایی طالب از امارت و قرائت داعش از خلافت و دیگر نام ها وجود ندارد!
پس به ادعا های عوام فریبانه طالب اعتماد ننمایید!

طالب هرگز به صلح‌، آتش بس، قطع جنگ، خونریزی و پایان جنگ اعتقاد ندارد!
طالب یک ماشین جنگی است و فقط برای به راه انداختن جنگ و نفرت قومی، زبانی، نژادی و مذهبی ایجاد گردیده است.

ویس ناصری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
طالب
داعش
نظرات بینندگان:

>>>   از اول معلوم بود

>>>   طالب اگر نجنگد ، از کجا امرار معاش کند؟

>>>   وهابیهای وحشی همگی ازیک ریشه شجره خبیثه ملعونه استند،گرچه به چندین گروه وفرقه مجزا استند،ولکن از نظرهدف یکی استند وازسوی اعراب نفتخوار خلیج فارس تمویل میشوند واین کوچیهای بی فرهنگ وجاهل از خود چیزی ندارند ومجبورند طبق میل اربابهای شان عمل کنند.خدا به زودی ریشه شان را بخشکاند.
عبدالله قره باغی.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است